Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-03-17 15:15:40
linksmieji valgiai
nuostabu!
2016-03-18 09:27:46
Atsportuota 38-ta diena. Na plana ivykdziau ir dar plius 2 ekstra. Siandien jau nebeturesiu laiko sportuoti, krausiuosi lagaminus :) Na ka, savaite atostogu, tikiuosi per daug kg nepriaugti. Na o grizus dirbsiu toliau, jau gal ir begiojima itrauksiu :)
2016-03-18 12:10:50
Vakar parduotuveje pasimatavau seniai svajotus begimo kedukus Salomon Speedcross 3, nerealiai patogus, va paemiau ir nusipirkau internete, dabar jau tikrai begsiu :)
2016-03-18 13:33:50
super, Nora! idek nuotraukyte!kada vaziuosi atostogauti ir koks atostogu planas?kiek laiko?
2016-03-18 13:46:48
Isvykstu rytoj savaitei laiko, esu isnuomojusi automobili, tad planuojam nemazai apkeliauti. 4 dienas busime pietvakarineje Kipro dalyje, 3 dienas rytineje. Info daug susirinkau, bet matysime kiek iseis realiai pamatyti :)
2016-03-28 17:18:11
Pirmiausia sveikinu visas su Sv. Velykom :)
Na stai ir grizau po atostogu. Kelione buvo puiki, siltas oras, vasaros kvapas, jura, smelis, palmes... Papludimyje beveik negulejom, daug keliavom. Teko pabuti tiek graikiskoje Kipro puseje, tiek turkiskoje. Ispudziu daug, bet jau norisi grizti i ritma.
Kas liecia mityba, tai nuklydau labai toli, valgiau visai ne pagal plana ir bet ka. Rezultatas +3,5 kg. Nors visur rasoma, kad graiku maistas puikus, bet man jis nepatiko. Porcijos labai dideles, net maitinantis 1 karta per diena galima nutukti. Neveltui dauguma graikiu stambios. Beveik visi mesos patiekalai patiekiami su bulvytemis fri. Pirma vakara pavalgius kavineje ejom su vyru pasivaikscioti i papludimu kokius 4-5 km tam, kad susivirskintu maistas. O uzsisakeme ju vadinama meze zuvu. Tai rinkinukas ivairiu zuvu. Pirmiausia atnese saltus uzkandzius, 5 lekstutes su patiekalais, leksteje 2 krevetes, 2 kalmarai ir t.t. po to seke silti uzkandziai visko po 2 vnt, po to karsti, tiksliau sakant visokios zuvytes. Na atrodo valgai nedaug, ragauji po 1 maza zuvyte, bet galutinis rezultatas buvo toks, kad atrode skrandis plys. Dar viena diena uzsisakeme mesos meze, buvo daug skaniau, bet kiekis buvo vel per didelis. Plius vynas.... Kitus vakarus uzsisakinejome tik po viena patiekala, bet porcijos man buvo vis tiek per dideles.
Tad visa savaite vien nuodemes. Na bet nuo rytojaus vel griztu i ritma.
Bloga naujiena, gavau is dukros zinute, kad issiveze mano sporto klubo korta. Ta klubo korta, tai raktas iejimo i ta kluba, nezinau kaip reiks ieiti.
Gera zinia, atsiunte begimo batelius, tad pradedu begioti. Sniego dar yra, bet gatveles jau plikos.
Perskaiciau visus jusu dienorascius, labai daug visko prirasete per ta savaite :)
Isvada, nemoku maitintis be kilo.lt, man kontrole butina. Dabar turiu atsikratyti tu priaugtu kg ir ismokti valgyti, taip taip, tikrai, reikia ismokti valgyti.
2016-03-29 10:19:30
Sveika sugrįžusi :) Į ritmą grįžti moki, tad viskas bus gerai. Užsispyrimo taip pat sočiai ;)
Ir ačiū, kad daliniesi. Turime įvairių atostogų režimų atsiliepimų gyvai.
2016-03-29 13:37:07
Siandien valgau jau pagal plana ir jauciu, kad toks maistas man geriausias. Pavalgius pietums mesa su grikiais ir darzovemis jauciuosi visai neapsunkusi, pilna energijos.
Vakar per tv girdejau pasakyma, kad darzoves is savo darzo jau prarado vitaminus, todel patartina valgyti sviezius agurkus, pomidorus... Siandien kaip tik valgiau agurkus ir pomidorus is parduotuves, juk jie tragiski, nei skonio, nei kvapo, kazin ar ne didesne zala organizmui juos valgant. Atostogu metu turim su vyru iproti spausti apelsinu sultis (apelsinai nuo medziu) ir gerti rytais. Apelsinai nebuvo ypac saldus, bet skonis vis tiek buvo puikus. Dabar grize namo kaip tik turejome prisipirke is parduotuves daug apelsinu ir vakar rytui vyras isspaude sultis. Pradejau gerti ir nesupratau, toks skonis lyg butu vandeniu atskiestos. Siandien priespieciams valgiau apelsinus, tai skonis nuo tikru, nuskintu nuo medziu skiriasi kaip diena ir naktis. Bet tai kokiu budu juos tada augina?
2016-03-29 22:34:20
As esu atostogavus Kose, bet jau senokai. Man labai patiko tas komercinis turistams skirtas,,graiku vakaras,, aisku biznis uzsuktas, bet vis tiek- terasa ant juros , matos kaip saule leidziasi, ratu stalai ir pilna ivairaus ir tikrai skanaus maisto.terasos vidury-koncertas.taip atsvenciau savo gimtadieni. tai va tas stalas- vos ne lietuviskas-ir to ir kito.tikra pilvo svente.o siaip is kavines i kavine- tai gali pasisekt gali ir ne.
kaip ten bebutu, pailsejai, atsigavai ir svesk gyvenima toliau!
numesi tu tuos kg, nesikrimsk.
o kontroles ir man reikia.na ir kas. geriau su kontrole kuda nei vienai vis nuvaziuot i lankas. man kai reikia kazkam ,,atsiskaityti,, kainuoja maziau energijos nei atsiskaityti paciai sau.va ir atsakymas.
2016-03-29 23:29:40
Na taip einu toliau :) tik va i sporto kluba negaliu nueiti, bet dukra issiunte kortele pastu, tikiuosi iki ketvirtadienio gauti. Planavau siandien bandyti begti, bet radau priezasciu nukelti kitam kartui... begti gatve kazkaip nedrasu, lyg ir geda...
Siandien darbe gavau 2 saldainius, saziningai isidejau i rankine ir parnesiau sunui. Eidama pro virtuve vos ne paemiau mesos gabalelio, bet pasakiau sau ne. Kontrole veikia gerai tada, kai nusiteiki grieztai nenukrypti i sali. Jei tik pradedi sau nuolaidziauti, nuklysti is karto i lankas.
Vis dar tas pats tikslas, ismokti gyventi sveikai maitinantis, o ne laikytis plano.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS