Mityba / Sveika mityba / vandens gėrimas
2015-07-29 09:21:28
Gerda., man lygiai tas pats... išgeriu puodelį ryte, paskui nusinešu į darbą 750 ml, tai geriausiu atveju iki pietų įveikiu, o tada antrą kartą prisipylusi 750 ml iki miego vos ne vos įveikiu... Man ir gaunasi toks kaip savęs prievartavimas
2015-07-29 10:11:33
Neseniai skaiciau, kad per daug vandens gerimas irgi pavojingas, ypac jei nevartojama druskos, nes pasalina per daug natrio is kraujo (hiponatremija). Gali netgi pazeisti organus ir sukelti mirti.
2015-07-29 10:18:14
Na, atseit, reikia 30 ml vandens kiekvienam kilogramui kūno masės. Tai man reikia maždaug dviejų litrų kasdien, bet puikiai ištverčiau ir su stikline vandens kasdien.
2015-07-29 10:24:27
As anksciau negeriau nei vandens, nei arbatos, sultis tik koki litra per savaite, o ir sriubu nevalgiau daznai, bet kazkaip trukumo vandens nepastebejau. Dabar kazkaip pripratau ir isgeriu koki 1-1,5 litro vandens ir arbatos 1-2 puodukus per diena. Norvegijoje vanduo minkstas ir tikrai skanus, Lietuvoje is krano vanduo tikrai bjaurokas, o ir pirktinis man buvo neskanus. Net i svecius atvyke pastebi, kad vanduo net saldus, tai gal todel nesunku jo daugiau isgert.
2015-08-07 14:42:19
Man labai patiko apie reikalingą vandens kiekį internete rasto interviu su prof. D.Katzu jo išsakyta mintis: "Kaip gydytojas galiu jums duoti labai konkretų atsakymą – į tualetą turėtumėte eiti kas tris valandas. Šlapimas turėtų būti šviesus ir praktiškai bekvapis. Pagal tai galima suprasti, kiek reikia vandens."
2015-08-08 07:33:34
Kadangi man vandens pagal planą reikia išgerti 3l., aš tikrai ne kas tris val bėgioju į tualetą. Kartais ir kas pusvalandį...
2015-08-08 10:54:22
Lietuvos ryte perskaiciau straipsni kaip ta vandeni pagardinti kad lengviau sueitu, Idomu ar tai mums tiktu?
2015-08-08 11:17:30
Aš manau, kad gal ir galim :) man pvz labai patinka su agurkėliu, laimu, braškėmis :)
2015-08-09 08:39:45
Po puodelį vandens (~250-300ml) išgeriu prieš kiekvieną valgį (stengiuosi 15-30min prieš) ir prieš einant miegoti. Taip susidaro 1,5-1,8 litro minimumas. Papildomai dienos bėgyje geriu, kai/jei norisi (karštos dienos, didesnis fizinis aktyvumas ir pan.) To pakanka, kad atitikti "ėjimo kas ~3val. į tualetą" kriterijų. Kilo.lt paskirta vandens norma 2,3litro. Aktyvesnę ar karštesnę dieną panašiai ir gaunasi.
2015-08-09 10:26:05
Grynas vanduo yra ne tas pats kas pagardintas, nes papildomus priedus jau skrandis suvokia kaip maista ir pradeda virskinti. Jei nori gerit, gerk vandeni, taip visur parasyta :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS