Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-02-28 15:51:27
Fantastiški pokyčiai. Ir vos per mėnesį!!!
Kas po metų? Fitneso varžybos? Pagalvok, Nora, užsispyrimo turi ;)
2016-02-29 16:27:29
28-ta sporto diena- slidinejimas uzskaityta. Apimtys nepakito beveik, na gal puse cm pamazejo visur, o nuo liemens 1 cm. Sportas tikrai duoda rezultatus, nors ir pati anksciau tuo nelabai tikejau.
2016-03-01 16:07:23
29-ta sporto diena uzskaityta. Nuodeme - 3 raudono vyno taures.
2016-03-03 10:08:36
30-ta sporto diena uzskaityta
2016-03-03 10:35:37
Nora, o kiek tu numetei per visą kilo.lt laiką?
2016-03-03 13:51:28
Numeciau 8 kg nuo 64 iki 56 kg. Nepageidaujamu riebaliuku dar liko, bet sukusti iki beformes butybes nenorejau, drabuziai ir taip visi XS. Tada padidinau sporto skaiciu nuo 2-3 iki 4-5 kartu per savaite, rezultatas sumazejes riebalinis sluoksnis (turiu analizines svarstykles), riestesnis uzpakaliukas, bet svoris +1,6 kg. Nors nepatinka man ziureti i didejancius skaiciukus, bet veidrodi vaizdas grazeja, vadinasi einu teisinga kryptimi.
2016-03-04 09:57:44
31-ta sporto diena uzskaityta. Siandien paankstinta lucky day, o ir sporto nebus. Liko 2 savaites iki Kipro. Paskutine savaite planuoju beveik visiskai atsisakyti angliavandeniu.
2016-03-04 10:15:41
Teisingai Nora mastai,kad perdaug sukusti negrazu.
As sau graziausia buvau kai sveriau 56-57kg.Ugis 165cm. Kai sveriau pries 3metus 53kg jau buvo per mazai,ypac mates ant veido,skruostai idubo,raktikauliai islindo.Esu sverus ir 47kg. kai buvau jauna dvieju pametinuku mama.Kaulai mano gan smulkus.
Nora,ar toki kuna kokio sieki jau esi turejus?
2016-03-04 21:59:17
Taigi, viskas cia aisku. Noros issukis duoda rezultatus Is jos duomenu isfiltravau kas mane domino, t.y.po 1 menesio sporto 4kart per savaite vidiniu riebalu kiekis sumazejo puse vieneto. Aha, dabar lauksiu rezultatu po antro menesio. Tik tavo tiksla pameciau, koks jis dabar? Kad grazesne figura, tai aisku, o kaip tai paversti skaiciais? Saunuole, ka besakyti.
2016-03-07 08:01:38
Man labai įdomu, kaip seksis beveik be angliavandenių. Būtinai pasidalink!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS