Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-03-07 09:53:34
Nugi ziauru be angliavandeniu...Kaip laikaisi sportininke ? Jau neuzilgo i Kipra...
2016-03-07 10:17:09
Sprintere, as irgi buvau po nestumo numetusi iki 48 kg, na atrodziau manau tragiskai, jokiu kuno formu. 26 metu esu sverusi apie 53 kg, tad paziurejus i nuotraukas atrodziau visai neblogai. Siaip visada sverdavau 54-56 kg, bet tuo laikotarpiu dirbau labai daug, valgydavau 1-2 kartus per diena. Pries pora metu esu sverusi 51 kg, bet tada atrodziau jau per kuda. Kadangi sporto niekada nemegau, tai idealios figuros (su riestu uzpakaliuku, lieknu liemeniu), neturejau. Kai buvau kuda, buvau gana beforme.
Piesini, skaiciukais rezultatu beveik nebeskaiciuoju, noriu tik grazaus vaizdo veidrodyje. Na bet pagal kg nenoriu virsyti 58 kg, vidiniu riebalu noriu tureti 1, o liemeni noriu tureti 60 cm :)
Vakar atsportavau 32 -ta karta, slidinejimas nuo kalnu :) Na pagaliau jau isdrisau kilti i virsu ir slidinejau melynoje trasoje.
2016-03-07 10:34:49
Esu laikiusis tos dietos be angliavandeniu, tai labiausiai svajojau apie vaisius :) Bet noriu truputi sukresti organizma, kad energija imtu is kuno riebalu. Galima valgyti apie sauja darzoviu per diena. O siaip valgoma vien baltymai, riebalai: zuvis, mesa, suriai, pieno produktai, sviestas ir t.t. Ta dieta vadinasi Atkinsono. Bet jei suvalgai nors kiek daugiau angliavandeniu nei galima (jei daugiau nei sauja darzoviu), tai rezultatu nebuna.
2016-03-07 13:38:27
Si savaitgali buvau apnuodijusi organizma. Penktadieni buvo lucky day ir dukros gimtadienis, diena leidau sau torto 2 gabalelius, vafli su uogiene, o vakare velai valgiau saslyku su ryziais, torto 1 gabala, surio Dziugas, kelis sumustinius su kiausiniu ir 3-4 taures vyno. Jau einant miegoti pajauciau skrandzio skausma, kita diena kentejau nuo skrandzio skausmo spazmu. Mano organizmui tokia mityba labai nepatiko.
Si penktadieni vel paankstinta lucky day, vaziuosime i Osla ziureti biatlono su vyro bendradarbiais, vakaro programos nezinau, bet daugiau tokios apkrovos organizmui nebedarysiu. Nuo sestadienio startuosiu su baltymine dieta iki Kipro (iki sestadienio). Kelioneje 1 desertas per diena, 2 taures vyno ir jokiu desertu vakarienei.
2016-03-07 14:15:48
Nora, ar Tau tikrai reikia tos dietos "su pavadinimu"?
Pagalvok dar, a? ;)

Važiuoji juk atostogų, o ne į fitneso varžybas, kur reikia "išsiryškinti" raumenis. Pas Tave riebalų mažiau nei 20%. Atlečių kategorija, berods ;) Kam tie eksperimentai? Vardan ko?
2016-03-07 14:23:02
Noriu pabandyti koks bus rezultatas :) as butent nuo jos ir pradejau mesti svori.
2016-03-07 18:09:20
O gal geriau paprašyti dietologės "čempioniško" meniu, kurio kurį laiką bandė laikytis Piešinys. Jame, kiek pamenu, vaisių nėra ir baltymų ko gero daugiau.
2016-03-07 19:31:43
Atkinsono dietos esu bandziusi laikytis 3 dienas, kai dar ieskojau budo kaip mesti svori. Po 3 dienu nebepalipau laiptais- kojas sutrauke meslungis. Cempioniskas meniu raumenu meslungio nesukele, bet baltymu perteklius sukele kazkokia keista intoksikacija.Tai nesveika mityba, pateisinama tik siekiantiems sportiniu tikslu. Angliavandeniu reikia smegenu darbui- man po intensyvios darbo dienos bebandant laikytis kilo baltymines dietos, istiko kazkokia ,,koma,, luzau i lova is nuovargio ir miegojau kaip Snieguole. Nora, atrodai jau dabar fantastiskai, negadink sveikatos....
2016-03-08 09:11:28
As jos laikiausi apie 10 dienu irgi pries kilo.lt, numeciau 3 kg. Tuo metu beveik nesportavau, blogos savijautos nepastebejau, tik labai svajojau apie vaisius. Is vienos puses, lyg ir noriu pabandyti ir paziureti kokie pokyciai vyksta, bet is kitos puses juk as nesilaikau dietos, as juk sveikai gyvenu, sportuoju....
2016-03-09 10:25:10
Oi vos nepamirsau atsizymeti, 33-ia ir 34-ta diena atsportuotos.
Ach jauciuosi lyg Cihita, negalinti pabegti nuo visokiu progu :( Pasirodo tas biatlono renginys bus dvi dienas, penktadieni-sestadieni, o namo grisim tik sekmadieni po pietu. Neisivaizduoju net kaip bus su mityba, bet programoje maciau dvi vakarienes restoranuose ir su neaiskiu maistu. 5 kartu manau tikrai neteks islaikyti, o tada prasides man medziagu apykaitos sutrikimas... ach... per daug intensyvus tas gyvenimas
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS