Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-27 22:04:10
Man visiškai laimės dalykas. Pirmadienį išspardžiau pati sau sėdimąją - 50 min. intervaliniu bėgimu plius kelių grupių svorių pratimais, po treniruotės jaučiausi išgręžta kaip senas skuduras, bet baisiai laiminga. Pasijutusi baisiai galinga ir pajėgi, nuėjau antradienį - kaip kitas žmogus. Pūškavau ir skaičiavau laiką. Labai svarbu duoti raumenims pailsėt, nes ne tu kalnus, o kalnai tave nuvers :) (čia taikau sau)
2016-01-28 09:47:21
Vakar atsportavau 11-ta karta. Taip gavosi, kad turiu derintis prie sunaus treniruociu (nes turiu ji vezioti) ir sportuoti dabar galiu pirmadieni-ketvirtadieni, is eiles 4 dienas. Tikrai M.M. teisi, kad kunas turi pailseti. Jauciu lengva raumenu maudima, bet ir vel turiu eiti sportuoti. Vakar darant pratima pastebejau, kad kojos virpa. Vakare beprotiskai noriu miego, jau nuo 21 val. galiu uzmigti be problemu, nors anksciau ir iki 23-24 val. istraukdavau. Ryte laaabai noriu miegoti, siandien vos nepramiegojau darbo :)
2016-01-28 11:17:21
Aš sportuoju po dvi valandas, tad man kitą dieną būna šakės. Raumenis nebūtinai skauda, bet jie tiesiog išgręžti. Kartais irgi gaunasi dvi ar net trys dienos iš eilės, bet efektyvumas krenta labai žymiai. Geras miegas ir tinkama mityba labai daug reiškia. Prieš treniruotę, pvz., galiu valgyt vos kelis dalykus, kad veiktų skrandis, neliptų viskas per viršų ir būtų jėgų. Daug eksperimentų esu padarius ir išvada tokia, kad tinka tik greipfrutas ir bananai.
2016-01-28 11:38:11
As irgi turiu tokia pat problema, valgau 2-2,5 val pries sporta, nes kitaip viska lipa per virsu. Man dar tinka jogurtas su uogom, medus, obuoliai... banano kazkaip nebandziau.
O ka tu veiki 2 val.? As sportuoju apie 50 min. 8 pratimai plius dviratis 10 min.
2016-01-29 09:51:53
12-tas kartas atsportuotas, 3 dienos iseiginiu :)
2016-01-29 12:14:31
top Nora, saunu. seku jusu sporto istorijas, nes pagaliau ir man tai patapo aktualu. kol kas dar ieskau savo sporto programos/tinkamo kruvio, bet motyvacija kasdien dideja. pagaliau! o sumotyvavai mane labiausiai tu!laukiu nuotraukos su dzinsais.
2016-01-29 14:34:33
Dzinsus jau turiu ir i darba einu :) bet va nufotografuoti neprisiruosiu :)
2016-01-29 21:00:34
Asmenuke tikrai gali ! Ka sake vikingai apie tavo nauja garderoba? Ar jie gerai primato?
2016-01-30 11:02:33
Na jie kai stambus patys, tai manes net nepastebi :) Tik niekaip nesupranta kodel as turiu laikytis dietos .
Vakar vakariene valgiau kinieciu restorane, susitikom su vyru po darbo pusiaukeleje ir uzsukom, kad nereiktu nieko gaminti.
Sios dienos rezultatai labai idomus, plius 800 g. Na vakar vakariene gal itakojo rezultatus, bet tiriausi ir analizatoriumi, tai riebalu procentas pasieke 19,8 %, padidejo raumenu mases kg. Riebalai nukrito nuo liemens, vidiniu riebalu sumazejo iki 2. Na bet ziuresim rezultatus po menesio, nes viena savaite per mazai ka nors vertinti.
2016-01-30 12:31:41
Oooo, Nora, matosi, kad tvirtėji. Tavo sportas nenuėjo veltui :-). Lauksim nuotraukos ne tik su džinsiukais, bet ir su bikini:-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS