Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-10-30 09:22:11
Vakar pasidariau nauja deserta :) Savaitgali viriau moliugu sriuba ir jo liko dar laaabai daug. Dejau jo i troskinius, bet sunui toks maistas nepatinka... Tad sumasciau isvirti moliugu uogiene, tik vietoj cukraus dejau medaus. Na skonis toks idomus, bet su varske man visai tinka pusryciams arba priespieciams kai norisi ko nors saldaus :)
2015-10-30 09:41:57
saunuole, fantazijos tau uztenka. va ir sveikas desertas gavosi. FB e pamaciau tavo nauja nuotrauka- labai grazi !
o slidinejimo trasu tau pavydziu. pas mus sniegu net nekvepia, va rozes dar zydi... mama man zadedavo sniego termose atsisusti, nes jo tikrai passilgstu. tikiuosi vasario gale Lietuvoje bent jau Druskininku miskuose dar kazkiek rasti...
2015-10-30 11:18:52
Paskutiniu metu jau net mano mama i Lietuva uzsisako sniego :) Pernai anyta prase, tai nusiunciau Kaledoms :D Grynai Kaledu ryte pasnigo :) O uzpernai mama buvo taip pasiilgusi sniego, kad vasario menesi pas mus atvykusi labai juo dziaugesi :)
Siaip as megstu siluma ir nezinau kodel likimas taip su manimi pajuokavo, kad apsigyvenau netgi Norvegijos tokioje vietoje, kur visada daug sniego ir jis laikosi iki geguzes menesio (Bergene jo retai buna, Osle, Dramene ziema kaip LT). Na bet dabar kazkaip nusprendziau pasinaudoti tuo ir pamegti slidinejima :)
2015-10-31 10:07:21
Uzsisakau pas tave sniego Kaledom, prasom atpusti koki debeseli link NL, negi gaila....
Kaip lucky day? Kaip sekasi dabar?
2015-10-31 18:14:49
Butinai atsiusiu sniego :) Pusryciams valgiau skrudinta duona su pelesiniu suriu, apie tai svajojau visa savaite... bet po 0,5 val. dar kavytes su gabaleliu pyrago... pasijutau jau persivalgius ir keikiau save, kam man to reikejo. Priespieciams valgiau jogurto su laaabai saldziais pusryciais, niekaip nesuprantu kaip jie gali buti mano vyro megstamiausi, jei jis nemegsta saldziai... cukraus juose 20 %, dar valgiau su saldziu jogurtu, tai sirdis visai apsalo. Po 3 val. uzkandau 2 bananus, o pietus sageti su mesyte. Vakare eisim i svecius, sese vyro gimtadienis. Planuoju neprisivalgyti :)
2015-11-01 05:44:20
Nora, kiek pamenu, Tu sveriesi dažniau nei kas savaitę.
Kiek svorio prisideda po "lucky day", kad ir po šios aprašytosios?
2015-11-01 10:43:38
As kaip kokia maniake sveriuosi ryte ir vakare :) Po lucky day visada laukia nusivilimas, siandien +1,5 kg. Siuo metu svorio kritimas sustojes. Visa savaite lyg ir krito po truputi, bet sestadienio ryte, stop. Penktadieni vakare paskutini karta valgiau apie 18 val., miegoti ejau apie 1,30 val. Buvau labai alkana, bet nenorejau pries nakti valgyti, Miegojau apie 7 val. Pabandysiu sia savaite eiti anksciau miegoti ir valgyti likus 3 val iki miego. Paziuresiu koks rezultatas bus.
2015-11-01 15:39:23
Isejau pasivaikscioti su vyru ir suniuku po miska, nuejom 5 km, oras nuostabus, nors vejukas zvarbokas. Tikiuosi dar iki sniego iseis pasivaikscioti, jei ne , teks imti slides :)
2015-11-02 20:28:53
Kiek laiko yra tas sustojes svorio kritimas? Man ilgiausiai buvo 2,5 savaites, bet tuomet tikrai labai truko miego, buvo ciklas, ir viskas labai mikliai issijudino po 40km zygio. Klevuke pasakojo apie menesi trukusi stopa, ji isjudino dietologes pakoreguota mityba. O kaip pas tave?
2015-11-03 09:50:34
Perziurejau savo rezultatus, svoris sustojes panasiai apie menesi laiko. Bandau atgaminti priezastis: maziau pasivaiksciojimu miske, keli nukrypimai nuo plano (gimtadieniai, kelione i LT), per lucky day saldainiai (man atrodo jie stabdo), retesnis sportas. Vakar planavau vaziuoti i sporto sale, bet buvo labai grazi diena, tad nusprendziau susitvarkyti lauke paliktus geliu vazonelius. Grizau namo, padariau vakariene, pavalgiau ir atsiguliau 45 min, paprasiusi vyro, kad pakeltu. Miegu ir jauciu, kad zadina, atmerkiu akis 22.30 val., jam mat nesinorejo manes zadinti... Atsikeliau persimigojusi, su kaltes jausmu, kad veltui praleidau vakara, su sazines grauzatim, kad nesportavau...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS