Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-08-30 11:19:09
Na vakar lucky day tikrI buvo soti :D Valgiau viska kas po ranka, suvalgiau sokolado pienisko visa plyta, pietums kepsni su bulvemis, ir sausainiu paragavau, bet skrandis pasirodo susitraukes, sunkiai jam buvo viska talpinti. Buvau vakar melyniauti, tai beperinkinedama melynes sumasciau suvalgyti visa dubeni su pienu ir cukrumi. Jauciau jau, kad maisto iki kaklo, bet dar kepe varskes apkepas apie kuri seniai svajojau. Tad isvedziau suniuka pasivaikscioti ir atslaisvejo truputi vietos. Suvalgiau dar ir gabaliuka apkepo apie 23 val. :) Siandien ryte gavau pusrycius i lova, kavyte su gabaliuku apkepo, pagal plana turejau valgyti avizine kose, bet truputi nusidejau... Na bet apkepas juk is vatskes ir dar pusryciams, tad taip save nuraminau. Sia savaite bandysiu laikytis plano 100 proc. be jokiu patiekalu pakeitimu. Ziuresiu koks bus rezultatas. P.S. po vakar priaugau 0,8 kg, bet maisto pilve turiu dar nuo uzvakar. Ach... ta pati problema...
2015-09-01 09:44:41
Sekmadieni ejau i miska pasivaikscioti, planavau grizusi pavalgyti pavakarius, burokeliu sriuba, bet.... miske tiek daug buvo melyniu, kad nusprendziau jog pavakariams jos geriau tiks nei ta sriuba ir prisivalgiau... Bet nuo pasivaiksciojimo svoris vel pradejo kristi (ach kol kas veikia jis kaip stebuklas)... Pirmadieni kaip ir zadejau ivykdziau 100 proc. mitybos plana. Siandien tik vietoj jogurto su persikais pirktinio suvalgiau naturalu su svieziomis melynemis, tad manau tai tik i nauda.
2015-09-01 21:28:44
Kaip sekasi su luckyday svoriu? man jis dar nenubyrejo...gal per ketvirta diena nukris?tai jau galingai ilgai.
o vaikscioti man irgi labai patinka, turbut gyveni salia misku, baltai pavydziu. as esu vaiksciojus su siaurietiskom lazdom, tai kompanija turedavome kiek pavaziuoti i koki miskeli ar laukus. Olandija itin tankiai apgyvendinta, naturali gamta lygu rezervatui- tvoreles, takeliai, siuksliadezes. apie uogavimna ar grybavima ne nesvajok- tik siltnamiai...
2015-09-01 23:15:59
Man sia savaite pasiseke ir su lucky day svoriu, jau antradienio ryte sveriau -100 g, nors dazniausiai minusas atsirasdavo tik penktadieni, ar net sestadieni. Net nezinau ar tai sutapimas, bet ejimas visada pagreitina man svorio kritima. Norvegija visai skirtinga nei Olandija, teritorija didele, gyventoju skaicius palyginus nedidelis, todel retai apgyvendinta, net miestu palyginus nedaug ir nedideli. O as gyvenu praktiskai kaime, 2000 pastoviuju gyventoju, bet ziema tas skaicius isauga iki 20000, nes cia slidinejimo kurortas. Tad aplink daug gamtos, daug kalnu, o iki misko man apie 7 min. kelio. Yra dar ir turistiniu taku dviraciams arba kopimams i kalnus, pasirinktinai pagal sudetinguma trasos. Va kopimas i kalna tai irgi padeda svorio kritimui, tik siemet kopiau tik viena karta dar. Salygos aktyviam gyvenimui geros, tik mes lietuviai per tuos darbus neatrandam laiko.
2015-09-02 09:41:06
fantastika, skamba kaip pasaka. visada norisi to, ko neturi...mano svajonese ,,kada nors,, prisijungti prie ,,vaiksciotoju,, grupes, na mazdaug tokiu su kuprinele ir zemelapiu ivairius marsutus isvaiksciojanciu. tik siandien tam neturiu jokiu galimybiu, teks palaipioti laiptais...
siryt pasisveriau, ir aciudie luckyday ryto svoris. Nuo dabar tikiuosi prades kristi,...sekmes darbuose.
2015-09-02 09:56:06
Aš labai atsiprašau už savo burbėjimą, na , bet negaliu praleisti to pro akis...Registruojamės i kilo.lt norėdamos gražiai atrodyti, sulieknėti, gyventi sveikiau, išmokti sveikiau maitintis ir t.t.
Aš pavyzdžiui pasiekiau savo tikslą čia ( tikslas buvo numesti 10kg ir įtilpti į savo mylimąją raudoną suknelę) :D
Kiek buvo lucky day - niekada per jas nevalgydavau to ko negalima, nes man tiesiog gaila buvo to ko pasiekiau! Žinoma, būdavo dienų kai prie kavos puodelio suvalgydavau saldainį, ledų ar dar ko :) Tačiau kai pasiskaitau jūsų postus, kad šokoladą ryjate plytomis, visokius apkepus, mėlynes, sausainius ir t.t. ... na nežinau, nesuprantama man :) Ar valios neturit, ar kas??? Negi tokios silpnos esat? Toks vaizdas, kad 6d per savaitę kankinatės, o vėliau 7-ą dieną gaunt "laisvę" ir viską ryjat iš eilės..... BAISU.
Mano nuomone, tokia mityba kurią siūlo kilo.lt turi tapti gyvenimo būdu (kaip tapo man), o ne trumpalaikiu projektėliu kurio dėka numesit kg, vėliau nutrauksit viską, rysit kaip išprotėjusios ir paskui vėl verksit, kad viskas sugryžo atgal..........
2015-09-02 10:49:07
spindule, noriu apginti Nora ir kartu save. mums valios uztenka.cia ne tame esme. kilo principas ir yra tas, kad per lucky day sau duota laisve ir papildomos kalorijos o po to vel griezta mityba is naujo uzveda organizma mesti svori. cia yra esminis skirtumas nuo kitu dietu. as pati esu numetus 22kg svorio kurio priaugau po ivairiu bedu ir man uzteko valios laikytis man lieptos programos. kad jie grizo, tai kita tema. dabar laikausi kilo programos ir esu NEI KARTO nenusizengusi planui. jei jie sako sekma diena svesk, tai ir svenciam. Svoris krenta, vadinas veikia. visu kitu dietu beda yra ta, kad kazkuriuo momentu svoris nebekrenta, o kaip si procesa uzvesti is naujo, cia ir yra klausimas.Saunu, kad pasiekei savo tikslus, su kuo mes tave nuosirdziai sveikinam! tikimes, kad ir mums su Nora pavyks.
2015-09-02 11:31:53
Taip, sutinku, kad galima tą dieną atsipalaiduot :)
Tačiau saikingai, o ne ėsti, kad net paskui pilvą skauda ar maistas nebetelpa, kai rašė kažkuri mergina aukščiau...
Bet kuriuo avėju man nesuvokiama, kam ėsti ir prisivalgyti... Juk galima lucky day pasimėgauti maistu, o ne iki persivalgymo....
2015-09-02 11:50:40
Lucky day metant svori ir yra esme apkrauti organizma kalorijomis, kad jam butu sokas ir vel sumazinus iki minimumo, kristu svoris. Visai kitaip yra norint islaikyti svori. As tai zinau is savo patirties, esu nukrypusi nuo plano ir leidusi sau 1 porcija ledu per diena, 1 torto gabaleli, sampano taure ir tada viskas stop. As jau kalbejausi del to su dietologe, ji pasake, kad tam yra tik lucky day. Andrius irgi pasakojo, kad per lucky day prisivalgo kelis kilogramus... Kitas dalykas, registruojant tiksliai ka suvalgai atrodo daug daugiau... Suvalgiau plytele sokolado apie 200 g, bet tai buvo puse vienu metu ir puse kitu metu (praleidus 4 val. miske renkant uogas). Tik tas prisivalgymas iki kaklo atrodo todel, kad organizmas neprates prie tokio didelio kaloriju kiekio.
2015-09-03 22:43:02
Na stai Andrius atsake i lucky day mityba, pasirodo geriausia islaikyti ta 5-6 kartu valgymo principa, valgyti kaloringesni maista, bet neprisivalgyti. Bandysime to laikytis :) Siandien uzsibreziau data, kada turiu pasiekti savo tiksla, t.y. 53 kg, tai turi buti lapkricio 1 d. Belieka tik igyvendinti
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS