Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-09-28 13:33:48
oi, Nora,ir kaip tau tai pavyksta? lietuviska svente! gerai kad po Lucky day, o tai man seile varveti pradejo po tavo sventinio valgiarascio... ir as priaugau per sekmadieni, dirbam toliau...
2015-09-28 14:27:26
Pas mus didelis giminiu ratas cia, tad ir vaises daznai lietuviskos :) Na bet sventes baigesi, griztam i ritma vel :) Liko dar 3,2 kg, bet galutinis tikslas priklausys nuo vaizdo veidrodyje :)
2015-09-29 16:27:39
Prisiskaiciau siandien merginu tikslu su 170 cm ugiu sverti 55-56 kg ir susimasciau, gal mano 53 kg su 160 cm ugiu per daug? Aisku nenoriu atrodyti kaip lenta ar pakaba, bet ir riebaliuku maks uztenka 20 %
2015-09-29 16:54:05
Taip, taip, ir aš paskaičiau ir persvarsčiau savo tikslus. Kiekvienam savo, kiekvienas savam kūne atrodome vis kitaip, ne vien kilogramai yra rodiklis.
Aš, pavyzdžiui, turiu kitą bėdą. Kalbant apie motyvaciją ir skaičius. Žinau, kad turiu labai daug viršsvorio, KMI rodo net nutukimą, bet pasižiūriu į veidrodį - ir nors trenk man - aš sau graži, nors tu ką :D Tai labiausiai svorį noriu mesti dėl "sveiko" skaičiaus ir tam, kad išvengčiau sveikatos problemų ateityje.
Tavo atveju man 53 prie 160 atrodo labai normalus tikslas...
2015-09-29 19:07:38
Norai cituojant Norą :))))
"Na ne visu kunai vienodi, vienu kaulai smulkus, kitu stamboki, tad tie kg nieko dar nereiškia. <...> nebūtina lyginti su savaisiais.:)"
2015-09-30 09:07:52
Jo Leliumai, bet mano kaulai gana smulkus, peciai siauri, as net sverdama 64 kg nesiojau XS arba S drabuzius :) Na bet ziuresiu i vaizda veidrodyje, noriu graziu formu, riesto uzpakaliuko, o ne skuros ant kaulu :)
2015-09-30 11:53:14
Nora, o Tu nebandei sporto klube, kuriame lankaisi, pasižiūrėt kūno sudėtį (riebalus, raumenis, kaulus, vandenį)?
2015-09-30 14:14:42
Bandziau pas sese su tokiomis naminemis, rode 27 %, o pas mus yra tik kaimo sporto klubas, dziaugiuosi, kad bent jau dauguma treniruokliu yra :)
2015-10-01 11:56:56
Motyvacijai pakelti nusipirkau kelione i Kipra :) na aisku dar negreit, dar tik per velykas... bet noriu iki to laiko jau buti ne tik numetus riebalus, bet ir sustandinusi kuna, graziu formu... Ne taip kaip per paskutine kelione Gran Kanarijoj pasiekiau didziausia savo gyvenime svori 67 kg ir i nuotraukas net nebenoriu ziureti.
2015-10-01 20:17:33
super! bet as tave aplenkiau- po 2 savaiciu skrisiu i Stokholma su draugem susitikti, motyvuoja tai dar ir kaip!
kas tiesa tai tiesa, ir mane keliones motyvuoja ir dziugina labiausiai. aha, jau zinai, iki LT liko 5 men, jau be rugsejo uodegeles... Ikyresiu cia tuoj apie ta pati, bet taip laukiu...
uztat tu Kipre pasidarysi tooooookias nuotraukas, kad savo gran kanarija pamirsi visiems laikams! tikiuos, kad ir FB idesi!(na, pasizadek...)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS