Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-09-04 12:50:24
taip turbut ir turesime daryti. ka tik cihitos poste perskaiciau apie tinklalapi ,,riesutai.lt jo dar nezinojau, zvilgtelejau, visai neblogu dalyku jame parasyta. prisiminiau tavo klausima kaip uzvesti suletejusia medziagu apykaita- tam puslapy radau skyreli apie suletejusi metabolizma, gal rasi kas tiktu tau?
2015-09-06 10:05:15
turbut siandien vel eisi i miska pasivaikscioti, kaip faina....man tai tik industriniai dviraciu takai...koki suniuka turi, ar tas kur nuotraukoje? pas mane shi-tzu, tai niurko visi is eiles, nelabai sportiska mergyte....
2015-09-07 10:53:01
Na tu atspejai Piesini :) buvau vakar vel miske, siuo metu pas mus labai sauleta, tad naudojuosi proga :) Nuotraukoje suniukas tik pasiskolintas, savas yra vokieciu aviganis, protingas ir geras suo :) Vakar istempiau ir vyra i miska, siuo metu uzsieme labai statybomis, bet istraukiau ir ji porai valandeliu. Miskas mums uz upes, praktiskai kieme :) Prisirinkom dar melyniu, ziemai jau manau pasiruosiau :) Kita savaite vaziuoju i Lietuva, tad laukia vel mitybos issukis :) Jau skambina mamos ir teiraujasi ka skanaus pagaminti :) Sia savaite gali nelikti laiko sportui, teks ir darbe ilgiau pasedeti, o ir i miska brukniu noriu dar nulekti :9
2015-09-07 19:10:01
karalyste pas tave- uogos, miskai, upelis, pievos...gyvenk ir norek.ir suo grazus, gali su juo daug km sukarti,maniske tai tinginiuke, po poros km ja jau reikia nesti- va kam praverstu treniruotes...o kad i Lietuva vaziuoji- kaip faina! Kaip gera , kad kas laukia ir jau rupinasi, kuo pamyleti... as Lietuvoje savo namu jau seniai nebeturiu, nakvojam viesbuciuose. ir artimuju nera, tik keli tolimesni gimines ir aciudievui geros drauges. Kai nusileidzia lektuvas ir as i rankas paimu juodos duonos, visada apsiverkiu. Man iki keliones i Lietuva dar 142 dienos...
2015-09-08 15:31:51
Kai gyveni tokioje aplinkoje, tai niekuo nesiskiria nuo Lietuvos, tad kazkaip ir nera tos ypatingos nostalgijos. Gyvenu cia dar tik 3 metus, Lietuva aplankau 2-3 kartus per metus, su tevais kalbu kas antra diena skype, tad kol kas nera jokio ilgesio. Aisku artimuju pasiilgstam, sunus ypac ilgisi draugu, nes cia vaikai visi sedi namuose po pamoku, nelaksto laukais kaip LT.
Siandien darbe gavau 4 bandeles is tiekejo prie kavos, bet didvyriskai atsilaikiau, 2 suvalge bendradarbiai, 2 dar stovi ant stalo, teks vezti namo seimynai :) Bendradarbis juokavo, valgyk, kad ant kaulu mesos butu :D bet as atsispyriau
2015-09-08 21:18:55
va, labai gerai padarei! saunuole! taviskiai tikrai apsidziauge bandelemis, o tu tiems vikingams irodei, kad lietuvaites ne is kelmo spirtos!
2015-09-10 10:17:10
Na stai - 7 kg siandien ryte, liko dar 4 kg nukrapstyti. Nors siandien dar nera sverimosi fiksavimo diena, bet as kaip maniake sveriuosi kasdien, net kelis kartus per diena :) Sia savaite neturiu laiko sportuoti, tai nerealiai grauzia sazine ir jau pasiilgau sporto sales. Bet pries kelione tiek daug darbo darbe, plius dar noriu siandien brukniu prisirinkti.... Kita savaite irgi neteks sportuoti, tad labai grauziuosi...
2015-09-11 21:22:47
viskas einasi gerai. isivaizduoju esi tikra Coliuke.brukniu rinkimas yra sportas. jei nesutinki, leidziam forumui prabalsuoti. nesuk galvos del ypatingu sporto pratimu- mitybos rezimo laikaisi, lovoje neguli. darbu kruvos pries kelione, tai ir daryk. Lietuvoje is to dziaugsmo apibegsit tevu troba tris kartus va ir bus tau cardio treniruote. Geros keliones ir lauksim ispudziu! su lietuviskom detalem man asmeniskai!
2015-09-22 10:41:04
Na stai grizau jau po atostogu Lietuvoje. Planavau laikytis grieztesnio mitybos plano, bet gavosi kaip visada :) Uosviene jau is pirmo vakaro pasistenge isvirti mano megstamu varkes virtinuku, ryte blynai su varske, mama vaisino cepelinais, o pasisedejimas su draugemis neapsiejo be sampano. Bet savaite buvo labai intensyvi, daug reikalu, miego 5-6 valandos, daug vairavimo, tad rezimo nebuvo jokio. O ir vandenuko gerima visai pamirsau. Pirmadienio ryte pasisveriau, tai +600 g, na pasirodo nieko labai blogo, siandien jau ryte nukrito 500 g, tad iki sestadienio sverimosi tikiuosi dar ir numesti :) Kadangi sporto nebuvo jokio, tai jauciu net, kad kunas suglebo. Na pagaliau vel bus ritmas ir sportas :)
2015-09-22 13:47:07
va ir grizai ir viskas gerai praejo, tie virtinukai tai man asara isspaude- ir man mama juos virdavo...kaip seniai tas buvo...
dziaugiuosi uz tave!
na, dar ka nors apie Lietuva papasakok...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS