Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / eiveli* irgi nenuleidžia rankų! :)
2015-06-18 11:25:22
TAIP IR TOLIAU!!!
2015-06-20 09:29:01
Trečioji savaitė:
Svoris dabartinis: 73,6 kg. (Registravimo metu 77 kg.)
Apimtys: Rankų ir šlaunų nepakito, bet liemens apimtis nutirpo net 4 cm per savaitę! (Kaip Andrius sakė vienam iš video seminarų, kad nesivadovaukit vien svarstyklių skaičiais, jei liemens apimtis mažėja, tai reiškia jūs teisingame kelyje! )
Tai aš tikiu, kad mano kelias teisingas! :D
Gražaus savaitgalio damutės ! ;)
2015-06-20 10:17:54
Valiooooooooooooo!!!
2015-06-20 14:05:16
Labai džiugūs rezultatai, eiveli. Iš ties gi svarbiausia, kad apimtys mažėja, geriau atrodai ir geriau jautiesi! Sveikinu!
2015-06-27 15:53:24
Vėl šeštadienis, vėl lucky day, vėl svėrimosi, matavimosi laikas! Nu tiesiog nuostabu! Svoris tirpsta, apimtys mažėja, nuotaika gera, rūbai vis laisvesni, savimi labai didžiuojuosi ;) Neeeeeeessssssssss!
Ketvirtoji savaitė:
Dabartinis svoris: 71,6 kg. ( per šią savaitė -2 kg ) (Registravimo dieną 77 kg, tai išviso per keturias savaites atsikračiau NET -5,4 kg ! Džiaugiuosi laaabai! Esu pakylėta! ;)
Apimtys aišku taip pat minusavosi :))))
Niu kąąą, gal kam bus įdomu, paskaitys ir gaus truputėli motyvacijos, kad per keturias savaites ĮMANOMA atsikratyti beveik šešiais kilogramais ;)
Gražios dienos! :)
2015-06-27 16:15:01
Žinoma, kad įmanoma, bet juk nėra sveika tokiais tempais mesti svorį. Per mėnesį geriausia atsikratyti 2kg nepakenkiant sveikatai ir paskui to svorio nesusigrąžinant. Na, arba po 1 proc. svorio kas savaitę (tai jūsų atveju po kokius 700g per savaitę ir apie 2,8 kg per mėnesį). Čia ne iš oro tokie skaičiai - ir kilo, ir kiti dietologai teikia tokias rekomendacijas. :)
2015-06-27 17:13:02
Ačiū už informacija, bet viska žinojau :) Esu informuota labiau nei jūs Gerdute, svoris krenta nebadaujant, o sveikai, taisyklingai valgant, reguliariai sportuojant ir atiduodant visa save, beje geriu kilo kokteili pakeičiant vakarienę, ir visas šitas ką išvardinau yra sutarta, pasikonsultuota su kilo darbuotojais ;) Aš tikiu, kad svoris negrįš :)
Ir dar ačiū už palaikymą ;)
2015-06-27 17:43:41
Gerai, kad jums nebadaujant krenta... Aš tai praktiškai visą laiką alkana jaučiuosi. :( Kiek jums kcal per dieną paskirta? ;)
2015-06-27 22:15:13
Eiveli* gerą tempą laikai. Šaunuolė. Ar jau artimieji pastebi, kad gražėji? :))
2015-06-27 22:29:37
Gerdute mano kcal kiekis 1800 per diena :) Bet daug judu, ir nėra kada apie maistą galvoti, tai tos valandos praskrieja greit kai laikas ar valgyti ar užkandžiauti :)
olita, oooo taip! Pastebi, vyras sako jau šonkauliukus eina pajausti kai apkabina :D Bet dar reikia nemažai atsikratyti :) bet nenuleidžiu rankų, beje vieną savaitę daugiau nukrenta, kita savaitę mažiau, džiaugiuosi, kad krenta :) Ačiū už gera žodi ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS