Mityba / Sveika mityba / vandens gėrimas
2015-06-04 22:47:50
Turiu klausimą. Jei parašyta,kad turi išgerti 2300ml ar tiek ir turi išgerti ar galima daugiau,nes aš neskaičiuoju,bet išgeriu tikrai apie 2,5-3,5l per dieną, ypač kai dar karščiai prasideda.
2015-06-05 09:57:02
Tikrai gerti daugiau vandens nekenkia, bet šiaip geriau klausikite per žinutes tiesiogiai dietologės tokių klausimų, ji tiksliau pasakys :)
2015-06-05 20:15:36
Vanduo gyvybes saltinis :) va kad man iseitu taip lengvai ji gerti... :/ vos per prievarta prisiverciu isgerti 2 litrus. Niekada nemegau vandens, bet teks pamegti ir man :D
2015-06-06 20:42:59
kas per daug tas nesveika...ne veltui sakoma. Gerdama per daug vandens isplausi reikalyngus mineralus is organizmo
2015-06-10 10:59:44
Žinau, kad per didelis vandens kiekis nėra labai gerai inkstams. Galimi net jų sutrikimai.
Paskaitykite http://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/kiek-ir-kokio-vandens-isgerti-sveika.d?id=57016017
2015-06-10 11:00:45
Aš niekaip neišgeriu rekomenduojamo kiekio. Gal tik 1-1,5 l.
2015-06-10 12:09:21
Klausiau ir aš šito klausimo dietologių, nes išgerdavau gerokai daugiau, tai atsakė, kad tam ir yra nustatytas kiekis, kad jį gertume, nes jis yra būtinas mums, o svyravimai negalimi, kenkia procesui ir t.t.
2015-07-02 14:42:14
Sunkiai su tuo vandeniu sekasi ir man, tikrai nukrypstu nuo normos, bet nuolat ant darbo stalo stengiuosi turėti buteliuką ir vis gurkšnoti :)
2015-07-05 10:48:58
aš išgeriu daug vandens, bet dėl to,kad poreikį jaučiu :) ir man ir parašė,kad jei yra poreikis, reikia gerti. O kas nelabai mėgsta vandenį, įsidėkit citrinos laimo, jie ir šarmina vandenį ir skonio priduoda :) bent man tokį žymiai skaniau gerti :)
2015-07-10 08:14:33
Kelias dienas dariau eksperimentą: kokias 3d. vandens gėriau labai mažai, o 2 - praktiškai išvis negėriau. Tai pilvas išsipūtė, į tualetą eidavau labai retai.
Nuo pirmadienio vėl geriu po 2 liturs, tai baisiai sunku, nesinori, į tualetą lakstau kas 30 min - 1,5 h. Bet pilvukas dingo, vėl lygus. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS