Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / eiveli* irgi nenuleidžia rankų! :)
2015-06-06 13:14:36
Sveikučiai!

Mano istorija prasidėjo, kai visada turėjau "pilvuką", tiek mokykloj, tiek po jos :) Kažkur po 3 metu kai baigiau mokykla išvažiavau į anglija bandyti įsitvirtinti ten, bet kadangi ten man net nuo užteršto Londono oro augo kilogramai, po puses metu jau svėriau beveik 90 kg :( Ten neįsitvirtinusi grįžau į Lietuva, įsidarbinau į fabriką, kuriame labai gera valgykla buvo, tai pradėjau nuo ten, mėsa, vištiena, valgyti tik su salotom, tiek namuose ta pačia taisykle laikiausi, kilogramai krito akimirksniu, bet ir nukritę sustojo :) Tada pakeičiau kita darbą, kuriame turėjau dirbti labai sunku fizinį darbą (tampyti paletes, kilnoti sunkias detales) tai kilogramai taip pat pradėjo kristi ir galiausiai įsimylėjau! :D Tai pasekoje svėriau mažiausiai kiek esu svėrusi nuo vaikystes tik 58 kg, ir tuo pačiu rankos buvo labai dailios nuo sunkumu kilnojimo darbe :) Kadangi mano meile gyveno užsienyje teko viska mesti ir kraustytis pas jo :) Tada ten nuo nieko neveikimo kilogramai vėl pradėjo augti ir nutarėme susilaukti vaikučio :) Tad dabar esu keturių mėnesių leliuko mama, per nėštumą priaugau laaaaabai daug, apie 30 kg :( Ir atrodau dabar nekaip, taip kaip ir jaučiuosi :(
Supratau viena diena, kad nenoriu būti tokia kokia esu dabar ir noriu būti kokia buvau anksčiau, tai dėlto aš čia KILO.LT :) Užsirašiau į sporto klubą, laikausi mitybos plano, tik su miegu truputi prasčiau, nes lelytė kol kas neleidžia išsimiegoti, bet nesiskundžiu, viskas tvarkoj, turiu labai daug motyvacijos ir užsispyrimo, negaliu nuvilti nei savęs nei kitu kurie manimi tiki ir palaiko ! ;) Taigi tokia mano istorija ;) Būtinai pasidalinsiu kaip man sekasi ateity ;)
Linkiu visiems ir sau sėkmės!
2015-06-06 13:18:57
Kadangi jau praėjo pirma savaitė kai užsiregistravau į kilo.lt tai ateinu prisiduoti savaitės pasiekimais :)
Numečiau -2kg !
Kūno apimtys taip pat sumažėjo kai kur 1 cm, kai kur 2 ir kitur net 3 cm !
Optimizmo ir užsispyrimo neprarandu, judu toliau, ir kol kas nežadu sustoti! :))))
Gražaus šeštadienio!
2015-06-07 10:20:33
Gera pradžia! pirmieji rezultatai labai džiugina ir parodo, kad judam teisingu keliu :)
2015-06-08 12:27:12
Eiveli, super, aš ir džiaugiuosi jau pirmaisiais pokyčiais :)
2015-06-08 14:40:06
Sveika eiveli :-). Sveikinu prisijungus prie mūsų klubo. Linkiu pasiekti savo tikslų. Seksime tavo pokyčius :-)
2015-06-08 15:12:09
Ačiū už palaikimą, tikiuosi nesuskysti! :D
2015-06-10 19:54:46
Eiveli, kaip sekasi? Neprasidėjo dar juodasis realusis periodas? Man jau nebe taip lengva kaip pirmąją savaitę...Nieko neberašai, kažkaip trūksta :(
2015-06-11 11:26:11
labutis :) aciu kad pakybinai mane :) as laikausi, sunkiai bet laikausi, dabar valgau "sveikuoliskus blynelius" (rekomenduoju) jie nerealus ir skaitineju forumus :))) na valgau pagal plana, nenukrypstu nuo mitybos, o sportuoju saziningai kiekviena diena isskyrus sestadieni (nes po lacky day prisivalgius visokiu visokiausiu nesveikybiu ner ka ten veikti :D ) na bet svoris manau nemazeja kolkas, nes ziurejai viena Andriaus video ir ten sako jis, kad nesivadovauti svarstykliu rodmenimis, nes gali buti kad lasinukai virsta raumenukais ir islieka svoris toks pat ;) o vadovautis matavimais, ypac jei liemens apimtis mazeja, tai reiskia teisingam kely esame ;) mano matavimai penktadieni vakare :) tad nekantrauju ;)
beje nuo teisingo kelio nukrypti neleidzia mano vyras, nors pats valgo ir cipsus ir ledus, tam kartui sunku, bet kai atsilaikai tai vidui dziaugiuosi savimi ir sakau kokia as saunuole :D
Nepykit uz nelietuviskas raides, esu ne prie lietuvisko kompiuterio, ten nera nosiniu ir kitu lietuvisku raidziu ;)
Aciu kad pajudinai mane, bet laikausi ;)
2015-06-11 14:04:37
Šaunuolė. Laikykis ir toliau taip! Taip taip, man esmė ir ne svarstyklės, nors mažėjantis skaičius vis tiek mielas akiai, bet esmė,kad aš jau jaučiuosi žymiai gražesnė, figūrą atgaunu taip sakant :D Pirmyn taip ir toliau ;)
2015-06-11 15:29:42
Merginos, tik nesisverkite ir nesimatuokite vakarais. Pasiskaitykite, sistemoje yra nurodoma, kaip teisingai, siekiant užfiksuoti tikrus ir realius rezultatus, derėtų matuotis bei svertis.
Trumpai: ryte, nieko nevalgius ir negėrus. Smulkiau rasite sistemoje :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS