Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-09-22 15:03:21
Orai pasitaike geri, net pavyko nusimaudyti Baltijos juroje :) Na aisku temperatura nebuvo tokia jau palanki, zmones vaiksciojo su striukemis, bet buvau prizadejusi nusimaudyti juroje, tad pazada teko teseti :) Kelione buvo labai intensyvi, 2 dienas praleidau Zemaitijoje, 3 dienas Aukstaitijoje ir vel atgal i Zemaitija. Automobilyje praleidau 48 valandas :) Bet susitikau su draugemis, tevais, visur teko patirti ta lietuviska vaisinguma. Isvaziuojant aisku abi mamos pasistenge pripildyti pilna automobili rudeniniu gerybiu, net nustebau kiek daug telpa i mano masiniuka :) Bet dabar turesiu daug darzoviu ir vaisiu, kuriu nereiks cia pirkti ir plius ekologisku. Pomidorai pasirodo turi kvapa :D Na o zmones Lietuvoje dar paniure, iejus i parduotuve esi sekamas, kad tik ko nepavogtum :D jau buvau pamirsusi si jausma :)
2015-09-22 20:03:07
Nuostabu! Ispudziu uzteks ilgam...o pomidorai tikrai kvepia,ypac lietuviski. del tu pardaveju galiu suprasti, kiek teko girdeti, parduotuvese atsiradusius nuostolius jos turi dengti is savo kisenes, o ,,pas mus,, tai dengia pati parduotuve. mano vyresnioji dukra abituriente ir jau pora metu uzdarbiauja maisto parduotuveje , dirba kasininke. (paaugliu darbas, tik pamanyk...) tai sypsena iki ausu, be abejo. truputi ima juokas, kai stebiu eileje atsistojus...
bet nieko, vel i ritma, lauksim tavo rezultatu, bet panasu, kad kelione isejo tik i nauda! na o man dar rugsejo galiukas, spalis, lapkritis, gruodis, sausis, vasaris...iki Lietuvos. taip ir ugdau kantrybe. bet su draugem pasiilgom viena kitos taip, kad nutarem po menesio savaitgaliui susitikti Stokholme- labai tuo dziaugiuosi. O jos dar NEZINO...O kaip taviskiai Lietuvoje reagavo i sulieknejusia Nora?...
2015-09-23 08:29:22
Nora, sveika sugrįžusi į kilo.lt forumą. Tavųjų atostogų +600g nepavadinčiau svorio priaugimu, juk po "lucky day" sekančią dieną svarstyklės panašiai ar daugiau parodo.
2015-09-23 09:29:08
Na greitai ir tau Piesini prabegs tas laukimo laikas :) Kaip faina siais laikais, sedi i lektuva ir jau uz tukstancio km, viena diena vienam gale, kita diena kitam :) Drauges i mano sulieknejima reagavo skirtingai, geriausia drauge nieko nesake, gal todel, kad pati priaugo 15 kg :) kelios domejosi lieknejimo budu, bet jos ir pacios siuo metu lieknejimo procese :) buvusios bendradarbes aikciojo kokia as sukudusi ir sake, kad apvalesne graziau (na cia irgi manau suveike pavydas). Na o as vakar jau nulekiau i sporto kluba, sportavau visai viena, tad galejau staipytis pries veidrodzius :D jau dabar patinka kuno formos, bet dar liko lasinuku ant pilvo, ant slaunu, o ir stangrumo kunui truksta :) Po 2 savaiciu sporto pertraukos tikrai buvo sunku sportuoti, jauciau kaip kunas sustinges, o ir raumenis skaudejo vakare. Bet pagaliau vel stosiu i ritma ir sieksiu tikslo. Siandien -300 g, jau 100 g maziau nei sveriau pries atostogas :)
2015-09-24 14:46:03
Kazkoks keistas alkis mane kamuoja po pietu. Suvalgau pietus ir jau po valandos noriu valgyti, negaliu istempti 3 val. Geriu vandeni, bet svajoju apie sokolada :( O vakare jokiu problemu, pavalgau apie 18-19 val ir ramu, nors miegoti einu apie 23 val.
2015-09-24 19:39:17
Nora, svoris krenta.O ir grizai vel prie savo ritmo po lucky savaites.eik su savo grazuoliu suniuku i miskus pasivaikscioti. pavakariams issikepk obuoli su cinamonu. truputeliuka pakentek, svarstykles tave nudziugins!!!!
2015-09-25 10:54:39
na, Nora, liko viena diena ir galesi svesti! laikau kumscius uz tave, nepasiduok alkio priepuoliui! laikykis!
2015-09-25 14:59:30
Aciu Piesini uz palaikyma :) Rytoj tikrai jau svesiu, bus vaiko gimtadienis, gaminsiu 2 tortus, bus daug sveciu, tad bus tikra lucky day :)
2015-09-25 17:08:19
saunu! o apie tortus papasakok sekmadieni, gerai?....tikriausiai bus su melynem?...na gerai gerai, tyliu, o tai pati tuoj paslysiu.va cia tai pagarba! pati kepsi 2 tortus! gerai , kad maniskiai neskaito...
2015-09-28 09:26:16
Na stai ir baigesi sventes, tortus kepiau su dukryte, buvo su vaisiais, jogurtu, plakta grietinele... Svente buvo grynai lietuviska, su saslykais, balta misraine, sakociu ir t.t. Na viso to rezultatas + 2 kg. Dar ne karto nebuvau tiek privalgiusi per lucky day, bet tikiuosi iki kito sestadienio ne tik kad atsikratysiu ju, bet ir numesiu kelis simtus gramu :) Praeitos savaites rezultatas -600 g nuo svorio pries atostogas ir -1,2 kg nuo atostogu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS