Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-08-17 13:23:09
Puikūs pasiekimai! Dar šauniau, kad savo pavyzdžiu užkrėtei ir kitus. Labai džiaugiuosi, kad Tau pavyko eiti link tikslo be "pakilimų ir nuosmukių". Yra, ko pasimoko ;) Smagu, kad naujas gyvenimo būdas išties tapo nauju. Sėkmės Tau!

P.S. Koks buvo Tavo pradinis tikslas kilogramais? Kiek sveri dabar?
2015-08-17 16:07:12
Pradinis tikslas buvo 58kg. Dabar 61kg. Bet jau jaučiu kažkokį stopą viduje ir abejoju, ar reikėtų numesti dar 3kg. Na, iki 60kg jei pavyks pasistūmėsiu, bet realiai jau jaučiuosi pasiekusi esminį tikslą - išugdytą įprotį neprisiėsti. Taip atsirado daugiau tvarkos ne tik mano mityboj, bet ir kitose srityse, tuo pačiu - ir galvoje.
2015-08-17 17:40:50
Gazelė :) Kadangi mano pačios ūgis panašus (esu vos 3cm aukštesnė), tad puikiai įsivaizduoju, kaip atrodo ~60kg tokiam ūgiui. Super! Žaviuosi Tavo pasiekimais :)
2015-08-17 17:50:19
Ačiū tau, leliumai. aš ir labai labai laiminga, kad išlipau iš to apsiėdimo/priklausomybės, vedančio tik į depresiją. Nepamenu, kada tiek daug šypsojausi kaip šią vasarą :) Ar verta nenukrypti nuo mitybos ir skirti tą pusvalandį mankštai. Taip, visu 100proc. TAIP!!! Kai puola pagunda, ar jautiesi silpnas - nepasiduok, eik ką nors veikti, brauk dienas kiek liko iki lucky day, ar atidėk tą skanumyną tiesiog rytojui. Pats/pati sau padėkosi :) ir manau, kad labai svarbus faktorius, nesureikšminti tų skaičių, o tiesiog džiaugtis savimi kasdien, kad sveikai pavalgei, kad atstovėjai, juk kai esi laimingas, tikrai rezultato lengviau siekti :)
2015-08-17 21:27:26
Kažkas įdomaus dedasi pastarąją savaitę. Gal dėl to kad jau riba svorio metimui...nežinau...Vis norisi saldaus. Šiandien vėl kaip užėjo, eina sau...ir galvoje pagunda imt ir suvalgyt kaimynės atneštą spurgą...gi žinau,kad nesuvartojau daugiau kalorijų nei galima, net atvirkščiai-mažiau. Bet išgėriau kavos, suvalgiau riešutukų ir sąmoningai atsilaikiau. Išvis išmečiau spurgas, kad nebegundytų. O vakare bėda, išsiviriau kiaušinių, bet mažąją valandą migdžiau, o jau tikrai per vėlu jas valgyt, tad apsiribosiu kilo kokteiliu šįvakar. Va taip vat su tom pagundom. Vistik svarbu atsilaikyti, nes noras praeina,o dėl susivaldymo savo poelgiu imi labiau džiaugtis :)
2015-08-18 08:49:23
Šaunuolė, happy5! Smagu skaityti sėkmingas istorijas, jos įkvepia.
tikiuosi ir kitą vasarą nuolatos galėsiu šypsotis ir galėsiu paplaukioti ežere ar jūroje ( to nedarau, nes gėdijuosi nusirengti) :(
2015-08-18 22:20:40
Iš Maltos parsivežiau savo mylimo riešutų sviesto, ir pagaliau jis įtrauktas į mano mitybą :) Jėėėėė!
O kitas įdomus gyvenimo atradimas - pamėgau kiaušinius. Anksčiau man nuo jų bloga darydavosi, max vieną suvalgydavau, o po ilgo jų nevalgymo, net apsivėmus nuo kiaušinio esu...ir kažkoks stebuklas. Dabar suvalgau ar pusryčiams ar vakarienei 3 kiaušinius ir jaučiuosi puikiai! Kažkas įvyko kūne...
2015-08-19 08:30:23
Man atrodo, kad visi pokyčiai pirmiausia prasideda mūsų galvose :)
o tik po to kūnas ima reaguoti. Pasąmonė galinga!
Džiugu girdėti dėl riešutų sviesto ir kiaušinių :)
Sėkmės ir toliau taip!
2015-08-19 10:46:39
Vakar ėjau į susirinkimą Bažnyčioje. Kai kurių žmonių nemačiau jau keletą savaičių ir net ilgiau. Draugė viena pripuolė ir pasakė, kad žiūrint į mano išvaizdą tikrai matosi, kad veiksminga ir norisi irgi išbandyti tai. Po to dar pridėjo, kad pažiūrėjus į veidą, jau gal ir per daug svorio nukritę...gal...nors pirmas noras buvo iki 58kg numest, tačiau kaip ir minėjau, jau artėja riba ir šiandien kai ant svarstyklių ryte pamačiau 59,9kg (na, jis dar padidės, čia tik šiaip svėriausi), nelabai man patiko tas 5 skaičius prieky. Kažkaip yra jausmas, kad 60kg su mano ūgiu sverti pats tas ir nuo rugsėjo 1d. svorio nebemesiu. Bet ir dirbt pradėsiu, tai įtariu, jog tas deadline'as tiesiog tobulas. Tai va, eilinį kartą pasidžiaugsiu džiaugsmu, jog vertėjo pradėt vien dėl to,kad kiti žmonės pradėtų keisti savo gyvenimo įpročius! Ir dėl to,kad iš vyro gaunu nerealų palaikymą, nors jis mane myli visokią, net neabejoju tuo, bet jam smagu,kad aš galiu būti pavyzdžiu kitiems. Dabar kai pagaliau po n metų sveriu mažiau už jį laukiu nesulaukiu, kada jis mane tiesiogine to žodžio prasme nešios ant rankų :D :D :D
2015-08-19 12:06:34
Happy5, aš taip laukiu kada maniškis vėl mane pakilnos, panešios :) jau dabar sakė ateik panešiosiu, pažiūrėsiu ar jaučiasi tie pamesti kilogramai :D nors jis ir taip šaunuolis, per vestuves draugų panešė per tiltą :D nors nenorėjau jo kankinti (jis dar ir kūdena pas mane), bet vyras pasistengė ir apsimetė, kad nebuvo sunku :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS