Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-10-21 12:02:34
tobula anyta. nusimato sauni kelione. smagiai praleisti laika ir lauksim ispudziu! nepamirsk man ir lietuvisku detaliu, juk zinai mane...
2015-10-21 12:10:30
Taip, ko gero "vienas valgymas kitoks" idealus pasirinkimas atostogoms. Atėjus metui pasinaudosiu šiuo patarimu :)

Gerų atostogų!
2015-10-25 18:02:21
Na stai ir grizau po atostogu... 3 dienas mityba buvo tikrai gana chaotiska, ketvirtadieni i oro uosta vaziavome 5 val. ryto, tad pusryciai buvo tikrai ankstyvi, bet sveiki. Apie 7.30 suvalgiau kelis obuolius, apie 9.30 val 2 trapucius su lasisa, na o nuskridus i Lietuva pietavom apie 13.30, bet kavineje, valgiau cepelinu, truputi grauze sazine, bet neatsisakiau... po to vizitas pas dantiste, apsipirkinejimai ir vakairene valgiau tik apie 21 val. ir tuos issvajotuosius varsketukus (pasirodo i juos anyta deda ant 1 kg varskes tik 100 g miltu ir truputi krakmolo,tad gal jie ne tokie ir nesveiki). Kita diena pusryciams valgiau taip pat varsketuku, priespieciams vaisiu, pietums mesytes su darzovemis ir po 1 val. 2 kriauses. Kriauses sustabde virskinima ir pavakariams galejau tik gerti zalia arbata. Vakare buvo misios uz mirusi giminaiti ir susitikimas prie lietuvisko sventinio stalo. Na Piesini tau tikrai reikejo ji pamatyti. Sedejau prie stalo ir galvojau, ach tas lietuviskas vaisingumas, o po to va sedim cia ir metam svori :D Zmoniu buvo apie 20, bet saltu uzkandziu visiems butu pakake kokiai savaitei, zuvis, kiauliena, vistiena - kepti, rukyti, kumpiai, desros, balta misraine ir t.t. aisku neapsieita ir be karsto patiekalo ir saldaus stalo... Paragavau baltos misraines, vistienos, zuvies ir suvalgiau karsta patiekala, uzsiskaiciau penktadieni kaip lucky day. Sestadieni vel ankstyvi pusryciai, vaisiai lektuve, pietus ikea kavineje lasisa su 2 bulvem ir troskintom darzovem, pavakariams keli susi, be sojos padazo, o grizus dukra patieke kotletus su bulviu kose ir darzovemis. Ejau miegoti gana anksti ir pagaliau issimiegojau po ilgos keliones. Sekmadieni pradejau vel laikantis mitybos plano ir kaip ir zadejau daugiau jokiu nukrypimu. Nusipirkau pagaliau Super maistas knyga, Pegaso knygyne pasirodo perkant su kortele gimtadienio menesi gaunama 20 % nuolaida, tad nuo 2 knygu 8 euriukai visai ir nieko :) Knyga tik pavarciau, atrodo tikrai naudinga :)
2015-10-25 19:03:43
Kaip man patinka tokie aprasymai, aciu, Nora. As kaip musu buvusi forumiete Loretukas, norejau pasakyti- o to stalo nuotraukos neturi?... Tavo aprasytas stalas man yra tokia istorine retenybe, kad , nuosirdziai, prie tokio atsisedus buciau viska ir valgius ir gerus...
Gerai suvazinejai, dabar atgal prie plano. Tarp kitko, plane yra ir varsketuku receptas, pora kart gaminau(ne taip kaip mano mama ar tavo anyta, bet tiek to), ir svorio kritimo jie nesulaike. valgiau juos pietums. Gal ir tau ,,galima,,?...
O kaip tavo anyta juos gamina? isduok...
2015-10-25 20:40:56
Ach gaila, kad nenufotografavau to stalo :( ir dar agurkiuku 3 val raugimo buvo :) nors siaip man labiau patinka zali, bet svieziai raugti irgi nieko... Pas mus NO trumpuju agurgiuku nera :( Bet va kopustus mano vyras kasmet pats raugia, marinuotais agurkais ir burokeliais anyta aprupina visam sezonui, tad mes lietuviska maista tikrai daznokai valgom :) Anyta kiek maciau varsketukus (virtus) daro is kg varskes, 2 kiausiniu, 2 saukstai krakmolo, 100 g miltu, truputi cukraus ir druskos :) As irgi prisiveziau varskes daug, tad reiks koki sekmadieni ir man palepinti seimyna varsketukais :)
2015-10-27 09:33:46
Tik ka pasizadejau nenukrypti nuo plano, bet va ir vel sulauziau pazada... Vakar buvo musu su vyru metines, tad vakare paruosiau vakariene (vistienos kepsneliai, bet apvolioti kiausinyje ir dziuveseliuose), iskepiau tortuka ir isgerem po pora tauriu vyno. Aisku galejau ieskoti sveikuolisku receptu, negerti vyno... bet juk tas mitybos planas ne laikinas dalykas ir svorio metimas juk nera vienkartinis tikslas... Manau maitinantis taisyklingai svoris tikrai neaugs, jei esant tam tikrom progom suvalgysi kazka ne itin sveiko, svarbiausia juk, kad tai netaptu kasdienybe.
2015-10-27 13:26:20
Nora, o kas sia data prisimine? Va, musu sukaktis yra rugsejo 18d ir spalio 18d, tai siais metais maniskis PRISIMINE, o as PAMIRSAU....
2015-10-27 13:32:23
Prisiminem abu :) Tik prabudusi gavau bucini su zodziais sveikinu, atsakiau sveikinu ir tave :D Po darbo vyras parveze orchideja (dar viena i mano kolekcija), o as ruosiau vakariene (gerai, kad uztruko darbe, tad viska suspejau :) )
2015-10-27 21:09:20
Labai faina! Sveikinu! O koks tortas buvo? Na, man reikia susiimti, pradedu dometis kuom nereikia...O vis delto?...
2015-10-27 23:16:14
Kepiau is obuoliu ir migdolu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS