Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-08-21 12:59:19
Aciu :) Dar pastebejau viena dalyka, kad nesveikas maistas pradejo smirdeti, nebegaliu valgyti labai saldziai, riebiai. Jauciuosi kaip kokia uzsikodavusi :) Taip pat visai nenoriu jokio alkoholio, va isgeriau sampano per drauges gimtadieni ir jauciausi blogai. Darbe dabar kepa vaflius (kiekviena penktadieni) ir jau jauciu kaip mane erzna tas riebalu kvapas.
2015-08-24 11:20:29
o, manau, kad su laiku taip ir turi nutikti: nesveikas, riebus, saldus maistas nebeatrodys toks patrauklus, kaip prieš tai :)
va šeštadienį man buvo lucky day, prisivalgiau ledų: savo mėgstamų, leidau sau...o po to kaip bloga pasidarė, pykino....manau, kad organizmo reikia labai rimtai klausytis :D
2015-08-24 11:26:39
Pasirodo nuo to nesveiko maisto gana lengva atprasti :) O ir prie sporto priprasti nesunku. Nenuejau i sale ketvirtadieni, tai ir jauciu jau toki sastingi kune. Siandien negaliu sulaukti vakaro, kada eisiu pasportuoti. Jei kas pries metus butu pasakes, kad taip bus, buciau sakiusi, nesamone :D
2015-08-28 09:06:40
Niekaip negaliu isjudinti savo medziagu apykaitos. Bijau valgyti per mazai, kad tik ji nesuletetu. Valgau daug darzoviu, bet ji nepasiduoda. Pasirodo medziagos is mano organizmo pasisalina tik po 3 dienu, o tai speju blogai (valgiau burokelius, tai ir zinau :D). Bet ir tai gavosi dirbtinai, nes vakare isgeriau arbatos Laxanus. Gal turit kas kokiu stebuklingu patarimu kaip ja pagreitinti?
2015-08-28 09:43:54
pakeisti mityba- geriausiai jei parasytum dietologei kad ji pakeistu plana. taip manau is savo ankstesnes patirties-tuomet meciau svori su olandu dietologu pagalba- ju principas buvo kiek kitoks. parasydavo viena valgiarasti, nukrisdavo kokie 5-6 kg ir toliau stop, tada vel kitoki valgiarasti ir vel kokie 5 kg nukrisdavo. taip man kaitaliojo tas dietas iki 22kg. aisku ir sportavau salia. dabar dar ir mano bendradarbes vyras meta svori, numete 15 kg ir stopas. tai irgi pakeite valgiarascio principus. taip tas svorio metimas uzsiveda is naujo.
2015-08-28 09:50:25
liuosuojanciu arbatu tavo vietoj vengciau- jos isvaro skyscius, ir organizmas uzsiblokuoja. reikia laiko, kad skysciu apykaita atsistatytu.
2015-08-28 09:51:25
Mitybos planas pas mane nera vienodas, nes daznai keiciu patiekalus tuo, ka turiu. Tik stengiuosi islaikyti pagrindinius mitybos principus. Kita savaite pabandysiu 100 % laikytis nustatyto mitybos plano. Siaip pastebejau, kad svoris geriausia krenta jei 2-3 kartus per savaite iseinu pasivaikscioti apie 5 km. Bet sia savaite pas mus lyjo labai stipriai, tad ir uzsisedejau namuose :)
2015-08-29 10:54:19
Sios savaites rezultatas -0,5 kg, viso jau atsikraciau 6,3 kg. Svoris man krenta palyginus letai, bet is kitos puses ir gerai, nes nenoriu, kad atrodyciau beforme kudena :D Nuo liemenens jau nukrito 10 cm, tad vadinasi metu tik riebalus. Siandien lucky day, pusryciams suvalgiau skrudintos duonos su pelesiniu suriu, jo jau buvau labai pasiilgusi. Planuose kepti varskes apkepa ir suvalgyti pienisko sokolado su riesutais gabaliuka. Tie sausainiai, kurie guli ant stalo ir kasdien kvepia prarado siandien kvapa ir visai nevylioja :D Pasirodo, kad musu mityba labai priklauso nuo emociju, jei tik negalima, tai oi kaip norisi :)
2015-08-30 09:34:46
Tavasis "palyginti lėtai" yra "užtikrintai", o tai svarbiausia! Šauniai keliauji savojo tikslo link :)
2015-08-30 09:38:39
Nora, ar isdrisai vakar pavalgyti? Man buvo pati sociausia lucky day kiek as cia esu, tai irgi rupi, kaip cia bus. pagyvensim, pamatysim.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS