Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / VSEP dienoraštis
2014-01-15 09:54:22
Sveiki visi. Vakar, gimimo dienos proga, pasidovanojau sau Kilo programą. Dabar laukiu kada prabėgs tos 24 val. gausiu naujo gyvenimo nurodymus :)
Kodėl čia? Nes pavargau. Nes jaučiu kad tie 137 kg kuo toliau tuo labiau trukdo man ir tai kas kažkada buvo lengva ir paprasta, dabar pasiekiama pukšint, dūstant ir stenant... Čia, nes pusantrų metų žiūrėjau kaip lėtai po insulto miršta mano tėvas ir, teisybę pasakius, paniškai imu bijoti tokios pabaigos. Nes, kaip ir ne vienas čia esantis, išbandžiau daug ką, tačiau dažniausiai tik savaitei, maximum - mėnesiui. O po to vėl sekdavo "nutrūkimas", besaikis apsiėdimas ir savęs gailėjimas...
Nes reikia nuolatinio spyrio į užpakalį, priminimo, motyvacijos, kad nenuslyst ir labai tikiuosi, kad tiek sistemos administratoriai, tiek kilo.lt bendruomenė padės man o aš būsiu naudingas kažkam kitam.
2014-01-15 10:21:24
su gimtadieniu :) puiki pradžia.. labai gerai pasakei, kad visi daug ką bandėm, klupom, kėlėmės..todėl didžiausios sėkmės, stiprybės, svarbiausia tikėjimo savimi :) palaikymas garantuotas ;)
2014-01-15 10:28:31
vsep laikykis, visiems sunku mums, bet laikykis is paskutiniuju, ir gal kaip nors pasiseks ;)
2014-01-15 14:33:22
Vsep, puikus sprendimas, pradėt keist esamą situaciją. Mane motyvuoja čia esanti sistema. Patarimas - nusipirkit mažas virtuvines svarstykles maistui sverti, aš pats valgau iš mažesnės lėkštės, susikoncentruoju tik į valgymą(telikas, kompas - nenaudojami valgant ).
Vakar apsilipdžiau šaldytuvą patarimais, ką galiu valgyt, kada, priminimais, kad neužkandžiaučiau - tai ir veikia :) Sėkmės :)
2014-01-15 15:08:06
Laba diena, džiugu, kad nuo vakar yra daugiau norinčių keistis žmogeliukų. Nuo maujų metų galvojau, o vakar vakare apsisprendžiau. Gero starto mums.
2014-01-15 15:47:02
Smagu, kad vis daugėja prisijungusių :) Linkiu kantrybės ir valios siekiant užsibrėžtų rezultatų :) pati neturiu viršsvorio, tačiau nenoriu apsileisti, nes visos giminaitės (ir kai kurie giminaičiai) ne laibos gražuolės, bijau, kad ir pas mane genai tie patys :D nes ir per šventes daugiau pavalgius štai „džiaugiuosi“ visur atsiradusiais riebaliukais.. Manau svarbiausia užsibrėžti tikslą, kad gyventi sveikai yra būtina, juk gyvenimą turim tik vieną :) ir miegot einu va jau savaitę daug laimingesnė, kai per dieną nenusivili savimi, o džiaugiesi :)
2014-01-15 21:58:33
Ačiū visiems už gražius žodžius ir palaikymą! Po pietų "nušvito" ir manasis meniu. Kelionė prasideda!

Pavakariams 30 g. žemės riešutų ( kai paprašiau tokio kiekio parduotuvėje pardavėja su gailesčiu palingavo galvą - Sergat? Gyvenu mažam miestelyje kur vieni kitus pažįsta ir pardavėjos mano pirkimo normas žino mintinai). Labiau pratęs prie kepintų ir sūdytų, bet teko valgyti natūralius - "be nieko". Skrandis kurį laiką buvo ramus.
Vakarienei - varškės-bananų-pieno kokteilis. Šitas geras ir skanus, tik nežinau kaip su pienu elgtis. Pas mus arba natūralus iš kaimynės arba 2.5 ir 3.2 procentų riebumo iš parduotuvės. 2.5 čia jau per daug, gal geriau pasūkas kokias naudoti?

Šiaip esu naktinėtojas ir eiti miegoti 12 ar 1 nakties norma, bet nusprendžiau tvarkyti savo ritmą ir ruošiuosi eiti miegoti :)

Valgyt norisi, bet suprantu, kad tai kalba ne skrandis o įprotis prisikimšti prieš naktį. Skaitau šiame forume atsiliepimus apie numestus kilogramus ir raminu save :)
2014-01-15 22:19:05
vsep man asmeniskai irgi nesigauna anksti eiti miegoti :) Tai mano pusryciai gaunasi kad ir 16 valanda :) Ne tame esme ;) Svarbu ne daugiau prisikimsiti ir tiek, kad ir kaip sunku butu ;)
2014-01-15 23:06:09
Man atrodo, kad 2.5% pienas yra normalus ir nieko blogo :)
2014-01-16 09:55:23
pradžia visada sunkiausia, bet siulau pirkti savaitei, man taip pigiau gaunasi ir tada gana griežtai gali susidėlioti, kada ką valgai..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS