Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-03-09 19:14:26
del sporto- saunuole, o kas ten per renginys?kokia jo programa-demonstracinis ar vazybos? o ka ,,duos,, valgyt? pagalvojau, pas jus sotus maistas, nes ziema ilga, salta paprasciausiai, tai visiems tu ,,kailinuku,, ir reikia.na, gerai, tai kas ten programoje? kiek zmoniu vyksit- su saviskiu ar didele kompanija?
mano ,,kitokio maisto,, patirtis- nepersivalgyk- paragauk iki ,,beveik,, soti ir sustok.tuomet daug ir nepriaugsi.
2016-03-09 19:37:26
siandien nusivylimas, nuvaziavau i kluba, o mano kortele kazkodel neveikia. Pasitikrinau, pirkau pernai balandzio 13 d., tai dar menuo turi galioti. Gal kokie nesklandumai, viduje irgi nieko nebuvo.
Tai bus biatlono pasaulio cempionatas, kuris vyksta jau visa savaite, pastoviai rodo per tv. Vyksim su vyro bendradarbiais, isnuomotu autobusu. Zinau tik, kad yra uzsakytas viesbutis, na tada ir pusryciai ir dvi vakarienes restoranuose. Kiek supratau uzsakyta kazkokia VIP loze, tai paveiksliukuose rodo, kad maistas - svediskas stalas. Norvegai valgo daug visokiu pusfabrikaciu, sumustiniu, desreliu, picu, megsta majonezinius padazus. Bet siaip produktai naturalesni nei lietuviski, pieno produktai neriebus, duona naturalesne, su daug grudu, pilno grudo, daznai su avizomis. Populiariausia kose - avizine, kitokios nemaciau, kad kas valgytu. Grikiu cia visai nera.
2016-03-10 10:34:07
Kad tu grikiu nera nei anglijoj,nei amerikoj . O pieno produktai skaniausi lietuviski,ypac pienas ir grietine.
2016-03-10 10:49:55
As siaip pieno negeriu, bet vaikams norvegiskas skanesnis ir tik 1,2 proc. riebumo. Grudeta varske man irgi skanesne norvegiska, riebumo 2 proc. ir nedaug druskos. Pernai vasara prisipirkau LT grudetos varskes, nes anksciau ja labai megau, bet ji pasirode per riebi 7%, tas skystis virsuje, o ir druskos labai daug. Skonio receptoriai pasirodo tikrai keiciasi.
2016-03-10 14:32:55
Patikrino mano sporto kortele, lyg ir viskas gerai, tad turetu veikti. Isbandysiu siandien, tik va gaila, kad nuplauke vakar dienos sportas ir neturesiu galimybiu sia savaite kompensuoti.
2016-03-11 13:47:34
esi turbut pakeliui i didyji savaitgali, nagi lauksim ispudziu, aprasyk kuo placiau!!
2016-03-13 19:43:27
Na is karto noriu uzfiksuoti 35-taja sporto diena. Kortele veike ir saziningai atsportavau.
Savaitgalis buvo puikus, ispudziu tikrai daug. Imone uzsake visa VIP paketa, tad viskas buvo auksciausios klases. Iskarto gavom kuprines su VM 2016 Oslas zenklais, paketa gerimu, uzkandziu ir skambaliuka, kad daugiau palaikymo butu. Visa laika buvom veziojami privaciu autobusu, svedisko stalo tipo pietus pries rungtynes VIP lodzeje, vakarienes restoranuose... Bet pacios varzybos buvo super, ta atmosfera, triuksmas, minios zmoniu, geros emocijos, palaikymo suksniai, tikrai buvo nerealu. Norvegai abi dienas laimejo aukso medalius, tad visas Oslas svente. Gatves vakarais pilnos zmoniu, koncertai, tikrai puikus savaitgalis.
Na bet mitybos poziuriu, tai didelis didelis minusas. Valgiau, geriau be jokiu suvarzymu, skrandis atrode tuoj plys.... Va pasirodo gyvenant kasdieni gyvenima laikytis mitybos plano visai paprasta, bet va moketi maitintis tokiomis ekstra dienomis, tai dar reikia ismokti. Nuo vaikystes buvau pratinama, kad leksteje palikti maisto negalima, tad tuo vadovaujuosi ir dabar daznai dar. Saltas, karstas patiekalai, desertai, gerimai... bet visi taip valgo... kai pagalvoji net baisu, savijauta kaip ispurtusios erkes... ir vardan ko? Va dabar turiu tiksla ismokti maitintis tokiomis ekstremaliomis dienomis.
2016-03-14 20:22:47
bet uztat savaitgalis saunus buvo ir ispudziu daug. o su maistu-susitvarkysi, juk ne kasdien. retkarciais nuklysti nieko blogo, gyventi irgi reikia. todel tai ir vadinasi Svente
kaip reikalai siandien?
2016-03-15 09:12:02
36-ta sporto diena uzskaityta :) I ritma grizti nebuvo sunku, nes patinka tas lengvumo jausmas.
Truputi pykstu ant saves uz nemokejima jausti ribu, juk nebuvo reikalo esti tokiais kiekiais, kad net jaustum kaip skrandys tuoj plys. Jei yra svediskas stalas, tai ir prisidedu visko be proto, lyg bijodama, kad paskui negausiu valgyti :D Tik va sekmadienio ryta viesbutyje valgant pusrycius sau pasakiau, kad man uzteks 2 kiausiniu su duona ir kavos puodeliu, ir pasirodo tikrai uzteko :)
2016-03-15 09:16:56
Oi dar buvau pamirsusi papasakoti, pirma vakara vakarieniavome kazkokioje kavineje, kur atnese salotu su majonezu, bulvyciu fri su suriu, po to hamburgerius ir vistienos gabaliukus apvoliotus dziuveseliuose ir apkeptus fritiurineje. Man tas maistas buvo tragiskas, as tokio nemegstu. Kita diena buvo tikras restoraninis maistas, su zalia laisisa, jautienos kepsniu, labai imantriais priedais, na zodziu auksto lygio. Ir kai kalbejome su norvegemis apie maista jos pasake, kad pirma diena joms buvo skaniau. As net issiziojau... saldi bulka su aliejuje ismirkusiu kotletu skaniau nei sultingas jautienos kepsnys??????
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS