Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dabar arba niekada:)
2015-06-08 23:04:41
2015-06-08 23:26:57
Labukas:) aš Karolina
Mano svorio istorija- kaip amerikietiški kalneliai: 55-48-60-58-67...
Per kelerius metus tai nemažai emocijų pareikalavęs procesas, kai iš tobulos smilgutės (taip... kai svėriau 52-55kg, o apimtys buvo 88-60-90, sau buvau tobula) tapau taip nemėgiamu Mike Pukuotuku.

Praėjusią vasarą artimas žmogus labai netyčia, bet labai skaudžiai sukritikavo dėl svorio. Tą minutę iš energingos ir drąsios tiesiog akimirksniu tapau tylene, kuri išlenda į viešumą geriausiu atveju kartą per mėnesį, nes nenori, kad kas matytų. Kokį mėnesį paverkiau pykdama tai ant savęs, tai ant kitų ir.. pradėjau keistis pati. Apribojau porcijas, pradėjau daugiau judėti.. nors svoris nekito, mažėjančios apimtys džiugino. Bet toliau judėti pačiai nepavyksta.
"O aš juk skorpionė- užsispyrusi savimyla, kuri niekam neleidžia nieko padėti, o į patarimą reaguoja darydama specialiai atvirkščiai, nesvarbu kad taip tik dar blogiau pačiai bus. Viską norisi pasiekti tik savo jėgomis, kad tai galėčiau laikyti savo nuopelnu. "
Taigi prireikė beveik metų perlipti per save, ir galų gale suprasti, kad viena nepasieksiu to, ko noriu. Ir kad paprašyti ir priimti pagalbą nėra nieko gėdingo ar įžeidžiančio.
Todėl nuo šiandien aš ČIA- kilo.lt.
Į šalį padėjau visą savikritiką ir nuo šiol vystysiu kitą labai skorpionišką bruožą- begalinį atsidavimą ir prisirišimą: prie sporto, prie sveikos mitybos, tvarkos gyvenime. Turiu tiek palaikymo iš artimiausių žmonių, kiek net neįmanoma paprašyti. Todėl tikiu, kad pavyks ne tik pasiekti norimą išvaizdą, bet ir atgauti pasitikėjimą savimi bei pakeisti požiūrį į gyvenimą.

O mano tikslas labai paprastutis- 4 mėnesiai, 12-15 nereikalingų kilogramų.
Sėkmės visiems šio kelio kolegoms siekiant tikslų:)

2015-06-09 08:19:37
Sveika, kuo didžiausios Tau sėkmės!!!! Tik va nežinau, koks tavo ūgis, bet 52 g atrodo mažokai... Svarbiausia sveikata, nepersitemk :)
2015-06-09 09:22:54
169cm esu:) ant tokio ūgio 52-55 kg būdavo įprastas S dydis. Būdavau liekna, bet ne kaulėta, užpakaliukas ir tada buvo gražiai atsikišęs:) toks sudėjimas matyt susiformavo kai visą jaunystę sportiniais šokiais užsiėmiau. Vis tik 11 metų lankyta. Užsirietęs užpakaliukas- šokėjų, net ir vaikinų, liga :D Dabar esu tipiška kriaušytės figūra- viršus žymiai mažesnis už apačią:D vis dar nešioju tuos pačius marškinius ar maikutes, viršus nedaug pasikeitęs. Bet va apačia nukeliavo į L/XL pasaulį :(
2015-06-12 23:39:56
Dideliausios sėkmės, kantrybės ir tikėjimo, kad pavyks ;) Tereikia sąžiningai laikytis numatytos dietos ir sporto programos :) Būtinai dalinkis, kaip seksis, būtinai stebėsim ir palaikysim!
2015-06-15 06:41:07
Labukas merginos, aš pradėjau tik pirmą savaitę mano tikslas gražesnis sportiškas kūnas, dabar sveriu 55 kg, norma, bet visas kūnas be jokių proporcijų, turiu pilvą, kad ir nėra didelis. Siekis -būti dailes iki kaip ir kiekviena mergina.tad stengsimės tą pasiekti
2015-06-21 09:42:47
Sveika atvykus, Amaja! Žinoma, visos gi mes čia dalyvaujam, kad padailinti savo kūną ir pasiskaičius kitų rezultatus, pamatysi, kad tikrai einam ta linkme :) Aš irgi čia tik pirmą savaitę, bet jau numečiau 1 kg ir sumažinau rankų bei liemens apimtis po 1 cm. Laikantis sporto ir maitinimosi režimo, tikrai įmanoma padailinti savo kūno linijas.
2015-06-26 10:32:00
Na va, praejo 20 dienų kaip aš kilo.lt:)
per šias dienas dar išpuolė atostogos Italijoje- picų ir makaronų šalyje..
Tačiau rezultatai yra, ir visai džiuginantys!!! Per visas 20 dienų numečiau tik 1,5kg, bet apimtys gerokai pasikeitė.. ypač sumažėjo šlaunų apimtys, klubai, pilvukas irgi mažiau pupso, ant ranku pradeda matytis raumenukai:)
Dabar reikia gryžti į normalų rėžimą su mitybos planu ir sportu, nes atostogavau be mitybos plano ir sporto
2015-06-26 10:49:42
Super pasiekimai. :) O -1.5 kg per 20 dienų yra tikrai puikus ir sveikas kūno svorio pokytis. Sveikinu! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS