Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Akivaizdūs jūsų rezultatai
2015-07-02 15:10:48
Kaip kilo reaguoja į jūsų tokį svorio kritimą?
2015-07-02 15:31:02
Niekaip nereaguoja.
Specialiai nerašiau jiems žinučių, o jie man taip pat. Tik gražūs žodžiai ir pažadai, o realybė kitokia :(
2015-07-02 15:33:20
Niekaip nereaguoja :(
Specialiai jiems nerašiau žinučių, o jie man taip pat. Sporto programą gavau 3 dienoms, sportuoju 4-5 ??? Visos trys dienos galima sakyti tokios pačios, jau nusibodo :(
Gražūs pažadai, o realybė kitokia
2015-07-02 18:06:31
"Kilo.lt nariai, kurių tikslas yra sumažinti svorį, norėdami paspartintį procesą KILO kokteiliu gali keisti visus dienos valgymus(išskyrūs pietus) nepriklausomai nuo tam valgymui numatytų kalorijų skaičiaus. Taip yra todėl, kad KILO kokteilio sudėtis yra specialiai sukurta taip, kad patenkintų visus organizmo poreikius (turi reikalingus vitaminų ir mineralų kiekius, virs 30% RMV), bet sukurtų papildomą kalorijų deficitą nesugriaunant optimalios organizmo medžiagų apykaitos. Pietūs pateikti kaip išimtis dėl to, kad tai yra pagrindinis dienos valgymas ir pakeitus pietūs kalorijų deficitas būtų per didelis. KILO kokteiliu keisti galima ne daugiau dviejų valgymų per parą.

Tiesa, jeigu pradėję keisti patiekalus pradėsite jausti energijos trūkumą, nedelsdami parašykite mums ir mes pakoreguosime Jūsų dienos kalorijų normą."

Gal yra gavęs tokį automatinį užrašą ne vienas, kai paklausia apie kilo kokteilį, tai pradėjau gerti ir nukrito per savaitę 2 kg, nes pakeičiau vakarienę kokteiliu. ( Pirma savaitę nukrito 2 kg, antrą savaitę 500g, trečią savaitę apie 500g, ketvirtą sav -2 kg, kaip minėjau pradėjau gerti kilo kokteilį po trečios savaitės ) Nemanau, kad svoris gali gristi kiekvieną savaitę lygiai po 700g ar 500gr. Turi svyruoti.
2015-07-02 20:34:51
Linda, jei turite kokiu klausimu ar pageidavimu tai butina rasyti. Visada atsako per 1 darbo diena. Jie manau tikrai neseka kiekvieno zmogaus rezultatu kasdien, nes man atrodo siuo metu jau nemazas skaicius prisijungusiuju. Pirma savaite as irgi nieko nerasiau, bet paskui iskylus bet kokiam klausimui, ar pageidavimui rasau ir man atsako, meniu pakoreguoja (buvau su keitimais isbalansavusi), pratimus pakeicia.
2015-07-03 08:05:22
Na, kad pietūs yra pagrindinis valgymas - tai čia jų nuomonė. Yra ir tokių, kurie sako, kad pusryčiai turi būti pagrindinis valgymas.
O per kiek laiko pakeičia mitybos planą? Man jau atsiodo laukti. :/
2015-07-03 08:58:20
Rožyte, kiek kartų per dieną Jūs geriate kokteilį?
Aš nors kitoje temoje ir esu pagyrusi šį kokteilį, bet kuo toliau tuo sunkiau aš su juo sugyvenu... Grįštu iš darbo alkana kaip vilkas, iškart išgeriu kokteilį (kitaip imčiau šveisti viską ką randu), ir po valandos vėl alkana kaip vilkas... Jau prarandu viltį, taip tikėjausi, kad jis padės man vakarais neprisivalgyti....
2015-07-03 09:21:52
O jus Gerda paprasete, kad pakeistu, ar laukiate kol patys pakeis? Nes kiek teko girdeti, tai mitybos planas tas pats buna tol, kol patys nepaprasome pakeist.
2015-07-03 09:45:19
2 kartus prašiau. :/ Tai jau gal 3 dienas laukiu.
2015-07-03 12:23:24
kaip keista, as gaunu atsakyma dazniausiai ta pacia diena, jei parasau ryte
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS