Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-08-12 09:46:35
Man 37 metai, o dukrai 18 metu. Jos figura puiki, eina i sporto kluba, siuo metu valgo pagal kilo.lt, tai man daug smagiau laikyti ir nenukrypti nuo plano :) Man labai patinka si sukurta sistema, nes kazkaip sudelioja viska uz tave, viskas paprasta isisavinti ir jei tik kyla man koks klausimas, vis klausiu ir gaunu atsakyma. Ne vienos dienos nesimaitinau 100 proc. tiksliai pagal plana, reiktu kokia savaite visa pabandyti. Dienos mityba susidelioju is visu dienu plano :) Turiu bjauru iproti lipti ant svarstykliu ryte ir vakare kaip kokia maniake :D Bet taip man lengviau kontroliuoti svori. Lietuvos nesiilgiu, nes kazkaip nesureiksminu to, kad gyvenu toli. Cia mano seima, sesuo su seima, tik tevai LT, tad gyvenu iprasta gyvenima, turim nama, darbas puikus, kokio LT neturejau, gamta cia patinka, tik silumos truksta :)
2015-08-12 13:32:20
Faina, Nora,sekmes tau ir toliau.Mano vyresnioji metais jaunesne uz taviske bet irgi atidi savo isvaizdai ir mane pamokina. Gerai tureti tokias dukras.
2015-08-19 10:43:33
Na stai jau -5,8 kg, liko beveik dar puse -5,2 kg. Jau dabar vaizdas veidrodyje daug geresnis, bet dar liko riebaliuku ant pilvo. Liemuo sumazejo 9 cm, liko dar 9 cm iki idealaus 60 cm :) Esu jau pusiaukeleje ir jau pripratusi prie naujo mitybos plano, prie sporto. Niekada negalvojau, kad sportuosiu ir net to noresiu, bet dabar jau su malonumu einu i sporto sale :)
2015-08-19 22:38:29
Nora, gali sakyti, kad savo tiksla jau pasiekei. Esi tiesiam kely. gali savim didziuotis!
2015-08-20 08:32:52
Nora, kaip džiaugiuosi už tave! šaunuolė, kad susidraugavai su sportu. man nepavyksta. žinau, kad blogai...kaip pamilti? kokia buvo tavo pradžia?
2015-08-20 10:01:33
Man sportas visada buvo kancia, atrode, kad koks tikslas varginti kuna, kad jau geriau maziau valgyti ir nesportuoti. Mano dukra (dabar jai 18 metu) visada turejo grazu kuna, bet pernai pradejo sportuoti ir pamaciau rezultatus, kad kunas tapo dar grazesnis. Kai pasiekiau didziausia svorio riba 67 kg nuo sedimo darbo, sumasciau, kad ir man reiktu sportuoti. Nusipirkau abonenta visiems metams ir pradejau eiti. Programa sudare dukra. Is pradziu buvo sunku prisiversti, bet kadangi sunaus futbolo treniruotes trukdavo apie 2 val. ir turedavau ji nuvezti ir parvezti, tai buvo tas laikas, kada turedavau eiti sportuoti. Mitybos dar nebuvau susireguliavusi, sportavau 2 men ir rezultatu nesimate. Tada uzsiregistravau kilo.lt, pradejau maitintis pagal plana, sportuoti pagal sudaryta programa ir pamaciau puikius rezultatus. Savijauta labai pagerejo, po treniruotes jauciuosi daug lengvesne, tvirtesne, todel dabar jau einu sportuoti su malonumu. Pratimai visi man patinka, nera tokiu, kurie butu daromi per prievarta, tad ir sportuoti nesunku. Manau svarbiausia prisiderinti sporta prie savo dienotvarkes, kad nebutu sportavimas per prievarta. Jau dabar negaliu atsiziureti savo riestesnio uzpakaliuko :D, plokstesnio pilvo, bet dar tik pradzia, o tai ir motyvuoja labiausiai :)
2015-08-20 13:08:04
Super! gal ir man pavyks...tikiuosi :)
2015-08-21 09:19:56
Sia savaite lucky day nebus :( Uzvakar buvo drauges gimtadienis ir vakare suvalgiau torto gabaliuka ir isgeriau apie 4 taures sampano. Svoris is karto stop. Vadinasi tos, kurios teigia, kad laikausi plano ir svoris nekrenta net nepastebi tu mazu suvalgytu papildomu kaloriju :) Vakar pasisveriau su svarstyklemis, kurios daro kuno analize. Riebalu organizme 27,2 %, vandens 50,1 %, kaulai sudaro 2,2 %. Biologinis amzius 27 metai. Na tikiuosi riebalus sumazinti iki 20% :)
2015-08-21 11:33:21
Sėkmės siekiant ambicingo (20% riebalų) tikslo! Mylint sportą tai pasiekiama. Rodomas biologinis amžius turėtų pridėti motyvacijos ;)
2015-08-21 12:36:02
oho, kokie faini rezultatai!!! Šaunuolė, taip ir toliau!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS