Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Iš gero į dar geresnį
2015-07-08 09:38:04
Nuo pirmadienio pasikeičiau mitybos planą ir dabar suvartoju 1500 kcal per dieną, nes 1200 kcal man visiškai nepakako. Dabar jaučiuosi daug geriau, soti, laiminga ir turinti jėgų sportui. :)
Kcal kiekį prašiau padidinti ne vien dėl to, kad jaučiau baisų alkį, bet ir dėl to, kad nebenoriu mesti svorio (bent jau kol kas). Labai greitai sumažėjo krūtinė, o kitos apimtys liko tokios pačios, todėl trumpam noriu pristabdyti svorio kritimą, o kaip bus paskui - žiūrėsim.
2015-07-14 09:51:29
Na, praėjo savaitė, kai maitinuosi po 1500 kcal per dieną. Paprašiau, kad man sudarytų mitybos planą, kuriame kasdien būtų po 300 kcal per mažai, jei netyčia nukrypčiau nuo plano arba vieną dieną norėčiau pasukčiauti. Visgi, pasidariau tą cheat day šeštadienį. Nevalgiau labai daug, bet maistas buvo nesveikas ir gavau gal apie 2000 kcal, gal kažkiek daugiau.
Žodžiu, per 6 dienas turėjo susidaryti apie 1800 kcal deficitas. Bet... Dar 4 kartus per savaitę gėriau baltymų kokteilį (apie 100 kcal kiekvienas) ir kelis kartus kavos su pienu ir 1 gabalėliu juodo šokolado (apie 70 kcal kiekvieną kartą). Tai, manau, gavosi 1000 arba net mažiau kcal deficitas per savaitę. Taip išeina, kad man beveik neturėjo nukristi svorio, bet per savaitę numečiau 700 gramų.
Fizinis aktyvumas nė kiek nepakito: 3 dienas per savaitę darbas su svoriais, 1 (jei netingiu ir prisiverčiu) cardio ir kiekvieną darbo dieną nueinu apie 6-8 km. Savaitgaliais judu ypač mažai.
2015-07-14 09:56:02
Dėl išvaizdos pokyčių... Veidrodyje jų nematau jau antrą savaitę. Na, gal kažkiek rankų ir nugaros raumenukai paryškėjo.
Apimčių pokytis per savaitę:
Klubai -1
Liemuo 0
Krūtinė +1
Šlaunys -1
Rankos 0
2015-07-14 12:29:07
Aš kartais jaučiuosi silpna, nors alkana nesijaučiu. Vis dar svarstau ar man teisingai paskirtas kalorijų kiekis. Dabar turiu 1200.
2015-07-14 12:32:53
Gal vartojate per mažai riebalų, angliavandenių arba baltymų? Man silpna būna tada, kai angliavandenių per mažai. :) Ar jums sudarytas mitybos planas atitinka tas rekomenduojamas proporcijas?
2015-07-14 14:58:42
Taip taip, aš ir iškart apie angliavandenių stoką pagalvojau. Kai man būna silpna aš duonos riekę suvalgau ir nusispjaut man į kalorijas. Neturi būti silpna!
2015-07-15 23:10:23
Atgaivinau savo Instagram. Jei kam idomu, kaip as atrodau ir ka valgau, galite karts nuo karto apsilankyti mano profilyje - gerda0827 (http://instagram.com/gerda0827/) ;)
2015-07-16 08:44:03
Gerda, super atrodai!
2015-07-16 09:05:13
Dėkui! :3 Jei kažkas turite instagram, būtų įdomu, jei ir jūs pasidalintumėte savo profiliais.
2015-07-16 09:13:48
Beje, pastaruoju metu taaaip neturiu jėgų ir noro sportuot... Gal kad oras toks. Bet vis tiek prisiverčiu, o vakar kelias min prieš treniruotę išgėriau kavos su pienu ir fruktoze. Tai iš pradžių kokias 3 min skaudėjo pilvuką ant takelio darant apšilimą, bet paskui tieeek jėgų atsirado... Baigus treniruotę net papildomą 10 min cardio padariau ir vis tiek nesijaučiau pavargus. Aišku, tos 10 min tai čia lašas jūroj, bet aš cardio nekenčiu, todėl man tos 10 min yra oho kiek daug.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS