Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano dienoraštis
2015-06-27 10:03:21
Šioje forumo vietoje fiksuosiu savo dienos įvykius (mitybą, sportą, vandens kiekį). Bei džiaugsiuosi rezultatais. Pradinis svoris 67kg, bet vos užsiregistravus į kilo.lt kitą ryta jau buvo 65,8 iš niekur nieko - vien geros mintys ir svajonės apie rezultatą tirpdo kilogramus. Siekis 55kg.
2015-06-27 10:36:24
Sėkmės! :)
Būtų gerai žinoti ir jūsų ūgį bei išmatavimus, nes svoris nieko nesako. Vienas žmogus, sverdamas tiek, kiek jūs, gali atrodyti puikiai, o kitas... Na, neįspūdingai. :) Kodėl būtent tokį siekiamą svorį pasirinkote?
2015-06-27 21:30:12
Mano ūgis 164, tai sverdama 55 atrodyčiau puikiai, nes man tik 24 metai. Sverdama 58 puikiai neatrodžiau.
Šiandien diena:
Pusryčiai - vanduo pabudus, trapučiai su lašiša, vėliau žalioji arbata
Priešpiečiai - obuolys, vanduo
Pietūs - salotos su plėšyta kiauliena, alus-NEGERAI
Pavakariai - pieno kokteilis braškinis, su ledais - NEGERAI
Vakarienės nenoriu, noriu miego :D

Diena aktyvi, nes daug vaikščiojau i nubėgau 3km per 21min 23s.

Galėjau negert alaus ir to kokteilio, reikia didint vandens kiekį išgeremą.
2015-06-27 21:31:04
Gerda kokie tavo tikslai? Kaip sekasi?
2015-06-27 23:10:14
Sveika įsijungusi į mūsų gretas :-). Linkiu sėkmės!
2015-06-28 00:00:16
Man taip pat buvo, kai užsiregistravau nukrito po dienos du kg, tai manau tikrai pozityvios mintys, užsispyrimas ir noras turėti gražų kūną iškart nukrenta nuo smegenų turbūt :D juokauju aišku ;) Sveika atvykus, sėkmės, seksim tave! ;)
2015-06-28 07:25:21
Na su tokiu palaikymu tikrai nepasiduosiu :) Ačiū Jums
2015-06-28 08:47:22
Na, mano tikslai nėra labai dideli. Kaip ir esu viskuo patenkinta jau, bet dar norisi atsikratyti 2-5 kilogramų. Kai numesiu tuos 2, suprasiu, ar jau gana, ar reikia dar šiek tiek atsikratyti. :)
2015-06-28 10:57:00
Kaip faina kad iki tavo tikslo liko tiek nedaug :) Iki manojo dar daugaiu nei 10kg, bet kol kas labai lengva visko laikytis :)
2015-06-28 11:06:57
O kokią dienos kilokalorijų normą jums paskyrė? ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS