Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-12-07 10:49:11
Jau pagyvenusi as esu, 38 metu :) Blogiausia tai, kad su dukra to pacio dydzio drabuzius nesiojam, tai kai atvaziuoja i svecius, dingsta keletas drabuzeliu :(
Nesu as super slidinetoja, dar tik pradedancioji, bet va siemet planuoju daugiau slidineti. Atvaziuok Cihita pas mus, sniego turim visada ir net iki geguzes menesio :D
2015-12-07 13:42:08
tikrai kad pagyvenusi Laime kad as vis dar jauna!
2015-12-07 13:52:41
Norvegijoje yra sniego ?????? Tai reikia planuoti ten vykti slidinėti. Reiks vyrui pasakyti, kad apžiūrėtų ką siūlo agentūros :-). Mano šeima užkietėję slidinėtojai, tik aš viena pradedančioji, pernai vos galo negavau begriūvinėdama, bet vis tiek pramokau :-).
2015-12-07 14:00:56
As gyvenu Hemsedalyje, tai vienas is didziausiu slidinejimo kurortu. Ziema cia sniego garantija yra 100 %. :)
2015-12-07 14:53:15
Ačiū, taip ir užsirašau, studijuosiu, kur jis yra ir kaip ten nusikrapštyti :-). Pala, pala lyg ir pakvietimą gavau? Ką gali žinoti, o gal ir susitiksim :-))))))))
2015-12-07 16:53:17
Tikiuosi, kad jei vyksi, tai ir i svecius uzsuksi :)
2015-12-08 16:42:08
Siandien suvokiau, kad pagaliau tikrai ismokau maitintis taisyklingai. Jau net atrodo, kad kitaip ir buti nebegali, koses, avokadas rytais, vaisiai, riesutai priespieciams, mesa su darzovemis pietums, pavakariam salotos, obuoliai, vakarienei varske, tunas, kiausinis. Viskas atrodo taip paprasta kai ipranti ir net per lucky day nera ypatingu noru :)
Dabar galvoju, ka as valgyciau, jei nebebutu kilo.lt, ogi ta pati :)
2015-12-08 19:56:32
tai didziausias laimejimas cia- butent tokia metamorfoze. dziaugiuosi uz tave! man sis procesas dar vyksta. nuo grandines pasileidziu per lucky day- norisi man tu bandeliu nors tu ka...va, kai ir per lucky day ju nebenoresiu, tada bus pergale!

Nora, o kaip ten pas jus su siaures pasvaistem? jas pamatyti yra mano svajoniu-noru sarasely, tikiuosi kada nors igyvendinti. Ar galetum patarti kaip organziuoti atostogas, kad tai pavyktu?
2015-12-09 10:04:59
Tokia savijauta man yra iprastomis dienomis, nezinau kaip bus per PMS :) Bet pastebejau jei normaliai maitiniesi ir nemazini normu, tai ir to potraukio kazkam nera. Per lucky day net sunku sugalvoti ko noretusi :) Praeita sestadieni nupirko vyras bandeliu visiems po viena, tai valgiau ja vakare tik todel, kad negalesiu suvalgyti kita diena, nors realiai noro ir nebuvo :) Si setadieni kepsiu kugeli, bet ne todel, kad jo labai noriu, o dukra atvaziuoja i svecius ir uzsiprase (ji irgi kilo nare).
2015-12-09 10:09:22
Piesini, realiai as ir pati nesu maciusi siaures pasvaisciu :) Jos geriausiai matomos siaurineje Norvegijos dalyje, daznai turistai vaziuoja i Trmsø miesteli siaureje. Jos matomos nuo velyvo rudens iki ankstyvo pavasario, na praktiskai ziema geriausia. Man iki to miestelio 1850 km :) Gaila, kad Norvegija tokia ilga, as pati nedaug dar kur buvusi. Vasara dazniausiai per atostogas vaziuojam i LT, o per Velykas i kokius siltus krastus, tad Norvegijai nelieka ir laiko.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS