Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-20 20:49:32
http://www.efarma.lt/lt/svarstykles-segmentinis-kuno-analizatorius-tanita-bc-545n
tik pirkau Norvegijoje, kaina pasirodo mazesne nei LT, kainavo apie 200 euru
Issinagrinejusi rezultatus jau nezinau ko siekti, rodo viska normoje, bet stebesiu kaip keiciasi riebalu ir raumenu santykis. Labiausia dziugina 2,5 skaicius vidiniu riebalu, nes jie pavojingiausi, norma 3-6. Riebalu procenta noreciau sumazinti iki 20 %, tada kunas bus priskirtas atletiskam
2016-01-20 21:45:18
na va matai, kad gerai atrodai.pasitarciau del mitybos,jei raumenukus nori paauginti, turetu but kitokia, nei dabar kad gauni. ir svoris turetu kilti,kaip ir man kad rasei. bet is esmes juk tikslas tavo pasiektas? Idomu butu paskaiciuoti, kaip turetu pakisti rodikliai jei pasiektum tuos 20% riebalu, esi techniska skaiciukuose, gal gali numatyt?
2016-01-20 22:05:19
KMI 22,6
Kuno riebalu % 22,1
Raumenu mase kg 42,7
Kaulu mase kg 2,6

Nora, ar tikrai raumenys kilogramais, ne %?
Žinant tavo ūgį (160cm) gaunasi
73,8%(raumenys)+4,5%(kaulai)+22,1%(riebalai) = 100,4%
Jau virš 100%. O kur dar organizmo skysčiai?
2016-01-20 22:27:54
Raumenu rodo mase kg, kaulu irgi kg, visa kita procentai. Gaunasi panasiai 100 % (gal kazkur suapvalinta per daug ir gaunasi 100,4 %), o vanduo gal ieina i bendra mase (i raumenis ir riebalus taip pat). Bet cia tik mano pamastymas.
2016-01-20 22:29:48
Paskaiciavau ir vyro duomenis, gaunasi 100,4 % plius vanduo
2016-01-20 22:43:38
Įdomu, kam tada priskiriami kraujas, vidaus organai - raumenims, kaulams ar riebalams? :)))

Užkliuvo akis, nes labai skiriasi nuo to, ką rodo mano svarstyklės, matuojančios kūno riebalų proc., kaulų masę, raumenų proc., vandens proc. Mano atveju
raumenys(%)+kaulai(%)+riebalai(%)=76%
Ir labai skiriasi kaulų masė, pas mane pvz. 8,5kg.
2016-01-20 22:58:07
Taip, dalis skysčių įskaičiuota į raumenis, bet vistiek labai keista... Reiktų peržvelgt instrukciją, ten pateikiamas "normų" lenteles, gal tada kas paaiškėtų :)

Manosios svarstyklės yra "Villeroy & Boch", mano vyrui yra tekę užlipt ant pažįstamų turimo "Omron" prietaiso. Jam rodė labai panašiai, kaip ir namuose.
2016-01-20 23:05:47
Na reiks panagrineti placiau :) O mano kaulu mase tokia pat kaip pas sese sveriausi, tik pas ja ten maziau funkciju rodo... Man tas raumenu rodiklis kg irgi uzkliuvo... na bet kol neisnagrinejau, galiu tik spelioti
2016-01-20 23:17:59
Labai keista... Internetiniame vienos iš medicininių klinikų puslapių randu, kad kaulai sudaro 15-17% kūno masės. Aš į šį intervalą nepatenku, bet esu netoli nuo jo. Tavuoju atveju vos ne keturiskart mažiau. Išrutuliosiu tuoj visą detektyvą :))))
2016-01-20 23:34:42
Cia pateikiama kaip raso, mineraline kaulu mase :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS