Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2016-01-13 14:43:59
Bus keli nukrypimai penktadieniais, nes nusimato kelios isvykos ir keliones, bet planuoju surinkti 36 atsizymejimus :)
2016-01-14 20:17:13
papasakok kokia gavai programa, kaip atrodys tavo tie 4 sportai. as radau savo rajone gera nauja sporto kluba, dabar kaupiu drasa kad ten uzeiti ,,pasiklausti,,,...
2016-01-15 09:33:18
Atsportavau vakar :) 3 kartai jau atsportuoti, liko 1 siandien. Vyras kazkaip nesusizavejo mano daznom treniruotem :) vakare namo griztu 19-19,30 val., bet nieko, pripras :) Programa man labai patiko, visi pratimai patinkantys, kiekviena diena paskirta treniruoti skirtingus raumenis, tik pilvo raumenys treniruojami kasdien :) Vakar saleje buvau viena, ar del salcio (-20 pas mus), ar del slidinejimo...
Piesini, tau nereikia drasintis, uzeini ir nusiperki abonenta :)
2016-01-15 09:43:01
Vakar atsisakiau pyrago ir sumustiniu, taip gerai po to pasijauciau :) Pavalgius pavakarius ejau i darbo saugos mokymus imoneje, o ten pasirodo kava, sumustiniai, pyragai.... perzvelgiau sumustinius, vieni su kumpiu ir darzovemis, kiti su lasisa, kiausiniu, darzovemis... na pastarieji lyg ir nieko. Bet saves paklausiau: ar as alkana.... ne.... juk ka tik pavalgiau jogurto. Isipyliau kavos, isgeriau vandens ir i pyragus galejau zvelgti be jokiu problemu. Pasirodo jei nustatai konkrecias ribas be jokiu nuolaidziavimu, tai ir visai nesunku atsispirti :)
2016-01-15 14:39:36
Tikra tiesa Nora :-). Aš kai įsivažiuoju, tai galiu būti ir be Lucky day. Bet man jau taip "sekasi", kad kiekvieną savaitgalį kas nors gyvenime pas mane būna arba aš pati kur nors lekiu. Ryt važiuojam į bendradarbės jubiliejų, bus sodyboje su nakvyne. Vakarinė apranga su šukuosenomis ir makiažais :-). Taip galvoju ryt nedaryčiau tos Lucky day ir....... išlipčiau iš duobės. Bet.... negi atsisakysi vakarienės. Nors viskas įmanoma.... Žiūrėsiu kaip čia bus :-).
2016-01-15 15:45:04
Ach Cihita, as irgi turiu tokia pacia beda :D Kai tik suplanuoju griezta laikymasi, vis kas nors ispuola. Kita savaite nusimato imones sventinis savaitgalis, pietus, vakariene, programa, nakvyne viesbutyje, aisku ir kazkiek alkoholio... Bet juk del savo dietos neatsisakysiu visko, jau ir taip keistai ziuri kai atsisakau pyragu (siandien vel siule ir dar vaflius su uogiene), jiems atrodo as ir taip kuda (jie visi stambus)
2016-01-15 16:33:22
Ach, vis tenka atsisipirti :) Besibaigiant darbo dienai ir aptariant tolimesnius kitos savaites planus, gerem su kolegomis kava ir aisku vel atsirado tas pats pyragas ant stalo (pasirodo ju buvo net keli). Kolegos pasiule man, tikedamasi, kad kaip visada atsisakysiu, o as paemiau visa maiseli ir pasakiau, kad valgau tik sestadieniais saldumynus ir rytoj suvalgysiu :) Tada aisku pradejo klausineti kodel ir susirupino savo dideliais pilvais :D Oi tiesa, mano virsininke pradejo valgyti koses, nes pasnekejom viena diena kokios jos naudingos :D AHA, vadinasi man pavydi figuros :D :D :D
2016-01-16 11:11:57
4-oji sporto diena atsportuota. Savaites rezultatas +600 g, hm idomu... kaloriju kiekis padidintas iki 1500, sportas 4 kartus ir PMS. Foto vaizdas geresnis nei pries menesi, nors svoris nepakito. Pabandysiu dar gyventi su 1500 kcal, jei svoris kils, mazinsiu :)
2016-01-16 16:17:29
Saunuole. As tavo vietoje ieskociau budo kad issitirti kuno sudeti ir ji sekti, isigyk svarstykles ar ka. Matysi kad raumenys auga nesinervinsi del svorio. Juk sporta tu pakeitei kardinaliai.
na jei pamatytum mano nauja sporto kluba ,,gyvai,, tikrai uzpavydetum. as pati issiziojau. super duper chic. maniskiui pernelyg chic, tai jis toliau begioja savarankiskai ar su savo grupele, ten eiti nesiruosia. .tad nelankyti negaliu, reikia dabar abonementa atidirbineti...busiu super grazi,..uzmotyvavai mane!
2016-01-17 12:56:50
Nusipirkau internetu svorio analizatoriu :) lauksiu dabar atsiuntimo :)
Lucky day valgiau gana nesveika maista: ryte blynai su uogiene ir grietine, uzkandziavau riesutais, 3 saldainiais, ledais su karameliniu sirupu, pietums koldunai, vakarienei desreles ant lauzo su tokiu norvegisku blynu ir salotom. Va kai viska parasiau supratau is kur tie 2 kg atsiranda :) nors ryte galvojau, juk nieko ypatingo as nevalgiau :)
Bet pagaliau atidariau slidinejimo sezona, slidinejome lygumomis apie 4-5 km, buvau visa slapia :) Labai patiko, o vainikavome viska desreliu kepimu miske ant lauzo. Salcio buvo -15, bet slidinejant buvo karsta. Tad sia savaite praktiskai 5 sporto dienos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS