Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / eiveli* irgi nenuleidžia rankų! :)
2015-06-11 15:40:48
Esu čia antra savaitė. Pradėjau nuo 73,8 kg. Tikslas 63-64. Per pirmas tris dienas numečiau 1,8 kg. Apimtys kai kur nekito, kai kur po 1 cm. Tai buvo sekmadienio rytas, o šiandien jaučiu kaip lengvėju, lieknėju, jaučiuosi gerai ir energingai.
Man pietų porcija kiek didoka. Meniu vis dar bandau, bet ketinu pietų normą mažinti 1/3. Neįsivaizdavau kaip galėčiau ištverti dieną be bandelių ir saldumynų. Pasirodo galiu... kažkaip nesinori kavos, kurią gerdavau su cukrumi. O štai su vandens gėrimu, tai ne kas. Išgeriu gal 1-1,5 l. , bet neketinu savęs prievartauti ir visą dieną sėdėti tualete. Visiems linkiu sėkmės ;)
2015-06-11 16:27:31
bafuss, ačiū ačiū, aš šitą žinau kaip tėve mūsų :D
2015-06-11 16:30:53
ir matuojuosi ne pati (nes manau būtų labai sudėtinga ir netikslu) o vyras išmatuoja ;)
2015-06-11 17:58:34
Nu jo, gal kai kurios išties nežino, nes man rodos, logiška,kad ryte matuotis ir svertis reik :D
2015-06-12 00:44:56
Oi, aš tik sureagavau, kad parašėte, jog sversitės penktadienį vakare :D
Galvoju, o drūk nežinojote :) laikykitėės, moteryys
2015-06-12 00:47:43
viskas okei, manęs prašo kilo.lt svertis penktadienį vakare, nes tada užsiregistravau ir įvedžiau savo svori, bet pati sveriuosi šeštadienį ryte :)
2015-06-13 10:54:57
Jėėėėėėė! Esu žiauriai laiminga ir patenkinta, bet ne dėl šiandieninės lucky day, o dėl savaitės pasiekimų! ;)
Svoris: Pradėjau 77 kg
Po savaitės 75,5 kg.
Po dviejų savaičių 74,1 kg.
Kūno apimtys: Tolygiai krenta po 1 cm po 2 cm per liemenį net po tris cm kas savaitę ;)
Einu link savo tikslo užtikrintu žingsniu, niekas manęs nesustabdys!!!
Kad ir už lango jau antra savaitė lyja, apsiniaukusi, bet širdyje džiaugiuosi ir šviečia saulė!
(Gyvenu ne Lietuvoje, todėl orai nelepina)
Gražaus šeštadienio mielieji! ;)
2015-06-13 12:31:49
Sveikinu su puikiais rezultatais :) Kaip sakoma, gera pradzia - puse darbo ;) Sekmes!
2015-06-14 19:07:57
Wow! Kaip nerealu!!! Džiaugiuosi to the moon and back dėl tavęs! Mano rezultatai šios savaitės tikrai nebus tokie džiuginantys, bet kaip ir tu, tikrai nenuleisiu rankų ;)
2015-06-17 18:09:50
Kol kas dar nepraradau noro, užsispyrimo, tiek maisto tiek sporto srityje, laukiu kiekvienos vakarinės treniruotės, kada vyras grįš iš darbo ir galėsiu vykti į sporto salę, turiu mažą vaikutį ;)
Nuotaika puiki, nors nusideginau ranką su karštu vandeniu, bet vistiek nesustabdo manęs nuvykti atlikti savo sporto programos, nes pagavau azartą pamačiusi savo pokyčius nuo pradžios ir dviejų savaičių skirtumo nuotraukose ;) Važiuojam toliau ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS