Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-22 13:31:15
>>>>sveikinimas uz ryzta ir kantrybe visoms.....
2016-01-22 22:42:24
kaip faina tau Nora bus-luckyday su programa. lauksim ispudziu. o kaip apsirengsi- ar ta balta suknele?
2016-01-23 19:13:38
Nora ir aš noriu džinsų tokių :-)))) Sexy užpakaliukas ir didelė krūtinė man bus kaip tik!
Laukiam grįžtančios iš baliaus ir nuotraukų FB :-)
2016-01-24 19:10:09
Na stai ir grizau :) Savaitgalis praejo kaip viena akimirka. Penktadieni, kaip ir priklauso atsportavau 4-ta karta. Pradedu suprasti, kad tie visi 9 menesiai praleisti sporto klube (pradejau balandi) po 2 kartus per savaite, su pertraukom, atostogom, patingejimais buvo tik zaidimas, tai buvo tik geriau nei nieko. Per visa ta laikotarpi svoriu praktiskai nepadidinau, nes tai sugrizdavau is atostogu, tai po pertrauku ir vis atrode, kad uztenka esamo svorio. Tad rezultatu ypatingu nepasiekiau, na nebent prisidejo prie kaloriju deginimo ir kazkiek tvirtesnio kuno. Per sias dvi savaites pasportuotos 8 dienos prilygsta 1-1,5 men praleisto sporto klube anksciau. Tad sportavimo intensyvumas priklauso nuo pasirinktu siekiu :)
Na o dabar apie baliu... laika praleidome tikrai puikiai, tai buvo pirmas mano vakarelis su kolegomis. Visi paprasti, linksmi zmones, tad prisijukavome, prisibendravome. Pietus, vakariene buvo restoranisko pobudzio maistas (gryna mesa, nedideles porcijos, deserto mazi gabaliukai), tad lucky day buvo gana saikinga. Labai patiko programa, koncertavo gyvai 6 asmenu grupe,kuri dainavo vaikstant tarp stalu, itraukiant ziurovus (zmoniu buvo apie 400). Koncertas tikrai patiko, viesbutis, maistas irgi puikus, dar ir boulinge pora valandeliu pazaideme, tad savaitgalis tikrai pavykes :) Suknele buvau aptempta, tamsia, nuotrauku neturiu, nebent kolegos atsius :)
2016-01-24 19:57:54
Sveika, ar gali numesti nuorodą freddy džinsų? :)
2016-01-24 20:01:14
As pirkau is norvegisko: http://weightless.no/wr-up-shaping.html
2016-01-24 20:06:34
Ačiū! Puiki motyvacija. :)
2016-01-25 20:36:34
koks fainas savaitgalis! lengviau dirbt po tokios sventes. ar pas jus darbe is tikruju 400 kolegu ar cia koks jungtinis balius? o su kiek zmoniu tenka dirbti kasdien?
is 36 sportu kiek jau atsportavai? baisiai megstu taip skaiciuot- kiek liko...
kada skrisi i Paryziu, keliese, keliom dienom ir ar jau programa turi?
2016-01-26 09:56:12
Sekmadieni atrode, kad visai nepailsejusi per ta savaitgali, bet pasirodo aktyvus poilsis yra geresnis nei pasyvus. Vakar darbe tikrai buvau energingesne ir daugiau nuveikiau :) Musu imoneje dirba nedaug zmoniu, tik 11, bet ten buvo pasirodymas, kuri galejo uzsakyti daugelis imoniu, tad ir susirinko 400 zmoniu.
Vakar nusidejau su maistu. Turiu projekta kavineje, tad atvaziavus i susirinkima pasiule bandeliu, viena suvalgiau su kava (buvau girdejusi, kad jie kepa labai skanias, tad norejau paragauti, bet man jos pasirode paprastos bandeles). Po susirinkimo gavom pietus, kotletas su duona ir darzovemis... Teko sumazinti vakarienes dydi ir papildomai paminti dvirati. Atsportavau 9-ta karta (na su slidinejimu 10 :) ).
I Paryziu skrisim vasario 12 d., gerai, kad tu Piesini vis primeni man, atsispausdinau aprasus is interneto apie visus lankomus objektus, metro zemelapius, traukiniu laikus :) Konkreti programa dar nesudaryta :)
2016-01-27 09:42:49
11-tas kartas sporto klube- uzskaitytas. Vakar dienos atradimas - sportas nuima visa susikaupusia itampa galvoje.
Vakar buvau taip pavargusi, kad norejau tik namo ir i lova, bet prisiverciau nuvaziuoti i spoto kluba. Rezultatas - galvoje sviesu, lyg kas butu su trintuku pratryne :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS