Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pokyciai visada i nauda :)
2015-07-07 15:53:14
yra labia geras Ilkos seminaras apie tai, kaip maitintis per atostogas. Pateikia net 3 variantus :) A6 per atostogas laikiausi įprasto režimo išskyrus pietus, valgiau su visais. Ir daug daug vaikščiojau, sportavau įprastai. Ir grįžau numetus svorio :D Man labai patiko šitas Ilkos siūlytas variantas-kad per vieną valgį valgyt viską ko nori, o per kitus laikytis įprasto režimo :) juk pusryčiams ir vakarienei net ir gamint nereikia, užtenka varškės nusipirkt ar jogurto lieso :) Sėkmės ir toliau!
2015-07-07 16:19:32
Gal zinai kur rasti ta seminara? :)
2015-07-07 17:44:33
pradėk followint Ilka Adams on FB, ten June 17 video. Tikrai pravers :) man žiauuuuriai atlėgo ir padėjo jį pažiūrėjus prieš pat atostogas :) ir dar visus kviečiame bendrauti FB grupėje Greipfrutai pavakariams -ten greičiau gauti palaikymo ar spyrį, jei reikia :D
2015-07-08 09:19:49
Labai tau aciu :)
2015-07-08 09:25:11
Labai keista, kad numeciau per savaite 1,2 kg, tikiuosi tai ne laikinas nukritimas ir ne raumenu. Penktadieni turejau lucky day (ko anksciau nebuvo), sestadieni ejau pasivaikscioti 5,5 km, sekmadieni kopiau i kalna 4,5 km ir plius dar vakare ejau pasivaikscioti 5 km. Geriau daugiau vandens ir valgiau be jokiu nukrypimu. Tik vakarais gavosi paskutinis valgis apie 19 val., o miegoti ejau 24 val. Jautesi truputi tuscias skrandis, bet pripildydavau arbata ir vandeniu.
2015-07-08 18:29:27
Nu va, prašau :D nenukrypimas nuo valgiaraščio ir fizinis aktyvumas daro stebuklus. O tiksliau stebuklus kuriame mes patys :)
2015-07-25 16:14:15
Grizau po atostogu, rezultatas +800 g. Pirmas dvi dienas stengiausi maitintis sveikai, po to prasidejo nukrypimai, valgymai kavinese, cepelinai, saslykai vakarais, buvo ir ledu ir bandeliu, bet nekimsau visko kas papuola ir be saiko. Fizinio aktyvumo beveik nebuvo, neskaitant, kad nuo ryto iki vakaro tvarkymasis visokiu reikalu. Grizusi per 5 dienas atsikraciau tu priaugtu 800 g ir dar numeciau 400 g, tad esu labai patenkinta :)
2015-08-01 10:37:56
Sios savaites rezultatas -200 gr, bet apimtys sumazejo po 1 cm, tad tai daugiau dziugina :) Sportavau 3 kartus per savaite, 2 kartus ejau po 5-6 km, tad numeciau manau grynus riebalus :) Viso per 2 menesius numeciau 4,6 kg (14 dienu atostogos buvo tame tarpe) ir 7 cm nuo liemens. Iki tikslo pasiekimo liko 5,4 kg. Siandien lucky day, bet kol kas nieko ypatingo nesinori :)
2015-08-11 18:05:00
Va, radau, tavo puslapi, buvau skaiciusi, bet neatkreipiau demesio kad tu uzvedei.Ka gi, matau tavy savo charakteri, kaip aprasei kitoje temoje. Mane prajuokino kaip rasei kad visa diena planuoji ir strateguoji, gerai, kad kas nors kitas pasako ka vagyti, kaip gaminti ir ka pirkti- tip top as! Bet vis tiek kritiskai ir atidziai stebi kas ir kaip. Turetum viska pasiekti, ka nori. Idomu, kiek tau metu? Nes ir as i savo abituriente paziurejau, kaip ji sportuoja, sveikai valgo ir gerai atrodo.
Nostalgija Lietuvai nekamuoja? Mane tai labai. Bet nieko, kuriam savo gyvenimus kur likimas nuvede.
2015-08-11 20:53:22
Norejau pasiteirauti, o jus sveriates kiekviena diena?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS