Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-03-16 15:10:57
37-ta sporto diena uzskaityta... pas mus tikras pavasaris, saule sviecia, vos ne trumpom rankovem galima vaikscioti, nors aplink pilna sniego... sesuo guli terasoje su maudimosi kostiumeliu... o as dirbu... na bet teko vaziuoti i susirinkima per kalnus, ten termometras 1100 m aukstyje rode 19 laipsniu...
Noriu pradeti begioti, tam jau ruosiuosi moraliskai. Mano sanariai gana silpni, tad pirma turiu issirinkti tinkamus batelius... na bet cia po atostogu... Liko 2 darbo dienos....
Man pakeite mitybos plana su tiek pat kaloriju, bet pietus 600 kcal, vakariene 200 kcal, jauciu kad jis tiks prie mano gyvenimo ritmo :)
2016-03-16 16:20:01
Pas mus šiandien irgi švičia saulė, bet vis dar šalta.. Labai laukiu tikro pavasario!
Aš kažkaip irgi svarsta apie mitybos plano keitimą. Svoris man stovi vietoj, gal uzsistovėjau su tuo maistu, gal ne tą valgau, kad visiškai nejudu į priekį :(
2016-03-16 17:59:12
Oi, net nepastebejau kad jau pasiekiau 36 isipareigotas sporto dienas. Grizusi is keliones vel tesiu registravima, o gal net maisto, pasirodo tai veikia ipareigojanciai ir motyvuojanciai :)
2016-03-16 22:30:26
saunuole! va cia tai bent- nesedi ir neziuri i kalendoriu, kada ,,jau,, bet net nepastebi kada tas laikas atejo! valio!!! ir toliau taip.kaip su mityba dabar? as bandau vis si ta ivesti bet oi kaip atsargiai reikia tai daryti! kaip blogai kad i savo plana negali irasyti nedideliu korekciju, nes dabar sunku sekti koks maistas ka daro. as stengiuos nevirsyti savo 1500kal bet por truputi ivesti ,,draudziamus,, produktus- vakare riesutu ar surio gabaliuka. svorio kritimas iskart stabdosi, kol nekyla, gerai....vakar pasinaudojau angliavandeniu langu iskart po sporto o siandien ilgai dirbau tik dabar namie, tai arbatos papildomai su surio kasniuku issiviriau. ziuresim ka sekmadienis parodys,
2016-03-17 09:52:49
Pasirodo ta kaloriju riba labai lengva perzengti. Pietums 600 kcal o kai kurie patiekalai tokie pat kaip 400 kcal bet prideta papildomu gramu. O as juk viska is akies darau...kaip apskaiciuoti isvirtu grikiu gramus jei as juos verdu kaip kose pusryciams 2 asmenims, o pietums kaip garnyrui?
Kepu vistiena ne sau vienai, o visai seimai, tai gal kaspineliu aprysti 200 g saviski gabaleli? :D
2016-03-17 10:33:17
Nora, man ta pati bėda. Dažniausiai gaminu ne tik sau ir nežianu kaip "atsisverti" sau jau iškeptų kotletų, kad juose būtų 140 kalakutienos faršo ir 30 g avižų. Irgi imu iš akies.. Tai manau kad vieną dieną suvalgau daugiau, kitą per mažai.. :(
2016-03-17 13:46:09
neikit is proto del 20 gramu. sveriat pries gamindamos, o kas gausis tas gausis. darzoves as tik pradzioj sverdavau, kad mazdaug isisvaizduoti, dabar imu ,,is akies,, paukstienos irgi, kol kiekis nepadvigubinamas, viskas gerai.
kaspineliu apristi man labai patiktu, reiks saviskio paprasyt...bus prizas kad apskritai galima valgyti...
pavasaris, merginos, apsiraminkit!
2016-03-17 14:33:04
Pietus 573 kcal, vistienos krutinele 200, grikiu 80 g, 2 pomidorai, petrazoles, cesnakai...
400 kcal vistienos krutinele 150g, grikiai 50 g, 2 pomidorai... skirtumas beveik 200 kcal, bet va kur ta riba tarp 80 g ir 60 g?tarp 200 g ir 150 g? Jei linkusi nuo visko mazinti, tai nusimazinsi iki 1200 kcal per diena, jei didinsi, tai pasieksi ir 1800 kcal. Atrodo tie keliasdesimt gramu kaip ir nesvarbus, bet per 5 maitinimusis ir susidaro....
2016-03-17 14:48:42
Matau didelį pliusą Kilo sistemai: sveikiau maitinasi visos šeimos.

Mano šeimyna labai įvairi: senoji močiutė turi savo racioną, daug ką jai gaminu atskirai, vyrai dvimetriniai su pusryčių košėmis ilgai neištvertų ir vakarienei žalių lapų neįvertina, vėl kiti patiekalai. Jei sutampa tai pietūs, man tik su daržovėmis, jiems su garnyru ir "užviršavimui" sultys ar kiti linksmieji valgiai. Bet kai nusižiūriu kuris mėsos gabalas mano, tai ir mano. Dar valgydama intuityviai nejaučiu kiek gana, galiu ir į pliusą ir į minusą įeiti
2016-03-17 15:06:08
Mano vyrui toks mitybos planas gal net labiau patinka nei man, sunui jis visai nepatinka, o dukra kilo nare, tad man nesunku pritaikyt tokia mityba namuose. Geriausia sekasi jos laikytis darbe, kiek isidejai, tiek ir turi. Namuose budama greiciausiai padidinciau normas. Pastebiu, kad valgau dazniausiai greitai ir nejauciu ilgai sotumo jausmo (amzinas skubejimas). Labai retai nesuvalgau to, kas leksteje ideta, turiu iproti suvalgyti viska. Reiktu ismokti pajusti sotumo jausma ir sustoti. Man atrodo cia ir yra lieknu zmoniu mitybos paslaptis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS