Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-10-28 12:19:09
Siandien susimasciau, juk ateina ziema... o su ziema dazniausiai ir kg kaupiasi... viena priezastis norisi sotesnio maisto del salcio, o kita- sumazeja judejimas. Vasara dauguma turim galimybes daugiau judeti lauke, pasivaikscioti, pabegioti, o ir siaip daugiau pestute vaikstom, ar kiemuose kazka dirbam. Bet va ziema... ka daryti? Sporto saleje sportavimas tik dailina kuna, bet svorio nemazina, o ir minti dvirati ar begti ant begimo takelio labaaaai jau nuobodu. Kaip jus mergaites judesite ziema?
2015-10-28 13:46:01
Ar bebus ką meta, Nora, kai žiema ateis? ;) Gal tik kūno dailinimas ir bus likęs?
Jei gerai pamenu, Tu derini sporto salę su pasivaikščiojimais. Bet juk abu dalykai tinkami ir žiemai :)
2015-10-28 13:55:50
Va cia ir blogiausia, kad ziema pasivaikscioti nebelabai kur yra, mano miske bus pilna sniego :( O vaikscioti gatvemis kaime kazkaip nesinori :D Bet va kilo mintis pabandyti pamegti slidinejima, va kaip tik tame miske bus slidinejimo lyguma trasa... na dar yra galimybe ir nuo kalnu slidineti, tik va kazkaip reiktu visa tai pamilti :)
2015-10-28 15:36:34
Matau pazistamu veidu :) niekada nemaniau kad reikia tau liekneti. Visada graziai ir lieknai atrodei :) nors, tiesa, seniai ir maciau :) sveikinu -daug pasiekei. Niekas neateina lengvai ir greitai. Daug valios ir pastangu reikia ideti norint pasiekti uzsibrezta tiksla.
2015-10-28 15:51:52
O as va kaip tik galvojau, kad tau nera ko liekneti :) Kai ugis didesnis, kazkaip ir svoris neatrodo didelis... Mano kunas kazkaip apgaulingas, nors visada drabuziai XS, S, bet kg svyruoja. Pradejus dirbti sedima darba ir gyvent be rupesciu svoris kazkaip stipriai padidejo. Niekada del jo neturejau problemu, bet va teko pirma karta susiimti ir mesti svori :) O ir sportuoti pradejau tik dabar, nes visada uzteko fizinio kruvio :) Siuo metu jau kaip ir pasiekusi reikiama svori, bet dar noriu numesti kokius 3 kg
2015-10-28 21:57:14
Niekada ir as nesureiksminau kg skaiciaus. Tik norejosi grazesnio vaizdo veidrodyje ir gelbejimo ratu kad nebutu. O kiekvienas juk save labiau sureiksmina ir tobulumo iesko :). +3 ar -3 labai vaizdo nekeicia, bet aisku +10 tikrai visi pastebi. Buvau ir as pasiekusi BEVEIK savo tiksla, bet del sveikatos ir paskutinio eksperimento grizo, tiesa ne visi bet nemazai :) tai vel bandau grizti i vezes - sveikai ir svariai maitintis bei sportuoti :) . Nors ir buvo besibaigianti naryste cia pries tai, esu sau pasakiusi, kad cia dar grisiu jei kas nepasiseks. Nes tikrai puikus projektas :)
2015-10-28 22:06:26
Aciudie, Nora, kad ne medaus tortas, o tai tikrai buciau apsiverkus...O su obuoliu dar galiu susidoroti, nes cia jis populiarus...
Na, gerai, o dabar apie ziemos sporta. Gyveni dekingoje vietoje, o pas jus ,,snowshoeing,, neorganizuoja? Tai dar viena mano svajone ismeginti(pas mus sniego, kaip zinai, nera. tad reiketu vaziuoti ,,i ziemos sporto atostogas,, kaip cia tai vadinasi) as kazkada vaiksciojau su siaurietiskom lazdom cia panasus variantas- tos pacios lazdos ir spec batai ant supermini slidziu- taip ir vaikstoma. Tau galetu patikti!
2015-10-29 09:24:03
Modesta, tau uztektu tik saldumynu atsisakyti, nes juk fizinio kruvio manau pakankamai turi. As tai nemegstu jokiu krastutinumu, nesugebu valgyti vardan tikslo, man reikia mityba prisiderinti prie savo gyvenimo, kad tai nebutu vienkartinis rezultatas.
Piesini, pas mus kazkaip nera populiarus tas ejimas, nes dauguma arba lygumomis slidineja, arba kalnais. Jie pradeda jau vos ne ka tik gime ir dauguma siekia sportiniu rezultatu nuo vaikystes. As dar tik pradedanti slidinetoja, kalnais truputi nuobodu vienai, nes seimyna jau pazengusi ir jie vaikiskose trasose nebeslidineja :D Lygumu slidinejima pabandziau tik pernai, lyg ir visai nieko, o ir trasa vos ne kieme, uz upes :D
2015-10-29 16:05:43
Tu teisi, mano didziausia silpnybe saldumynai. Stengiesi sveikai maitintis o tie mazi nukrypimai veda prie didesniu ir daznesniu. Labai gerai, kad pamilau sporta, bent sudeginu dali nereikalingu kcal. Kai sirgau, cia visai neseniai, labai grauziau save, kad negaliu sportuoti. Bet siaip, tai turi tapti viso gyvenimo dalimi - sportas ir sveika mityba.

Manau, turint suniuka visada yra proga pasivaikscioti gryname ore ir nesvarbu ar ziema ar vasara, svarbu noro yra :)
2015-10-29 16:55:36
Man sveikai maitintis gana nesunku, nes pagrindiniai valgymai darbe, o ten nesinesu jokiu saldumynu. Penktadieniais buna vafliu diena, bet jiems kazkaip sugebejau uzsiblokuoti. Praeita savaite turejau juodo sokolado, tad neatsispiriau jam. O vakare kazkaip ir noro nebera jau tiek daug. Grizusi dazniausiai valgau varske su cinamonu, tad ji man kaip desertas. Dar isgeriu dideli puodeli arbatos ir vakare nera noro nukrypti. Didelis pliusas man, kad mano vyrui patinka toks sveikas maistas, tik jis vakare be problemu suvalgo pyrago ar sausainiu prie arbatos. Pavakariams dazniausiai visokios salotos pas mane, tai mane kazkaip nuo ju jau pikina. Va tada ir norisi kazko skanaus, saldaus...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS