Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Biuro gražuolių pokyčiai
2015-06-07 14:59:17
Sveiki, štai ir aš po ilgų svarstymų prisijungiau prie kilo.lt komandos. Kol galvojau nuo 60 kg pasiekiau 66 kg ribą. Iš kur? Nežinau. Regis ir daugiau nevalgiau, ir daugiau TV/Facebook nežiūrėjau. O pokšt iš "niekur" +6 kg.

Taigi, mano tikslas 55 kg. Bent jau iki vasaros pabaigos. Palaidojau šio sezono norą drybsoti ant smėliuko. Ir ne todėl, kad nenoriu, o todėl, kad su drebančiom slaunim ir pilvu, kuris atsigulus ant nugaros jau nesukrenta, o lieka pūpsoti iškilęs, tiesiog nebepatogu. Kam sudaryti peno žmonių žvilgsniams ir apkalboms...

Tad kviečiu visas biurų gražuoles, kurios daug dirba ir miega max 6 val. prisijungti prie manęs. Viena kitą palaikysime, o vios drauge nuversime kalnus!
2015-06-07 16:39:01
Spaudžiu dešinę, sveika atvykus! Turiu labai panašų tikslą, Tavo paskutinėj pastraipoj įvardintus kriterijus atitinku, tik vasarą savęs bausti neketinu, kodėl? Nes paplūdimio tinklinis, badmintonas ir plaukiojimas, irklavimas - laukiamiausios vasaros pramogos, o tuo pačiu papildomas judėjimas priartinantis prie tikslo :)
2015-06-08 09:44:37
O aš manau, kad labai klaidingas požiūris. Ne dėl kitų akių turim gyventi ar atvirkščiai - negyventi.
Siekti savo tikslų, priklausomai nuo to, kaip jautiesi, svarbu ir sveikintina, bet tai turėtų būti tavo tikslai, gerinantys tavo gyvenimo kokybę, o ne džiuginantys kitų akis ar pliotkų prisirpusias burnas.
Tavo kūnas - tavo tvirtovė - įdumba pilvas ar ne. Šiais metais tegu neįdumba, įdubs kitais, bet vien dėl to neleisti sau išsinerti iš rūbų prie jūros ar ežero yra tiesiog nusikaltimas.
Ir tai sakau aš, kokius 10 m., ko gero, vengusi ežerų, maudymosi kostiumėlių ir paprastų džiaugsmų, vien dėl to, kad "oi, ką kiti pagalvos, kaip aš čia atrodysiu". Visad pavydėjau daug stambesnėms už mane draugėms, kurios ramiausia galva lakstydavo maudymosi kostiumėliuose , nes, ir taip suprantu tik dabar, buvo jau subrendusios pakankamai, kad priimtų save tokias, kokios yra, ir neleistų kitų žvilgsniams ar apkalboms užgožti jų džiaugsmo. Ir tai sakau po to, kai praeitais metais pagaliau lindau į maudymkę, maudžiausi su draugais ir vos neverkiau iš džiaugsmo, kaip tai buvo gera. Tada supratau, kad subrendau. Mano manymu tokia turi būti subrendusi, savarankiška tvirta moteris :) To ir linkiu.
2015-06-08 18:50:04
Eskime - linkiu sėkmės, duok die, kad tokios problemos tik ir būtų - kitų žvilsniai.

Milda, spaudžiu dešinę ;)
2015-06-08 22:06:42
Sveikos merginos!! Pirmą kartą gyvenime parašiau į forumą, pirmą kartą nuoširdžiai paatviravau ir negaliu patikėti- gavau atsakymų ir net ne vieną. Ačiū Jums už palaikymą. Man jis tikrai labai svarbus. Na, o kol vyreliui kepa saldus apkepas, einu su šita motyvacija sportuoti. Valio!!!! Laikykitės ir Jūs!!!!
2015-06-08 22:44:09
Na va, nors programoje treniruote tik treciadieni, pasibandziau pratimus. Padarius tik po 1-2 serijas jau ismuse prakaitelis. Nereikia net sporto klubo, viskas veikia ir sportuojant namuose.
2015-06-15 18:38:53
Sveika prisijungusi :) Mano tikslas beveik identiškas - nuo 67 iki 55 :) Deja dėl paplūdimio ir rodymosi kitiems su maudymuku, pas mane toks pat požiūris... Aš net vasarą suknelių nenešioju, nes mano visa bėda šlaunys - laaaabai stambios ir be celiulito irgi neapsieita... Todėl nors viršutinė kūno dalis dar padori, bet apatinė...Gerai, kad gyvenu prie tvenkinuko, todėl vasaras leidžiame prie jo, nereikia niekur važiuoti. Ir planuoju nusipirkti ilgesnę suknelę (dengiančią bent kelius) ir jaustis laisviau, nei su džinsais per karščius :)
Tik dėl svorio numetimo iki vasaros pabaigos - man atrodo nerealu. Aišku įmanoma, manau ir daugiau numeta svorio čia esantys, bet man tokiais tempais metant labai jis greit grįšta... Taigi aš labiau noriu keisti įpročius, pradėti kitaip žiūrėti į maistą. Supratau, kad saldumynų aš niekaip neatsisakysiu, todėl laaaabai mažom porcijom, po mažiuką saldainiuką, vis suvalgau - kitaip tiesiog nematau prasmės gyvenimo :)
Taigi sėkmės, Eskime, ir būtinai pasidalinkite pasiekimais :)
2015-06-15 21:32:43
Taip taip, laukiame pasidalinimų ir pirmųjų rezultatų!!!
2015-06-19 00:22:15
Eskime, kaip tau sekasi? Koks buvo beveik 2 savaičių kelias ir koks rezultatas?
Aš taip pat biurinė darbuotoja, daug laiko praleidžiu sėdint, tad nuo 30 m. pradėjo neblogas gelbėjimosi ratas formuotis aplink liemenį :D Sveriu 65 kg, svajoju numesti apie 10 kg. Tad situacija ir lūkesčiai panašūs, tik pradėjau kiek vėliau - nuo šio antradienio.
Pasidalinki,kaip tau ir kitiems sekasi?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS