Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-11-08 13:26:36
Lucky day rezultatas +1,6 kg, nebuvo ypatingu apsivalgymu, ne saldainio nesuvalgiau. Suvalgiau vytintos lietuviskos desros gabaleli, tai geriau vandeni visa vakara. Idomu ko i ja prideda? Bet vakar lipau i kalna 1100 m virs juros lygio, diena buvo puiki, sviete saulyte. Tikiuosi sia savaite perlipti 56 kg riba.
2015-11-08 16:43:31
na ir gamtos vaizdai pas tave. jokiu sporto saliu nereikia. svori turetum pamesti, juk nauja plana gavai, kaip suprantu. laikykis.
2015-11-08 21:23:20
Siandien teko 2 kartus su suniuku iseiti pasivaikscioti, pasirodo vienas ratas 1,5 km, na siandien 3 km gavosi :) Pagaliau leidau sau i meniu itraukti varskes apkepa, o ir dietologe jo neismete is mano meniu, bet as pagal savo recepta dariau. Sis man pasirode keistas, varske 9 % (as visada naudoju liesa), aliejus, grietine... as darau tik is manu, pieno, kiausiniu ir varskes.
2015-11-09 00:17:17
Nora, pamėgink šį:
http://www.kilo.lt/receptas/2287/beatos-varskes-apkepas-su-bananais
Miltų nedaug (galima keisti ir pilno grūdo), saldumo suteikia bananas, nėra nieko riebaus. Nors receptas siūlo valgyti su uogiene, bet jos nepasigenda net vaikai :)
2015-11-09 09:23:23
Mano kaloriju norma dienos tik 1200, o cia 600 kaloriju vien apkepas :( Tikiuosi maniskis nesiekia tiek, as darau is 1 kg varskes, 6 kiausiniu, manu 12 saukstu, pieno 1,5 stiklines ir cukraus 6-8 saukstu (gaila neturiu stevijos), tai padalinus is 6 gaunasi viena norma.
2015-11-10 08:48:56
ar tavo plane yra trapuciu? pradedu itarti,kad jie gali buti kalti del stopu, nors pradzioj jais labai dziaugiausi, kad taip paprasta ir pan. juos i savo plana issikaitaliojau pati, bet turbut kreipsiuos i dietologe paklausti, ar i lankas nenusivaziavau.
2015-11-10 09:52:14
As trapucius valgau retai, pas mane yra tik 1 karta pusryciams su avokadu. Dar kartais valgau tokius norvegiskus kaip duoniukus, bet sudetis nebloga: 1 duoniukas 10 g- 35 kcal, riebalu 0,5 g, angliavandeniu 4,5 g (0,2 g is ju cukraus), 3 g baltymu, 1,5 g proteino, 0,1 g druskos.
Anskciau po luky day svoris sugrizdavo per 3-4 dienas, dabar po 3 dienu dar +1kg laikosi (na vakar sportavau), geriausiu atveju issilygina po 6 dienu ir kiek nukrenta per 7-ta, tiek. Bet tada vel +1,5- +2 kg ir vel visa savaite juos numetineji. Jau mastau kokia viena savaite nedaryti lucky day, paziuresiu kaip seksis.
2015-11-10 13:28:04
man tas pats, neturiu ko pridurti. zadejau necypti ir i viena stopa per menesi nekreipti demesio, bet matyt esu zirzalas. reikia man garsiai apsiskelbti kad 3 savaites ,,kenciu,, o tada kreiptis i dietologe. juk nieko papildomo nevalgau, nei vienos uogos nei morkos nepaemiau. visgi plius 200g trupuciuka isgasdino...
2015-11-10 14:47:18
As irgi nerimauju del tu stopu, pasiziuri i kitas, o jos po 2 kg per savaite numeta, is pradziu raminau save tuo, kad cia tos kur daug ka turi numesti, bet va siandien nauja sekmes istorija ir ten -7 kg per 2 menesius, o as va 7,9 kg per 6 menesius, o ir kaloriju norma tik 1200 kcal. Dar pastebejau, kad po 4-5 menesiu buna stopai.... na tikiuosi vel pajudes. Siandien prisikaiciau apie graziu formu turetojas, tai jos juokiasi is 1500 kcal, sako cia tik toms kurios sedi, miega ir kvepuoja, bet jei sportuoji turi gauti daug daugiau. Va ir vakar sportavau saleje po didesnes pertraukos, tai jauciau silpnuma, energijos trukuma... Visai susipainiojau...
2015-11-11 16:08:09
Pasirodo miegas turi daug daugiau itakos nei as maniau. Siandien teko megoti nedaug (nakti dege pabegeliu centras), tad visa diena jauciu silpnuma ir energijos trukuma. Nors ta silpnuma jauciu jau kelinta diena. Per para nukrito 200 g (cia dar vis lucky day prieauglis). Bandau konsultuotis su dietologe. Ji paminejo sias stopu priezastis:
Jei pradėjus maitintis pagal planą, svoris krenta, o po kiek laiko sustoja, taip dažniausiai įvyksta dėl atsipalaidavimo. Kuomet atrodo, kad štai jau įėjau į ritmą, į režimą, štai jau svoris krenta, imama ir šiek tiek atsipalaiduojama. Atrodo, kad jei jau svoris krenta, tai vienas kitas nukrypimas nuo mitybos plano įtakos neturės. Iš tiesų, turi. Tad, jei Jūsų svoris nustojo kristi, peržvelkite šiuos dalykus:
- ar visada papusryčiaujate ir ar visada tą spėjate padaryti, kad nuo nuo to laiko, kai atsibundate, nebūtų praėjus valanda?
- ar visada pavalgote 5 kartus per dieną? Tai yra, ar be 3 pagrindinių dienos valgymų, suvalgote 2 sveikus užkandžius?
- ar vakarienė yra tikrai tokia, kokia yra Jūsų mitybos plane? Ar joje neatsiranda saldumynų, vaisių, ryžių, grikių, makaronų, duonos gaminių?
- ar savaitgaliais nevartojate alkoholio?
- kiek kartų per savaitę tenka nukrypti nuo mitybos plano?

Taip pat klause ar tikrai sveriuosi ingridientus, dazniausiai ne, juk atrodo jau zinomos porcijos... o gal per mazai suvalgau? O ir diena mano ilga apie 17 val, gal reiktu 6 kartus valgyti, bet vakare nesinori man...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS