Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Iš gero į dar geresnį
2015-07-27 08:29:03
Jau daugiau nei savaitę nebevalgau kiaušinių, todėl vakarienei kasdien valgydavau varškę, kad gaučiau pakankamai baltymų (bent 100g per dieną). Varškė atsibodo, o ir apskritai noriu atsisakyti visų gyvulinės kilmės produktų, todėl nuo, regis, penktadienio, stengiuosi valgyti vien veganišką maistą.
Aišku, šeštadienį (per cheat day) suvalgiau ir picos su sūriu, ir bandelę (kurioj buvo ne tik kiaušinių, bet ir pieno), bet savęs dėl to negraužiu. Iš tikrųjų, pica tai net nebuvo skani, prarado savo žavesį, bet bandelė laaabai skaniai suėjo. Vėliau pati išsikepiau veganiškų brownie, tai sukirtau kelis. Pasirodo, keksą tikrai įmanoma iškepti be kiaušinių. :)
Vietoj pieno, kuri vartoju vien į kavą, nusipirkau ryžių pieno, bet fu fu fu. Baisiai neskanus. Visą kavos skonį sugadino. Šiandien coffee inn gėriau latte su sojų pienu, tai tikras gardumėlis. :) Gal net skaniau už kavą su karvės pienu. Reikės, manau, nusipirkti.
O dėl dabartinės mitybos...
Pusryčiams: kruopos su džiovintais vaisiais arba bananu; sumuštiniai su pomidoru ir avokadu;
Priešpiečiams: vaisiai;
Pietums: kruopos su kokiu nors veganišku troškiniu ar kažkas pan.
Pavakariams: jei sportuoju - vaisiai, jei ne - daržovių salotos;
Vakarienei: sriuba, salotos, keptos arba troškintos daržovės, tofu...
Per dieną stengiuosi gauti bent 60g baltymų (kiekvienam kūno kilogramui po vieną gramą).
2015-07-27 09:01:25
Gerda, labai graziai atrodai!
2015-07-27 09:54:55
Dėkui. :)
2015-07-28 09:12:00
Gerda, šauniai mitybos planą susidėliojai! čia pati ar su kilo dietologės pagalba? :)
2015-07-28 09:46:09
Na, visi dietologių patarimai man žinomi nuo seno, nes labai domiuosi sveika mityba. :) Tai, galima sakyti, viską susidėliojau pati. Dar žinoma, koreguosiu, nes atrandu vis naujų produktų, receptų, suprantu, kas man suteikia sotumo, o kas - ne ir t.t.
2015-07-28 11:19:43
o receptus renkiesi iš kilo siūlomų, ar pati gamini, tik stengiesi atitaikyti kcal ir maisto medžiagų kiekį? :)
2015-07-28 11:32:53
Na, pvz. kilo man vakarienei yra tik 2 pasiūlymai - pupelės arba pupelių ir burokėlių salotos. O ankštinių aš išvis negaliu valgyti, tai reiškia, kad man vakarienei kilo išvis neko nesiūlo. :) Tai receptus dabar kuriuosi pati, ieškausi jų veganų forumuose, bet kalorijas, angliavandenius, baltymus ir riebalus vis tiek visada skaičiuoju. Stengiuosi, kad būtų 1500 kcal, 250 g angliavandenių, 60 g baltymų ir 30 g riebalų.
2015-08-06 09:53:23
Kam vis dar įdomu...
Kalorijų, baltymų, angliavandenių ir riebalų nebeskaičiuoju. Tiesiog atsirado tas natūralus alkio pojūtis ir supratimas, kiek ir kokio maisto galima suvalgyti, o kiek jau yra per daug. Iš akies primetu kiek ko per dieną gaunu, bet kadangi svoris labai labai nežymiai krenta, o vaizdas veidrodyje gerėja - reiškia viską darau teisingai. :) Akivaizdu, kad prarandamas svoris yra ne raumenų sąskaita, nes jie kaip tik po truputį didėja. Reiškia dega riebaliukas.
2015-08-07 09:16:28
Šauniai! Gerda, o kiek laiko tu jau čia? :) man įdome per kiek laiko išugdomas tas natūralus alkio jausmas?
2015-08-07 21:06:23
Gerda, kaip supratau receptu ieskai ivairuose forumuose. O ar atitinkamu receptu knygas turi/domiesi? Pas mus yra nemazas internetines parduotuves tinklalapis www.bol.com jei ten ivestum paieskoje'veganistisch in engelse boeken' ismeta gana daug knygu anglu kalba.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS