Mityba / Sveika mityba / vandens gėrimas
2015-08-13 09:07:45
turiu išgerti 3,7 ltr vandens. gurkšnoju po truputį, lėtai. nes girdėjau, kad skrandis per valandą pasisavina 200 ml, visa kita- išeina tranzitu lauk.
pradžioje daug ir aš sysioju, laikui bėgant- normalizuosis, bus retesni WC lankymai. taigi, tereikia prisijaukinti ir vandenį.
2015-09-21 15:14:00
Turiu išgerti 3 .. litrus vandens, man tai laaa...bai sunku, neišgeriu tiek. Ar būtina tiek save prievartauti?
2015-09-21 20:43:08
Man priklauso 3 litrai, esu tik pirma savaite, bet po truputi bandau juos isgerti,gaunasi kokie 2 arba 2,5 litro, bet pakolkas pilno kiekiu nepajegiu isgerti
2015-09-22 20:01:42
Sveika Gyyrta, aš jau trečia savaitė šiame klube, bet man labai sunkiai sekasi gerti vandenį, su arbata, kava, pasukomis gaunasi vos, vos 1,7 litro. Aš nebuvau dažnai gerianti vandenį , tik karštom dienom, ir tai padauginus iš nakties būdavau patinusi.
2015-09-22 21:17:26
as pasuku beveik negeriu, nelabai priklauso i mitybos plana, bet padariau atradima "paskaninau " vandeni, vaisiu gabaliukais(citrusininiu), ju paciu nevalgau, o vanduo skanesnis ir kazkaip mieliau geriasi, pabandyk ir tu Filomena, gal ir tau taip pavyks, save pripratinti :)
2015-10-28 17:32:56
jeigu i stikline vandens imetu grezineli citrinos, vadinasi gaunu papildomu kcal?
2016-01-14 13:38:24
negaliu priprasti prie vandens ,nepasakyciau ,kad neskanus ,netelpa ,verziasi atgal ,skrandis atrodo pilnas ir issiputes...
2016-01-14 13:46:10
Gerk tik tiek kiek gali, neprievartauk saves. Pasidek gertuve salia, kad butu po ranka ir vis po truputi atsigerinek. Po kiek laiko isgersi vis daugiau ir daugiau, nesusikonsentruok labai i rekomenduojama vandens kieki, tik stenkis isgerti kiek daugiau nei anksciau.
2016-01-14 14:41:23
o kai taip salta ar pasildot vandeni?
2016-01-14 16:43:43
Gika, svarbu yra vanduo. O gerkite jį kaip kam skaniau: šaltą, šiltą, su citrina ar agurkais. Palaipsniui turite priprasti išgerti kiek jums yra nurodyta. Vanduo turi būti jums draugas, kuris būna visada šalia, pas mane ir dieną ir naktį :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS