Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-12-29 23:40:24
Siais metais man pasiseke, bus pirmi Naujieji Metai kai svesim ne namuose, eisim visa seima pas sese i svecius. Mano vyro gimtadienis per Naujus Metus, tad visada visi sveciai sugriudavo pas mus, o as visa diena praleisdavau virtuveje ir Naujus metus sutikdavau pavargusi. Tad siais metais nusprendeme svesti pas sese :)
2015-12-30 13:19:34
Mano kunas reikalauja sporto... Tempia visus raumenis, vakar vakare net uzmigti sunku buvo. Tad siandien vaziuosiu i sporto sale :) Vakar buvome isvaziave i kita miesta, tad sutriko ir mitybos ritmas, pietums suvalgiau 2 obuolius, o iki pavakariu praejo net 4,5 val. Valgeme kinieciu restorane vistiena su darzovemis ir kariu, bet buvo taip suru, kad suvalgiau tik puse porcijos. Rezultatas didelis skausmas skrandyje ...
2015-12-31 09:29:06
Kaip siandien jautiesi? ar skranduka tebeskauda? as kinieciu restoranu vengiu, nors pasitaiko kad ir i namus ,,uzsisakom,, kai visi tingi gaminti. tikiuosi, kad jauties geriau ir sveciuose bus smagu
2015-12-31 13:48:53
Savijauta puiki, nuo pat ryto prasidejo lucky day. Siandien mano vyro gimtadienis, tad su vaikais suorganizavome jo pabudinima 7.50 (tuo laiku gimes) su 40 balionu, naminiu tortu meduciu su fontanais, su sampanu ir dovanomis i lova. Visi gavome super nuotaika nuo pat ryto. Tad siandien mums dviguba svente. Linkiu visiems kilo.lt draugams linksmu, dziaugsmingu Naujuju Metu ir svajoniu issipildymo :)
2016-01-03 09:26:01
kaip reikalai dabar? ka nusprendei su luckyday ar irgi tempsi iki kito savaitgalio? kaip slidinejimo abonementas?...
2016-01-03 20:27:50
Jau esu vel mitybos ritme dvi dienos, lucky day nusikeliau i kita sestadieni. O va slidinejimo sezono dar neatidariau. Turejau 12 dienu atostogas, prabego kaip viena akimirka ir net nezinau ka ir veikiau :) Rytoj vel i darba, vel i sporto sale, jau pasiilgau ritmo :)
2016-01-05 20:20:05
kaip naujas ritmas? vakar 5 minutes krito slapios snaiges tai man nuotaika iskart pasitaise. dabar lyja, bet tikiuos, kad dar kada pasnigs.
kaip tavo sventiniai svorio svyravimai? ar ko nors ,,pasimokei,,?
2016-01-05 23:40:38
Su sportu dar i ritma neieinu, kaltinu salti, pas mus apie -20, su maitinimusi viskas ok, porcijos jau net per dideles atrodo, o ir sulaukti valgio laiko daug lengviau. Per sventes valgiau viska, bet tik 3,5 dienos, privalgiau apie 2 kg, bet del to ne kiek nepergyvenu, nes jau baigia viskas nukristi. Nors atostogos buvo 12 dienu, o ir namuose pastoviai 5-6 zmones, bet kitas dienas gana lengvai islaikiau ritma. Potraukio saldumynams kaip ir nebejauciu, tik sausio 1 diena labai norejau torto meducio, tai is karto suvalgiau net 2 gabalus. Dabartinis maistas mane pilnai tenkina ir jau nebesvajoju apie lucky day. Pusryciams leidziu sau ir surio suvalgyti, o siandien valgiau juodos lietuviskos duonos su ikrais. Nusidejusi nesijauciu, nes tai nebuvo nesveikas maistas. Tad kol kas viskas puiku :)
2016-01-09 19:36:20
Kaip pirmoji luckyday siais metais? Kokie rezultatai dabar? Kas pakito?
2016-01-09 19:39:34
Kaip pirmoji luckyday siais metais? Kaip rezultatai, ar yra pokyciu?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS