Mityba / Sveika mityba / Maistas ir vakarėliai/penktadienio pasisedėjimai
2015-06-05 09:20:30
Sveiki,
Toks klausimas iškilo, o tai kaip dabar man dalyvauti vakarėlyje tarkim.. nu nesvarbu, tarkim einu š barą su draugais ir ką? net negalima alaus bokalo išgerti? jūs irgi taip sąžiningai viso to atsisakote?
O kaip savaitgalio pietūs su šeima?
arba tolimesnės išvykos, kai negali būti namie ir visko pasigaminti?
2015-06-05 09:55:48
Per "Lucky day" viskas galima, tai susiplanuok ją pagal savaitės planus. Kai išvykos ir t.t. žinoma išsimuši iš ritmo, aš tuomet stengiuosi maždaug kalorijas susiskaičiuoti, jeigu valgau kavinėje, tai renkuosi salotas ir pan. Išvykoje vaisiai, bananai ir t.t. tikrai prieinami :)
2015-06-06 07:51:50
Iš esmės Lucky day nereikėtų kilnoti pagal savaitės planus, nes tada išsibalansuoja stipriai.
Pas mane sėkminga diena - šeštadienis. Manau, kad viskas ok, nes šeštadieniais dažniausiai išvykos visokios.
Na, bet pasitaiko visko :) Tai taip pat kaip ir spange - renkuosi salotas, neriebią sriubą, blogiausiu natūralią mėsą, be bulvių, be padažų...
2015-06-07 19:35:39
Dževe,keistokas požiūris. :) O tai kaip jūs įsivaizdavot čia registruodamasi? Kad bus dietinis meniu su alum,šeimyninias pietum ir sprandinės šašlyku? Dieta yra dieta. Jos arba laikaisi,arba ne. Jei nesilaikai,aišku,rezultatų nėra ko tikėtis. Juk čia ne visam gyvenimui toks meniu. Kas laikosi,nori numest svorio,tas ir paderina,ką valgyti vakarėlių,išvykų ir kt metu
2015-06-08 10:12:04
Aš lucky day kilnoju pagal įvykius savaitgalį ir nematau tame bėdos: tai gali būti tiek penktadienis, tiek šeštadienis, tiek sekmadienis. jei įvykių daugiau nei vieną dieną, tai pasirenku iš jų vieną kada valgysiu ką noriu, kada prisižiūrėsiu ir laikysiuos pertraukų tarp valgymų, stengsiuos valgyti kilo porcijom, kiek įmanoma žiūrėsiu kalorijas ir nevalgysiu saldumynų (jie tik vieną dieną per sav). Man tas veikia ir puikia dėl to jaučiuosi, bei nematau bėdos.
2015-07-20 18:51:48
Visur svarbu islaikyti balansa . Atsiminkime sena gera patarle :"kas per daug , tas nesveika " :-)
2015-07-24 07:22:26
Vakar buvo gimtadienis, tai aišku, kad privalgiau. Šiandien jaučiuosi labai stora, su pilnu skrandžiu ir kalta, kalta.... Žadu šeštadienį atsisakyti "Lucky day" ir gryžti vėl į vėžes...
2015-07-24 09:03:36
Migla , svarbu nenuleisti ranku ! Pazvelk i tai is kitos puses - juk gyvename tik karta , tad jei svesti tai svesti kaip norisi :->>>
2015-07-24 09:18:18
Grose, labai teisingai mąstai :)
2015-07-24 10:03:12
Aciu <>
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS