Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Iš gero į dar geresnį
2015-07-16 09:27:53
nepaprastai gerbiu tokius valingus žmones, kurie sugeba įveikti tinginį... Aš šiuo metu salėj nesportuoju, turiu programą elementarią namie, nu bet niekiap neprisiverčiu jos atlikti, nes vis atsiranda priežasčių, kodėl to nedaryt...
2015-07-16 12:55:48
Eiii, nepasiduok. :) Pirmą žingsnį žengti visada sunkiausia, bet paskui jau lengviau. Aišku, būna kartais tų duobių, kad nieko nesinori, bet praeina. :)
Pasižiūrėk visokių gražuolių nuotraukas, gal motyvuos. ;D Man padeda. Arba ilgas žiūrėjimas į veidrodį irgi veikia.
2015-07-17 22:12:39
As tai kai pagalvoju kaip bus gera po treniruotes ....kaip mat sportuoti noras atsiranda :)))
2015-07-18 08:46:13
Gerda, super atrodai. Manau, kad tau tikrai nereikia mesti svorio, tad gerai, kad pasididinai kalorijų kiekį. Tik keista, kad svoris vis tiek krito. Gal baltyminio kokteilio nuopelnas? Ar ir anksčiau jį gerdavai? Beje, kilo kokteilį gėrei?
Turiu prisipažinti, kad ir aš šią savaitę sportą apleidau. Nuo sekmadienio nieko. Oj reiks pasitaisyt šiandien, reiks :)
2015-07-18 09:43:07
Grose, aš apskritai labai mėgstu sportuot ir darau tą su malonumu, tik pastaruoju metu kažkaip dingo tas noras... :/
Snigti, ačiū. :) Baltyminį kokteilį jau geriu kokius 2 metus po kiekvienos treniruotės, o kilo kokteilių nesu bandžiusi. Man ir pačiai keista, kaip čia tiek nukrito... O dėl sporto, tai taip taip taip. Reikia taisytis. ;D
2015-07-18 09:55:13
Gerda, o kokį geri? Gaunasi po sporto vietoj pavakarių ar vakarienės? Ar čia papildomas, neįskaičiuotas? :)
2015-07-18 10:21:15
Visada perku patį pigiausią whey protein. :D Esu ir brangių išbandžiusi ale labai gerų, bet man tarp jų vienintelis skirtumas - skonis, nes ir sudėtis labai panaši.
Nors stengiuosi pirkti kuo pigiausią, bet žiūriu, kad būtų kuo mažiau angliavadenių ir kuo daugiau baltymų bei kad būtų whey protein (išrūgų), o ne koks kazeinas arba mixas.
Kadangi laikau save sunkiai sportuojančia (:D) tai jį geriu papildomai. Gaunasi toks valgymas tarp pavakarių ir vakarienės.
2015-07-18 10:40:38
Ačiū, Gerda, už pasidalinimą. Aš nedaug sportuojanti (dažniausiai porą kart per savaitę po 1-1,5 val.), tad galvoju apie kilo kokteilio variantą vietoj vakarienės 2-3 kartus per savaitę. Kaina kandžiojasi, bet ten dar vitaminų kompleksas gal pastiprintų, sumažintų atsiradusį vakarinį silpnumą.
2015-07-18 10:58:46
Aš kažkaip niekada nesu mąsčiusi apie galimybę kokį nors valgymą pakeisti kokteiliu, nes skystis man suteikia maximum 30 min sotumo jausmą. :) Aišku, kiekvienam individualu.
2015-07-23 08:56:10
Taip as irgi isrugas geriu "whey " . Man tie proteinu kokteiliai labai patinka ,turbut gerciau net jeigu nesportuociau :-) gaila kad visur naudojami ivairus saldikliai .as jau daug metu juos geriu calcigrana, kai pagalvoju kiek drug " sintetikos " mano organizmas gavo tai baisoka darosi :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS