Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Iš gero į dar geresnį
2015-06-30 11:36:26
O vakare nesunku užmigti po sporto? :) ir užtenka 8 valandų miego, nesunku ryte atsikelti? Aš tai bandau keltis 6 ryto jei nepramiegu, paskutiniu metu vis pramiegu, anksčiau tai atsikeldavau 6 ryto, padarydavau makštą, pasivaikčiodavau su šuniu kokį pusvalandį, papusryčiaudavau, pasidarydavau į darbą pietus, vakare po darbo apie kokią 19h vakarienė, su šuniu pasivaikščiojimas, ir eidavau miegot 22h. Dabar beliko tik tai, kad einu miegot 22h, o daugiau niekam neužtenka jėgų :)))
2015-06-30 11:42:32
Neee, kaip tik labai traukia miegelis po sporto. Per kelias minutes užmiegu. :) O 8 valandos man yra tobula miego trukmė. Jei pamiegu 7 h, kitą visą dieną jaučiuosi be jėgų, o kokių 9 h jau būna per daug - persimiegu ir irgi jaučiuosi apsunkusi. Rytais keltis nėra sunku. :) Jau, turbūt, organizmas pripratęs prie tokio ritmo.
2015-06-30 11:52:10
2-a savaitė (visada sveriuosi ir matuojuosiu 2-dieniais, o cheat day - trečiadienis)
Per antrąją savaitę numečiau 300 g, bet apimtys sumažėjo tik per krūtinę. Vaizdas veidrodyje iš esmės toks pats, tik kojų galinė pusė atrodo gražiau ir, galbūt, rankos.
2015-06-30 13:29:48
O tau Gerda nebuna sunkumo skrandyje pavalgius 1 val. pries sporta? As tai jei pavalgau pries valanda, tai negaliu daryti jokiu pratimu pilvui, ypac atsigulus ant pilvo. Atrodo lyg tuoj viskas islips per virsu :( Tai man gaunasi didelis laiko tarpas tarp pavakariu ir vakarienes, apie 4 val.
2015-06-30 13:36:00
Na, aš lengvai pavalgau - kokios liesos varškytės ar graikiško jogurto, nes negaliu su tuščiu ir gurgiančiu skrandžiu sportuot. :D O toks lengvas maistas manęs nepasotina ir neužkemša, tai ir sportuot nėra sunku jo pavalgius. :)
2015-06-30 14:06:59
Man taip pat kaip ir Norai. :) Vakar bandžiau sportuoti praėjus valandai po pavalgymo, tai atrodė, kad maistas iššoks lauk. :)) Bet turbūt nuo treniruočių priklauso. Jėgos pratimams reikia jėgos, o iš kur jos gaut, jei ne iš maisto, o kardio turbūt lengviau straksėti tuštesniu skrandžiu. :)
2015-06-30 21:19:40
Gerda, džiaugiuos, kad pavyko pagražinti rankas ir kojas. Aš taip pat sportuoju po pavakarių prieš vakarienę. Tad jei prieš valandėlę-pusantros prieš sportą suvalgau lengvus pavakarius (man pagal programą rekomenduoja obuolį ar porą grepfrutų, kartais pasidarau salotų), tai sportuojant diskomforto ar sunkumo pilve nejaučiu.
2015-07-02 09:39:28
Vakar man buvo cheat day. Prisivalgiau visokių sausainių, šokoladukų, karamelizuotų blynų su varške, ledų, sūrelių... Bet kažkaip toks nesveikas maistas nebeteikė tokio didelio džiaugsmo kaip anksčiau, nes žinojau, kad iš jo jokios naudos - tik bereikalingos kalorijos, tiksliau, jų perteklius. :)
2015-07-04 13:09:17
Varyk savigraužą tolyn. Junk lucky day tam ir skirta, kad pasimėgautum kuo nori, ko neleidi sau kitomis dienomis ir išbalansuotum kūnelį sekančiai savaitei ;)
2015-07-05 10:52:13
Na, su laiku tiek gal ir neprisiki6i. Bet šiaip tam ir yra ši diena, tad nėr čia ko grauštis. Mėgaukis ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS