Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-10-08 20:12:46
tikrai nusipirk ilkos knyga, gali ten atsakyma rasti. lygtai minejai si menesi i Lietuva skrisi? tai neuzilgo jau.
2015-10-09 10:11:32
Reiks butinai nusipirkti, maciau jau yra knygynuose, skrisiu spalio pabaigoje :)
Siandien nera nuotaikos, kazkokia juoda diena, nors turetu buti priesingai, siandien mano gimtadienis. Ryte pazadino vyras dainuodamas: su gimimo diena... kava i lova, tortukas padarytas is ryziu trapuciu, jogurto ir avieciu :) po to seke peduciu masazas, nes labai ji megstu ir kai istare zodzius, kad gimtadieniui galesiu uzsisakyti Palangoje koki noriu masaza, visas dziaugsmas dingo.... Pasijauciau kaip kokia pensininke.... Jokiu geliu, nors jas dievinu, jokios staigmenos.... Nors mes dar tik 2 metai kartu.... Net nepasivargino uzsakyti to masazo... Praradau apetita ir nebesugebejau suvalgyti net rytines koses... visa kelia i darba akyse tvenkesi asaros... Gal as cia per jautriai sureagavau... bet pries 2 dienas kai piese vaikai musu seimos medi ir turejo parasyti gera savybe, man parase, kad gerai gaminu.... Kaip kokiai tarnaitei... Va viskas ir susidejo... Nemegstu rutinos....
2015-10-09 11:23:03
brangi Nora, sveikinu tave su tavo gimtadieniu! o kadangi esi trupuciuka nusiminus, parasysiu kaip ,,sena,, moteriske nors kelis paguodos zodzius. as su saviskiu jau 20 metu kartu, bet manai kad jis visada visas ,,progas,, prisimena? vyru smegenys kitaip sudetos. maniskis viena karta yra pasakes kad jam reikia ant rankos issituiruoti visas ,,progas,, kada jam reikia pirkti geliu... mes vestuves kelem 2 kartus- LT ir NL tai maniskis istisai pamirsta vestuviu metines, as apsimetu isiszeidus ir ,,suteikiu,, proga antros datos nepmirsti,vakare uzsiimenu kad roziu pasiilgau... siais metais per musu vestuviu metines jis PRISIMINE! gavau roziu o vaiksciojo isdidus kaip povas, kad va, siais metais NEPAMIRSO.... pradzioj as ir kaledinem dovanelem ,,sau,, pasirupindavau. nieko nepadarysi, santykiu kurimas yra darbas. romantikos norisi mums visom, bet kuo ir paciom reikia pasirupinti. Nora, pasistenk paziureti i esme- ar taviskis tavim rupinasi, ar jam ne tas pats ar tu sergi, kaip tu jautiesi, cia esme. ypatingai galantiski vyrai daznai buna nepatikimi. kaip jau esu uzsiminus, musu seima buvo istike daug bedu- ne viena ne dvi ir ne trys. per jas mes save patikrinom ir supratau, kad i saviski visada galiu atsiremti. juk taviskis ryte padainavo daina, gavai pusrycius ir kojas pamasazavo- jis tikrai stengesi! ivertink tai ir uzsimink, ko dar noretum, tikrai gausi. o del vaiku- papasakociau tau,kas pas mane darosi.... tavo darba nors ivertina, o maniske per kuciu vakariene sedejo apsiverkus, kada stai mama gamino 2 dienas, ir nieko neimanoma valgyti....paziurek i viska su jumoru! na, Nora, nezinau, ka dar tau parasyti, tiesiog nuveik sia diena tai, ka labiausiai noretum ir tiesiog saviskiams PASAKYK, ko labiausiai noretum. apkabinu tave ir linkiu grazios dienos!
2015-10-09 11:55:44
Labai labai aciu Diana, uz sveikinima ir uz paguoda :) Ach tikrai as cia kaip kokia sesiolikine susireiksminau... Gyvenam tokiam statybu periode, kai visas laisvailaikis, visos iseigines, atostogos vien tik statybos. Ir nera jokio laiko sau, vis gyveni kazkoki laikina gyvenima... Na bet reikia juk dziaugtis, kad bent jau turim galimybe statytis... O va asmeninio gyvenimo valdyma perimsiu i savo rankas :) Juk tikrai gavau idealu vyra, rupestinga, geros sirdies, mano vaikus is pirmos santuokos myli labiau nei tikras tetis, o ir palaiko mane visur... Va net torta padare sveikuoliska... Paskambino i darba ir liepe issirinkti man patinkanti masaza, o kad nebutu vienai nuobodu, pasimti galiu ir uosviene :) Aciu dar karta Diana, juk viskas nera blogai :)
2015-10-09 12:33:17
Nora, nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! :)

p.s. aš irgi susireikšminu per gimtadienius kaip -niolikos :D Linkiu paversti šią dieną tavo norų pildymo diena :) Gal ir tavo vyrui lengviau norus tiesiog pildyti, o ne pačiam sugalvoti, kuo nustebinus? Aš tiesiog pareikalauju :)

Linkėjimai, geros tau šios ypatingos dienos :))
2015-10-09 13:31:25
Aciu Energy :)
Aciu mergaites uz patarimus :) Na moteris suprasti tikrai sunku :D Va dabar jau pykstu ant saves, kad neivertinau vyro pastangu. Juk atsikele visa valanda anksciau tam, kad suteptu man torta, isvirtu kose ir padarytu kava :) Net pasirupino, kad tortas butu sveikas, o as tuo metu ji valgydama galvojau, ale net nupirkt torto neturejo laiko... o jis juk avietes specialiai tam pirko ir pertepe su jogurtu... Va per ta savo susireiksminima net pietu normaliai neisidejau....
2015-10-09 18:38:41
va matai, is tikruju viskas gerai. esi mylima, tavimi rupinamasi- gi nuostabu! galbut ir bus tavo siandien graziausia gimtadienio dovana tai, kad tai SUPRATAI.
su svente dar karteli!
2015-10-11 12:45:15
Gimtadienis praejo tikrai puikiai, grizusi is darbo gavau 29 roziu puokste, atejo pasveikinti drauge su seima, tad lucky day prasidejo jau penktadienio vakare. Ryte sveriau 56.4, -100 gr, bet priaugti dar 400 g taip ir nenukrito. Sestadieni valgiau kaip pusiau per lucky day, bet vakare vaziavom I miska dar pauogauti, tad tikiuosi visas kalorijas isnaudojau. Siandien tesiu tolesni mitybos plano laikimasi ir tikiuosi sestadieni rezultatai jau bus geri. Jei ne, jau prasysiu dietologes pagalbos.
2015-10-12 19:35:17
dziaugiuosi,tikiuosi kad ir tavo nuotaika dabar gera. per atostogas zadu uzsiimti lucky day analizavimu, ziuresiu, kokios isvados gausis
2015-10-15 13:29:00
O as vakar isejau pasivaikscioti apie 5 km i miska, va paziuresiu ar sestadieni pasieksiu nors -500 g :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS