Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Akivaizdūs jūsų rezultatai
2015-07-01 18:30:07
na, pasidalinkite moterys foto, kaip pasikeitėte po SĄŽININGOS mėnesio programos, aš katik pradėjau, labai idomu ar kažkas pasikeičia per tokį trumpą laiką:)
2015-07-01 20:59:30
As va kaip tik lygiai menuo, svoris nukrito 3 kg, sumazejo apimtys, daug grazesnis vaizdas veidrodyje. Jau buvau igyjusi kompleksa del "gelbejimosi rato" ant liemens, pirkdavau palaidas bliuskutes, o dabar vel galiu deveti aptemptus drabuzius.
2015-07-01 22:07:16
na aš tik ketvirta diena čia ir man atrodo, kad tikrai dailėju :DDD po mėnesio apsidalinsiu tikrai:)
2015-07-01 22:31:20
As trecia diena, irgi atrodo, kad daileju :DD sakiau sau, kad nuotraukas grieztai sekancias darysiu po dvieju savaiciu, kad palyginciau sau, tai dabar azartas toks, laukiu kada praeis tos dvi savaites :D
2015-07-02 00:20:43
Aš čia keturios savaitės ir numečiau 5,4kg, Nuotraukos pagražėjo jau po dviejų savaičių ;) o po mėnesio tai išviso matosi rezultatai, savijauta nereali, motyvacija neišblėsusi, tad judu toliau :)
2015-07-02 11:15:47
Aš čia mėnuo! Pokyčiai super :) - 6,3kg :) bet esmė ne tik svorio pokyčiuose, nes net kai ir jis nekrito, jaučiau kaip kūnas keičiasi. O tas jausmas, kai iššoki iš lovos ryte ir jautiesi kaip plunksna ir šypsena nutvieskia veidą, ech... esmė - vidiniai pokyčiai! Vakar pas mane buvo vakarėlis. Suėjo n draugų. Kepiau jiems pyragą, nors pati nė kąsnio neragavau, jokių suneštų čipsų, sūrių, skanumynų nenorėjau. Jie jau pripratę,kad aš išsitraukiu grūdėtą varškę vakare ir geriu tik vandenį :D bet esmė, kad tai jau yra vidinė nuostata ir netrukdo kai kitas ale skaniai valgo. Mano pyragas sulaukė aibę pagyrų, tai gabalėlį pasilikau šeštadieniui, nors žinau, kad jis visad man kad ir kitoks, bet labai skanus išeina :)
2015-07-02 11:37:34
Happy5 tu numetei daugiau kg už mane, bet ką turėjau atlaikyti kitam forume nuo kitų kilo narių, pasakojo, kad per greit svoris nukrito, kad nesveikai :) Bet man tiesą pasakius, gali sakyti nesakę, aš gerai jaučiuosi ir žinau, kad man neataugs nukritę kilogramai, nes po kilo narystės nežadu "ėsti" ir sėdėti žiūrėti tv ;) Džiaugiuosi už tave happy5 ;)
2015-07-02 12:49:13
Man tai tikrai keista, kad kilo rekomenduoja lėtą svorio metimą po 1 proc. kūno masės kas savaitę, o paskui džiaugiasi, kai klientai numeta kokiais 3 kartais daugiau. Patys sau prieštarauja. Aišku, gal tikrai tom pirmom savaitėm turi daugiau krist, nes organizmas valos...
Aš žinau, kad pas mane buvo daug skysčių užsilaikę, nes pilvas buvo labai išsipūtęs, tai per pirmą savaitę nukrito 1,8 kg (maždaug 3 kartais daugiau nei rekomenduojama) ir pilvas vėl tapo plokščias, bet paskui jau antrą savaitę tik 300 g nukrito (dvigubai mažiau nei reikėtų).
2015-07-02 13:39:09
Man irgi per pirma savaite nukrito apie 1,5 kg, bet dabar krenta tik po kelis simtus gramu. Atrodo taip sunkiai krenta tas svoris, o va tik pavalgyk kokia savaite neribodamas maisto ir jau ziurek + 3 kg
2015-07-02 14:33:48
Aš negaliu pasidžiaugti greitu svorio kritimu, o norėčiau :) Esu čia be poros dienų mėnuo, o svoris -2,4 kg. Pirmieji -1,8 per pirmas 4 dienas, sekanti savaitė -0,5, kita -0,1 ir paskutinioji visai liūdna. Džiugu, jog nepriaugau. Prisipažinsiu optimizmo nedaug, bet nepasiduodu. Sportuoju reguliariai 4-5 kartus per savaitę kilo pratimus ir dar po 40 min. kitokių treniruočių, o kur dar riedučiai dviratis. :(
Su mityba nuklystu. Ir kaip reikia susilaikyti gundymams kai po langais braškių lysvė??? Negaliu praleisti progos jų atsivalgyti visiems metams :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS