Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-30 22:24:31
Su bikiniu ikelsiu atostogu metu :)
Siandien 14 sporto diena (12 saleje, 2 su slidemis), ciuozeme vel lygumu slidemis, atstumas apie 8 km, labai patiko. Puse lucky day kaloriju jau ir sudeginau.
2016-01-31 10:25:50
Tavo sporto programa einasi puikiai. Šaunuolė!
2016-01-31 12:31:45
galu gale naudojies savo gyvenimo vietos privalumais. kaip jau matai padoraus sniego niekas neturi. smagu skaityti, kad sportuoji taip, kaip ir suplanavus buvai. uzteko savaites kad pamatytum pokycius! lauksim tolimesniu ataskaitu ir fotoaparato nepamirsk. turetu but nepakartojami vaizdai!
2016-02-02 10:13:56
15-oji sporto diena uzskaityta. Siandien vietoj sporto sales rinksiuosi vel slidinejima.
2016-02-03 13:25:03
16-oji sporto diena uzskaityta,
2016-02-03 14:11:09
o kur SNIEGO yra?Pas mane kieme uraganas ,lietus jau antra dieno ,sniego nera ne saujeles.pradejau lankyti piovandenini masaza ,skaudeti stubura eme nuo sporto ,tai svoris soktelejo i virsu,jau tas mano kunas?!Koks jis nedekingas ,sitiek saziningai laikausi visko...
2016-02-03 14:56:02
Nora sniego turi, nes gyvena Norvegijoje. Labai stengesi su sniego siuntiniu- Lietuva gavo bet Ir Nyderlandai truputi-vienai dienai, tereiekjo paskubeti nuotrauka pasidaryti.
Tikiuosi kitai ziemai vel uzsisakyti, gal rezervuos man kokia pusni.
2016-02-03 14:58:05
Noros uzsispyrimas sportuoti mane uzveda. Uzsirasiau riebiu parkeriu kad penktadieni ir sekmadieni sporto klubas, tad tikiuosi teigiamai atsiskaityti.skola padidejo uuups
2016-02-03 15:45:37
Lauksiu penktadieni ir sekmadieni atsiskaitymo :)
Man patinka sportuoti su svoriais, bet siuo metu noriu isnaudoti ir sniego teikiamus malonumus. Butu nuodeme ju atsisakyti, trasos kieme, iranga supirkta, o ir abonentas laukia... planuoju savaitgali ir i kalnus paslidineti... Achhh... kodel tokios trumpos dienos ir kodel savaiteje tik 2 iseigines?
2016-02-04 10:11:15
17-oji sporto diena uzskaityta.
Niekaip dar neatrandu tinkamo maisto pries sporta. Arba jegu buna per mazai, arba jauciu stovinti maista.
Bandziau gerti L-Karnitina, nezinau ar jauciu koki poveiki, lyg ir daugiau prakaituoju, bet papildomos energijos nesuteikia.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS