Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-07-16 18:52:05
What a hectic day!!! Nuotaika puiki, darbų nuveikta daug. Ir dar gyvenu šią dieną meile savo vyrui...prisiminimais, kai susitikom, kai braidžiojom po balas, po miestą, po kalnus, po lietą braidėm, šlapom, šąlom ir...were falling in love...kiek daug visko išgyventa per tuos metus iki vestuvių, per tuos metus po vestuvių...ir kartais pamąstai,kad ai, kam reikia tų sunkumų, tų nesusipratimų...ai, taip įgrįsta viskas...ypač kai augini vaikus taip lengvai užsisuki darbuose ir nebematai artimiausio pasaulyje žmogaus...nebeįžiūri jo širdies...ir pabudus šįryt mano galvoje vienintelė mintis- svarbiausia mylėti kito širdį ir už ją dėkoti, nenustoti dėkoti. Kai gyveni dėkingumu, pasipiktinimams ir kitiems dalykam tiesiog nelieka vietos. Todėl mylėkite ir branginkite ir mažiau reikalaukite iš kito, o duokite kitam meilę, širdį, rūpestį. Supratau,kad brangiausia pasaulyje yra širdžių vienybė ir kito žmogaus priėmimas. Tik taip gali išbūti ilgai ir laimingai kartu. KAs iš to, kad gražus, tobulo sudėjimo žmogus šalia, o jo širdis tuščia, jo akys nemato toliau savo reikalų, jo rankos tiesiasi tik kur nori, tačiau nelaimėje ji neišsitiesia...ne apie svarstyklių ar matavimo skaičius pamąstymai šiandien...apie gyvenimą, apie laimę...o aš tik dėkoju DIevui už tai,kad galiu kasdien dėkoti už gyvenimą ir už viską ką turiu!!!
2015-07-17 11:13:47
Mano pirmoji nuodėmė nuo birželio 1d. - vestuvių metinių proga sulaukiau vyro iš komandiruotės. Jis parvežė vyno ta proga ir kaip gi aš kad ir naktį tokia proga galėjau jo nepagurkšnoti,kad ir vidury nakties ? :) esmė,kad nieko neužkandžiavau :)
Užtat įdomiausia, kad miegas buvo prastas, atrodė, kad miegu bet galva nesiilsi...
2015-07-17 11:27:22
Sveikinimai Jums happy :) Labai džiugu, kad esate laiminga ir randate džiaugsmą įvairiuose savo gyvenimo aspektuose. Nuoširdžiai džiaugiuosi dėl Jūsų ir Jūsų vyro - tiek Jūs, tiek jis esate mums įkvėpimas (dėl to kaip jis Jus palaiko) :)
O dėl vyno - gyvenimas yra gyvenimas, tokias progas reikia švęsti, nepriklausomai nuo to ar vidurys nakties, ar galima alkoholio ar ne :) Taigi atsipalaiduokite ir mėgaukitės :)
2015-07-17 12:18:45
Toska, ačiū už gražius žodžius. Turiu netobulą, kaip ir aš pati, bet patį nuostabiausią vyrą. Kai ryžausi šiam pokyčiui, jis nežinojo. Pasakiau tik po kurio laiko. Pradžioj nelabai jam patiko, kad nepasitarus išleidau nemažai pinigų, tačiau jau po savaitės kitos kruopelė po kruopelės, matydamas pokyčius, ne tik išorinius, bet ir vidinius, ėmė labai palaikyti. Manau kiekvienas vyras, matydamas gražėjančią ir laimingėjančią savo mylimą moterį, tiesiog negali likti tam abejingas.
2015-07-17 12:22:12
Atrieda atidunda švenčių ir atostogų maratonas!!! Ryt mano mažosios nuostabiosios pamaivytės krikštynos ir mano lucky day :) Poryt lekiam su keliomis artimiausių draugų šeimomis prie jūūūūūūūūūūūroooooosss!!! Šios atostogos kitokios - nes Auksė draugams ruošia meniu pusryčiams/vakarienei ir mankštą rytais :) Pietūs nusimato kasdien atostoginiai! Tikiuosi, kad gera nuotaika garantuota!!!
2015-07-18 09:08:44
Happy, sveikinu! Lab faina matyti, kad ne tik svorio klausimas yra aktualus. Nors čia pagrinde dėl to susibūrėme. Manau, kad neįmanoma labai griežtai, nepaisant jokių aplinkybių, laikytis nurodymų. Juk būtume tuomet labai nelaimingos. Jei jau yra tokia svarbi proga, galima nuolaidėlę sau sutikti ir pasimėgauti akimirka. Svarbu, tik kad ne per dažnai tas nuolaidas taikytume ;) ir viskas bus labai gerai - ir svoris kris, ir jausimės laimingos. Nuoširdžiai sveikinu ir linkiu gerų atostogų! Pasidalinki, kaip kitiems atostogautojams patiks sveikuoliški pusryčiai ir vakarienės, koks laisvų pietų poveikis.
2015-07-24 23:21:03
Kaip liūdna, kad būdamas ne namuose ir su telefu tegali šį bei tą susižymėti, o nieko brūkštelti į savo dienoraštį negali :( o bet tačiau...atostogos įsibėgėjo ir po truputį ir aš atsipalaidavau :) sėdžiu su vyru ir dabar gurkšnoju vyną :) ir su draugais gurkšnojom. Juk toks laikas, kai esi mylimų žmonių apsupty savaitę būna ne daugiau nei kartą per metus. Tad nuodėmė būtų tik apie savo valgiaraštį galvoti. Pasportavau pagal nusistatytą programą, judėjom nemažai. Išbandžiau Ilkos rekomenduotą maitinimosi būdą,per vieną valgį valgyt ką tik nori, tai ir ledų neatsisakiau. Ir jaučiuosi puikiai. Svoris išliko plius minus panašus. o laimės, džiaugsmo, įspūdžių smagių gausybė. Ir tokių dar nusimato ateinančias tris savaites...taip kad...kas tie skaičiai...jie susitvarkys po to, o dabar nusipirkau naują suknę atostogoms saloj ir nersiu visa galvą į naujus įspūdžius! Tevaldo meilė, džiaugsmas ir tikėjimas šviesiu rytojumi!
2015-07-25 08:02:49
Teisingai, Happy, palaikau 100 proc. Mėgaukis!
2015-08-16 18:29:44
GRĮĮĮĮĮĮĮĮĮĮĮĮĮŽAUUU!!! Atostogų gausybė ir visokių visokiausių įspūdžių ir atradimų. Tik apie juos ryt, kaip ir apie mano svorį. Na, šiandien pakuždėsiu, jog nieko neįvedinėjau geras 3 savaites - ilsėjausi taip sakant, bet maloniai nustebau, nes gavau dovanų nuo kilo dar 3 kokteilius, kuriais mielai su džiaugsmu pasidalinsiu su savo 2 draugais, kurių dėka juos ir gavau :) Maloni staigmena!!! Ir didžiausias džiaugsmas, kad išgyvenu neįtikėtinus vaisius šio savo birželio 1 dienos apsisprendimo, ir kad apie tai dalinuosi su kitais. Ir žmones tai užkrečia. Ačiū Dievui už šią Malonę, kad dėka "kilo" aš atsikračiau priklausomybės persivalgymui/persigėrimui, kad mano gyvenimas ėmė tvarkytis iš esmės! Laiminga to the moon and back!
2015-08-17 09:26:27
Geros atostogos! Ypatingai žiūrint į reultatus. Ne tik kad nepriaugau, bet dar ir 2 kg numečiau!!! Apimtys visur pamažėjo, mažiausiai per liemenį, daugiausia per šlaunis ir krūtinę.
Ir nors atostogaujant Maltoj, kur vyrauja burgeriai ir greitas maistas, buvo sudėtinga su mityba, tačiau stengiausi valgyt salotas žuvį, neriebaus jogurto ten nemažai. Tačiau kasdien valgėm ledus, ir bagetę valgiau ir tortą,nes mažės gimtadienis. Pietūs nuolankiai valgiau, kokius galėjau, o stengiausi žiūrėt pusryčius ir vakarienę. Visai nesimankštinau,nes nebuvo kur ir kaip, tačiau daug plaukiojau jūroj kasdien, nemažai judėjom.
O paskutinę savaitę atostogavau LT - krikščioniškoje stovykloje. Ir dar nuo praietos stovyklos pasirodo sportavimu užkrėčiau draugę, tad ji iškart paklausė, kada pradėsim sportuot. Žinojau, jog bus mažai fizinio judėjimo, nes kaime viskas vyko, tad sportui buvau itin pasirengusi. Dėl mitybos iškart buvau nusprendusi, kad pusryčius ir vakarienę valgysiu savo, o pietus kartu su visais. Didžiausia staigmena buvo ta, jog viena iš dalyvių buvo fitneso trenerė, tad išbandėm intensyvų sportą. Wow! Sunku, bet džiaugės širdis atsiradus tokiai galimybei. O kadangi pasilikom ten ilgiau nei planavom, tad ir per pusryčius/vakarienę teko taikytis - valgiau kas buvo, tad apie liesus produktus teko pamiršti. Tačiau saldumynų praktiškai nevalgiau, tik vieną šventinį vakarą sukapojau kelis gabalėlius torto. Ir man rodos priėjau ribą - iškilo klausimas, ar benoriu daugiau numesti. Tiesiog noriu toliau gyventi kiek įmanoma sveikai ir aktyviai :) Ir gera, kad geri dalykai užkrečia! Sunkiai kas betiki, jog tu linkęs į svorio priaugimą, jei savęs nežiūri, daug kam atrodo, jog tai tavo genetika ir pan. Darbu galime pasiekti be galo daug!!!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS