Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gera pradžia - pusė darbo :)
2015-06-29 08:03:01
Snigti, sėkmės jums, bet juk turbūt žinote, kad svoris vien tik nuo rankų nekris? :) Mažės ir krūtinė, ir pilvas, ir visa kita... Juk ne kartą Andrius yra sakęs, kad nėra lokalaus riebalų deginimo.
2015-06-29 22:12:49
Kaip miela, kad jums rūpi, kaip man sekasi mažinti svorį ir apimtis.
Taigi, per 2 savaitę nukrito 1 kg, 0,5 cm sumažėjo rankų ir šlaunų apimtys, 1 cm nukrito nuo klubų. Tiesa, šią savaitę daugiau sportavau (4 kartai vietoj 2), tad tikėjausi, kad nuo rankų nukris vėl 1 cm, bet 0,5 cm irgi labai gerai :)
Dar džiaugiuos, kad jau galiu ir padarau visas 3 pratimų serijas ir nesijaučiu lyg tuoj mirsiu :D Prieš tai padarydavau 1 ar 2 šiaip ne taip...
Šeštadienį ryte pasivaikščiojau po parką su šiaurietiškomis lazdomis 2 valandas. Anksčiau po tokio pasivaikščiojimo eidavau į dušą ir miegoti,o dabar dar po pietų išvažiavom pasivažinėti dviračiais. Ir labai gerai jaučiausi :) Tad savijauta irgi pagerėjo.
Gerda, po trisdešimtmečio "gelbėjimosi ratas" aplink juosmenį vis didėjo po truputį, kitur riebaliukų irgi padaugėję, tad cm gali kristi ir nuo kitur taip pat. Žinoma, labiausiai vis tik laukiu cm kritimo nuo rankų.
Jau 3 kartą rašau žinutę... Paspaudžiu "siųsti", o sistema atjungia ir prašo prisijungti prie kilo iš naujo... Tikiuos, kad trečias kartas nemeluos ir pasipostins žinutė. Dėl visa ko nusikopijavau :)
2015-06-29 23:28:19
Šaunuolė, snigti! Taip ir toliau! :)
2015-06-29 23:50:02
snigti, labai už tave džiaugiuosi, judam judam į priekį, o tavo laisvalaikis nerealus! ;)
2015-06-30 01:42:45
Snigti, mes siek tiek panasios, mano ugis 1,62cm, po gimdymo sveriau 65kg. Pavyko per du men atsikratyti 5g. Tad cia startavau su 60kg, tikslas atsikratyti dar 5-7kg. Sekmes mums ir visoms cia esancios tirpdyti kg :)
2015-06-30 20:31:23
Ačiū, merginos už palaikymą! Iš ties judam, judam į priekį po truputį :) Geriau sekas, kai tiek bendraminčių yra.
Gerddute, tai tu jau pusiaukelėje - 5 kg nukrito, 5 dar liko. Labai faina, kad tokį rezultatą jau turi. Mudvi būdamos tokio pat ūgio gerai suprantam, kad 65-60 kg yra per daug mums.
Tirpdom kg ir cm toliau!
2015-07-16 16:31:06
snigti, kaip jums sekasi?
Aš irgi panašaus ūgio (gal 163-164), ir net truputį daugiau sveriu - 67, bet tikslas 55 :) Taigi tikrai žinau ir suprantu, ką reiškia toks svoris ir kai rankos netelpa į rankoves... Persirengimo kabinose jau kaip reikiant keikdavausi kai n-oji palaidinė, švarkelis ar paltas man būtent per rankas netikdavo. Galvojau, kad čia kažkoks sąmokslas ir visi pradėjo siųti siauresnes rankoves :D O tada supratau, kad man jau svoris ne tik ant šlaunų kaupiasi (kaip įprastai), bet ir ant rankų. Vat tada ir suvokiau, kad laikas kažką keisti :) Taigi suprantu ir palaikau visu 100%.
Įdomu kaip jums sekasi pastaruoju metu :)
2015-07-16 23:05:58
Nekenčiau riešutų sviesto, kol vyras neparvežė nesiveliančios burnoje rūšies iš USA. Nuo tada pakvaišau dėl jo. Jis ten pigus, o pagal sudėtį nieko nepridėta nesveiko :) Reiks paprašyti,kad ir man įtrauktų į mitybą. Kaip suprantu, jums įtrauktas, ane? Nes aš jau labai pasigedus jo...ir kadangi anksčiau jo nevalgiau, tai visąlaik maniau, jog tai nesveikas dalykas...gal man ta asociacija su visom nutelom...
2015-07-16 23:06:35
oi, atsiprašau, netyčia visai ne ten išsiuntė, kažko sistema striginėja...
2015-07-18 09:30:21
Sveikutės. Toska, išties tokį sąmokslą galima įtarti - per siauras rankoves kažkodėl dauguma siūna :) Aš ilgai dėl to nervinausi, kol galų gale susiėmiau.
Kokie rezultatai? Per mėnesį kilo, meniu laikymosi ir sporto(tiesa, šią savaitę nuo sekmadienio nesportavau, tad šiuo klausimu būna visaip):
- 3,1 kg - po kg krito per pirmas 2 savaites, per kitas dvi truputį lėčiau. Bet paskutinę savaitę labai aiškios priežastys - 4 dienas buvau pas mamą, tad pusryčius ir vakarienę išlaikiau sveikuolišką, o pietums valgiau mėsą su salotomis, tačiau nevisai pagal programą. Pvz. kiaulienos sprandinės šašlykai ir pan. :) Tad svorio tirpimas buvo pristojęs truputį.
- 10 cm nuo klubų (aš matuoju 2 cm žemiau bambos, per pačią storiausią vietą), tad čia esu sužavėta labiausiai :) aptirpo gelbėjimosi ratas :)
- 3 cm nuo rankų - atrodo cm nedaug, bet labai jaučiasi, tad irgi super.
- 2 cm nuo liemens
- krūtinės apimtis nekito - manau, kad tokios apimties ji ir yra :)
Tad pasidžiaugti yra kuo. Sistema veikia, reikia laikytis. Tik paskutiniu metu man vakarais silpnoka - tarp pavakariukų ir vakarienės. Nors jei prisiverčiu pasportuoti, tai pagerėja savijauta. Tik prisiversti sunkiau :D Galvoju, kad nevisai gal tokias porcijas parenku. Arba tas pavakariukas per silpnas - man rekomenduoja vieną obuolį arba 2 greipfrutus. Ar gal kilo kokteilį su vitaminais pagerti karts nuo karto vakarais?
Happy, nieko tokio. Net sudominai riešutiniu sviestu. Pasidalink, ar įtraukė tau į meniu ir kurį (pusryčius, priešpiečius...), kiek galima sunaudoti tikriausiai su trapučiu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS