Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-02-04 12:44:15
Wau ir mums sniego padave siandiena ,jau kiemas baltas .Man patinka po sniega vaikscioti basai iki keliu,bet uzteks ir pedutem pavaikscioti po puru ir silta sniega siandiena ,ryt gali jau jo ir nebebuti.Manau Nora sniego jau rezervavo Piesiniui :-))
2016-02-04 20:46:54
Sveikinu Lietuva su sniegu :) Sekantis siuntinys i Olandija :) Bet manais balandi noriu gauti silumos :)
18-ta sporto diena uzskaityta.
Jau gyvenu atostogomis, darbe sunku susikaupti. Mintyse kraunuosi lagaminus. Paryziuje apie 10 silumos, pasirodo zieminiu drabuziu nereikia, o as va patogios avalynes kaip tik ir neturiu...
2016-02-04 21:44:11
as tau roziu siuntini esu pazadejus bus kartu su saulyte.
o mazdaug sportines avalynes irgi neturi? ji patogiausia minti, juk daug vaiksciosi.salta nebus. cia ne beda- o va Paryziaus kavines atlaikyti...issukis!
2016-02-04 21:51:34
Sportiniu batu pirkimas (pavasariui-rudeniui) tesiasi jau 2 metus, niekaip neisirenku, po to ateina vasara arba ziema ir nebereikia :D Va dabar pribrendo laikas pirkti, bet internetu labai sunku issirinkti.
2016-02-06 14:40:30
19-ta sporto diena - uzskaityta. Slidinejau nuo kalnu, siaip patiko, bet lygumu slidinejimas man labiau prie sirdies, o ir efektyvumas sportavimo didesnis. Leidziantis nuo kalno pagrinde apkrova kojoms, o jei ciuozi nesuglaudus koju, tai labai didele apkrova keliu sanariams, o man ir taip jie nera superiniai. Na slidinejant vaikiskose trasose, kur nusileidi per 3-5 min, tai viskas ok, bet buvau uzsikelusi i virsu (jau vien keliantis liftu buvo baisu),ir tai zalioje trasoje. Leidimasis trunka apie 20 min ir visa laika jauti apkrova ant koju.
2016-02-06 15:05:29
super! nugriuciau kaipmat. ar esi anksciau nuo kalnu slidinejus?
2016-02-06 15:09:59
ir dar sena klausima uzduosiu, kadangi pas jus yra sniego garantija, ar tikrai nicniekur neorganizuoja snowschoeing? cia is mano pageidavimu saraselio ateiciai. ant slidziu stot nezadu, nes negaliu sau leisti traumu, kaip zinai. o va vaikscioti labai megstu ir jei dar po snieguotus kalnus atrodo visiska fantastika. kazka tokio organizuoja Vokietijoje, bet ten su sniegu hmmm ...is laiko susitart reikia.
2016-02-06 16:47:25
Esu bandziusi ant slidziu stoveti kelis jau kartus, vaikiskose trasose jau viskas gerai, bet va ilgose reikia tureti praktikos, o jos dar truksta.
Pasiziurejau internete, taip, organizuojami pas mus tokie pasivaiksciojimai, bet pati nesu buvusi. Stai cia info, norvegiskai, bet su google translater issiversti galima:
http://www.hemsedal.com/no/A/Hemsedal-Fjellsport1/Trugetur-pa-fjellet/
Kaina matau apie 45 eurus zmogui, apie 3-4val. minimum 4 zmones turi eiti :)
Kiek matau net netoli musu namu yra :)
2016-02-07 07:32:23
aciu, nuoroda pasidejau i savo puslapeli.kazkada tikrai pasinaudosiu, savo svajones igyvendinti reikia!
2016-02-07 10:40:46
Per savaite vel +200 g, bet vaizdas veidrodyje grazesnis :) Gerai, kad turiu tas analizines svarstykles, kurias paskatino Piesinys isigyti, tad vel raumens mase dideja, riebalu mazeja, o tie kg pasirodo nieko nerodo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS