Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-10-02 08:35:25
Aš per praeitas Velykas buvau Kipre :) Per ateinančias planuoju Gran Kanariją :)
2015-10-02 09:16:58
Energy, mes va apsikeitem, viena i Kipra, kita i Gran Kanarija :D
Piesini, ach kaip tau faina bus susitikti su draugemis, mane siandiena kaip tik ryte aplanke draugiu nostalgija, cia tu, su kuriomis baigem kartu mokslus, turejom mini grupele, susitikdavom visos, labai idomu kaip jos gyvena... O tu kiek dienu busi Stokholme? Ir kodel butent Stokholmas? Drauges visos is Lietuvos atskris?
As jau laukiu velyku ir pazadu ideti nuotraukas i fb :9
Truputi nusivyliau praeita lucky day, tie 2 kg labai jau nenori palikti mano kuno, siandien ryta dar +800 g, o liko tik 1 sverimasis rytoj :( aisku ir tos PM dienos turejo itakos... Si sestadieni valgysiu tikrai maziau (greiciausia itakos daugiausia turejo ne maistas, bet alkoholis, kokteiliukai su dzinu). O as vis netikejau, kad alkoholis kaloringas :D juk atrodo kaip vanduo :D
2015-10-02 09:39:28
nenusimink, Nora, sutariam-viena karta per menesi NESISVERIAM.
O savo draugiu as labai pasiilgstu ypac tu kurios gyvena Lietuvoje.Laiskai laiskais, bet susitikti visai kas kita. I Stokholma skrendam savaitgaliui- ketvirtadienio ,,nakti,, skrydis ir sekmadienio vakare atgal. Drauges atskris is Lietuvos. Pasirinkom Stokholma del paties palankiausio skrydziu tvarkarascio is abieju saliu. mes visos dirbam, tad penktadieni sugebejom ,,paaukoti,, o pirmadieni- i darba. Be to stokholme mes nei viena neesam buvusios.tai ir kombinuojam...
2015-10-02 10:24:46
O as esu buvusi Stokholme, net kelis kartus, bet realiai tik po kelias valandas. Vienas Lietuvos gidas sake, kad jam Stokholmas pats graziausias miestas :)
2015-10-07 15:23:46
Vakar buvau tevu susirinkime, ne net nesusirinkime, o kazkokiame projekte kuriam dalyvauja tevai ir vaikai. Vakaro pabaigoje buvo patiekta picos. Visi puole valgyti kaip isproteje, as aisku ne. Ir ta nebuvo sunkus atsispirimas, net ju kvapas mane erzino. Taciau is daugumos pazistamu sedinciu prie to pacio stalo gavau uzuojauta, kad koks tau praradimas, kad tu negali valgyti. Net sunus uzjaucianciai pasake, tu gi mama negali picu valgyti.... Labai suerzino... Keistas man zmoniu mastymas, jie isivaizduoja, kad valgymas reguliariai ir normalu maista yra kazkokia auka. Tai as juos turejau uzjausti, kad jie tisesiog ede tas picas, kaip nevalge metus laiko. O ypac viena drauge, kurios uzpakalis netelpa ant vienos kedes. Negana to, pries einant namo priejo psichologe ir pasidomejo ar as ka nors valgiau, ir kodel nevalgiau picu. Atsakiau, kad as ju nevalgau, tai gavau uzuojauta, kad mano kunas netoleruoja gliuteino... Tingejau as jau ka nors ir aiskinti... Grizusi namo pasiziurejau Instagrame motyvacines moteru nuotraukas su graziomis formomis ir nuotaika pakilo :)
2015-10-07 20:53:12
Pradėjus sveikai maitintis man ir šeimai norisi pamokslaut :) Nors saldumynams pas mus ir taip galiojo taisyklė - tik savaitgalį.

Tikra tiesa, reguliarus ir sveikas maitinimasis yra ne auka, o geriausia, ką galime padaryti sau kiekvieną dieną.
2015-10-07 21:09:01
visada sunervina, kai kas nors ima pamokslauti ir aiskinti kaip turi gyventi, ta jausma labai gerai isivaizduoju. man panasiai buvo ne su dieta, o kai kurios imigrantes ruses gyvenancios is pasalpu eme man aiskinti ka turiu daryti, mazdaug vos ne durne, kad studijavau ir kad daug dirbu- su jomis teko susidurti mokantis kalbos.baigesi kursai, tai ir nutraukiau su joms visus rysius. durniui duok kelia kaip sakoma. Nora, savo tiesa zinai, ir tai svarbiausia.
o tiesa, kaip baigesi savaite ir tie sverimaisi?ilkos knygoje apie alkoholi raso, kad jis sustabdo riebalu deginima 2 dienom. tikiuosi, kad nenusiminei per daug. jei gerai pamenu, lyg ir nedaug liko? pavyks, tikrai.
2015-10-08 10:34:48
Po tos super lucky day sutriko visai mano svorio kritimas. Sestadienio ryte sveriau +300 g. Negana to per sekancia lucky day prisivalgiau vel visko daug, tik ne laso jokio alkoholio. Ryte valgiau blynu su uogiene, po to saldainiu, sausainiu, pietums kugeli, o vakare dar ledu su karstu obuoliu pyragu. Pasekmes buvo astrus skausmas skrandyje ir vel + 2 kg. Niekaip negaliu ju atsikratyti per visa savaite. Tad nusprendziau, kad per lucky day vis delto bus kontrole ir leisiu sau maks 2 nesveikus maitinimus.
2015-10-08 13:06:54
gal pasitark su dietologe? mano svorio kritimo tempai irgi suletejo,bet as dar pora savaiciu palauksiu, paziuresiu, ar cia laikina..
2015-10-08 13:14:17
As irgi palauksiu dar pora savaiciu, pabandysiu susvelninti lucky day ir iseiti bent 2 kartus i savaite pasivaikscioti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS