Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-21 09:30:55
Na va, bent jau dėl kaulų aišku, ką pateikia :)
Beliko išsiaiškinti su raumenimis.
2016-01-21 09:40:34
Nora, iš tavo pateiktų duomenų mane labiausiai nudžiugino metabolinis amžius 23 m ir vandens kiekis organizme. Mano manymu tai patys geriausi rezultatai, atspindintys visą tavo triūsą.
Sveikinu! Iš ties puikūs rezultatai!
2016-01-21 12:00:48
Na lyg ir issiaiskinau, ten matuoja liesa kuno mase, tai mase, kuri gaunama atemus kuno riebalu mase. i ja ieina kaulai, raumenys, oda, organai, kuno skysciai, plaukai, kraujas, limfa.
Matavimus atlikau vakare ir pavalgius (rekomenduojama praejus 3-4 val. nuo valgymo ir bet kokios fizines veiklos), tad gal nera viskas labai tikslu. Pabandysiu pakartoti sestadienio ryte, atsikraciusi lucky day palikimo.
Mane Cihita irgi labiausia dziugina tie rodikliai, pagaliau sugebejau isukti varikliuka. Visa laika turejau problemu su medziagu apykaita, o ir vandens negeriau visai, net arbatos. Vienintelis skystis kuris patekdavo i mano kuna, tai buvo kava ir labai retai sriuba.
Dar dziugina ir vidiniu riebalu kiekis (cia kur kaupiasi viduje, aplink organus), ju labai mazai, o tai pat fizinis reitingas (na nezinau ar teisingai isverciau i lietuviu kalba, bet jis reiskia santyki tarp riebalu ir raumenu), skaicius 5 yra paciam centre ir rodo norma, dar geri skaiciai yra 6, 8, 9 . Pamenu pries 3-4 menesius buvo skaicius 4, o tai reiskia kad maziau raumens, daugiau riebalo :)
2016-01-21 13:22:58
o koks prizas sau?
2016-01-21 13:34:59
Jei pasieksiu aukstesni nei 5 fizini lygi (tik ne 7 nes jis reiskia mazai riebalu, mazai raumenu), arba riebalu procenta sumazinsiu iki 20 %, tada nusipirksiu Freddy dzinsus (na cia tokie labai paryskinantys uzpakaliuka ) :)
2016-01-21 15:17:54
Na va, ir paaiškėjo, kad prietaisas raumenims priskiria viską, kas liko nuo riebalų ir mineralinės kaulų masės.

Nora, jau dabar esi verta džinsų :))) Marš į parduotuvę ir rodyk ką pasiekei! Nuodėmė slėpti ;) 22% riebalų - ne kurioms (pirštais į save nerodysim) svajonė :)))
2016-01-21 16:07:48
laukiu foto su Fredy dzinsais. jei patiks ir as nusipirksiu. sake bendradarbes kad uzpakalis patobulejo, reikia pademonstruoti. rodyk pavyzdi
2016-01-21 16:15:32
Na jus ir mokancios itikinti :) Emiau ir uzsisakiau jau :) Sau radau pasiteisinima, kad vaziuosiu i Paryziu, o ten +10, tad reikia sviesiu dzinsu ir t.t. Kai uzpakalis ne idealus, tai gal dzinsai pagrazins :D
2016-01-21 19:49:47
kada gausi? cia mazdaug kada nuotraukos tiketis...
2016-01-22 09:50:19
Gavau patvirtinima, kad uzsakymas tuoj bus issiustas, tad manau kitos savaites pradzioje jau bus :)
Vakar atsportavau trecia sporto diena. Pastebejau, kad si programa, kai isskirstyta dienomis atskiros raumenu grupes, man labiau patinka :) Didinu jau svorius. Labai idomu bus stebeti aparato parodymus, nes su svarstyklemis galiu prarasti motyvacija. Minimuma buvau pasiekusi pries sventes 55,4 kg, po to balansavau ant 56 kg ribos, praeita savaite 56,4 kg. Rytoj sverimosi diena, bet 56 kg kazin ar pasieksiu. Savaitgali nusimato balius, imone uzsake viesbuti su pietum, boulingu, vakariene ir programa. Gerai, kad lucky day tada :) Sekmadienio pusryciai nusimato viesbutyje, tikiuosi rasti reikiamo maisto :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS