Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-07-08 17:23:26
HAPPY 5,na ir optimizmas pas jus :) saunu,super!!!! katik gavau dar viena gera doze motyvacijos nepasiduoti :)
2015-07-08 18:26:44
Toska90, garbivara, ačiū jums. Labai džiaugiuosi, kad šitas gaivaus džiaugsmo gūsis gyvenimu užkrečia ir jus. Būna ir man sunku, net labai, bet kažkaip ir didžiausiame sunkume ieškau to mažo džiaugsmelio...O sunkiomis akimirkomis tiesiog išbūkime su viltimi, nes jos praeis, o mes dar vieną, kad ir milimetrinį žingsnelį būsimę žengę arčiau tikslo!!!
2015-07-10 19:56:49
Na štai viena iš tų liūdnesnių dienų...tik nesakykit, o kur dingo tavo pozityvumas? :D:D išėjo pasivaikščioti...nes atėjo PMS į mano kiemą...žinot tą akimirką, kai jau tuoj tuoj, atrodo beldžia...ir tas momentas man pats sunkiausias. Kai reikia tiesiog išbūti, išlaukti...nieko nenoriu, traukia tik prie miego...vaikai maudosi vonioj, o aš galvą merkčiau į pagalvę...prieš pusantro mėnesio būčiau šią savo būseną malšinusi užkandžiavimu ir kokia taure vyno...bet dabar guliu, žiūriu naujai atrastą serialą...ir tuoj kelsiu kilo kokteilio taurę, nes apetitas išėjo kartu su nuotaika...net sportuot negalėjau ryte, viliuosi ryt per savo LD jėgos bus grįžusios ir eisiu kojų pašokdinti :D būna tokių dienų ir džiaugiuosi, kad galiu tiesiog ramiai ją išgyventi, išlaukti to giedresnio rytojaus. Šviesių minčių ir rytojaus visiems jums!
2015-07-10 19:58:37
Oi, ryt gi mano LUCKY DAY!!! Kai šypsena nušvietė mano veidą :) Ledai šaldytuve laukte laukia kol bus patalpinti į mano pilvą :D
2015-07-13 00:02:32
Mano lucky day praėjo! Praleista labia gerai :) bet šiandien negera visą dieną...nepatiko mano žarnynui sausiukai vakare kapoti turbūt...silpna, net sportuoti negalėjau...nors svoris, kas mane labai nustebino, po vakar dienos nešoktelėjo aukštyn...tad tikiuosi ryt jau bus diena su šypsena :) Aišku, kai žvilgteliu į veidrodį vis dar šypsausi :) ir kur čia nesišypsosi, kai vyras iš komandiruotės atvežė man 2 aptemptas sukneles (Negaliu patikėti jo skoniu!!!), o šios taaaaaaaaip gražiai atrodė. Net išgirdau "wow" iš vyro, o tą išgirstu laaaaabai retai :) ir su viena tų suknelių įtariu keliausiu į šeštadienį vyksiančias mažylės krikštynas. O viena iš priežasčių, kodėl čia atėjau, buvo ta, kad per vaiko krikštynas norėjau apsirengti gražią suknią ir atrodyti puikiai. Na, negaliu pasakyti, kad nepavyko :D valio valio valio!!!
2015-07-13 08:27:28
Labai džiugu. :) Ir būtų labai įdomu pamatyti, kaip gi pasikeitė ta tavo figūra. ;D
2015-07-13 09:39:55
Vakar staiga iš antros draugės gavau užklausimą dėl kilo.lt Geri dalykai užkrečia! Ji dar nepaprastai nustebo, kad man buvo ką mest...iš kur tie +8kg buvo :D ir gal tai kitiems nepastebima ir nematoma, tačiau aš su tuo gyvenau kiekvieną dieną...ir tiesiog nežinojau, kaip iš to užburto rato išeiti...todėl vis dar džiaugiuosi,kad ištaikiau tinkamą momentą pasiryžimui ir did it! Mažiau svarstyt reikia, o tiesiog pasiryžt ir nerti. Žinot, kaip būna, kai labai bijai tarkim sėst už vairo ir stovi lauki lauki kol pasiryši, o kuo ilgiau lauki, tuo baisiau ir neramiau darosi viduje...o jau kai neri į tą iššūkį nėra kur dėtis ir priimi visus kasdienius iššūkius. Priėmiau ir aš prieš jau 6 savaites. Ir nors tobulėt dar yra kur (o tobulėt visada yra kur), bet esu laiminga kasdien, kad gyvenu tuo, kuo ir norėjau gyventi. Nebeliko graužaties, nes šią emociją perėmė veiksmas, tolinantis nuo jos :)
O pastarąją savaitę sunkiai besuvalgau tiek, kiek reikia. Dažnai priešpiečius ar pavakarius skipinu...bet geriu daug vandens kasdien. Sportuot darosi sunkiau. Bet stengiuosi ieškoti motyvuojančių dalykų. Taigi šią savaitę sumažėjo svoris dar 900g (taigi -8kg per visą laiką) - sveriu vos mažiau nei 64kg! Apimtys irgi šiek tiek apmažėjo būtent tose vietose kur nesitikėjau :D Vyras mane vis toliau maloniai stebina, nupirko vakar neriebaus jogurto ir jau visai susigyveno su mano pasikeitusia mityba :) nors kai pradėjau visą šį reikalą jis nerodė jokio dėmesio, tik pasakė, pažiūrėsim ar verta buvo čia tiek pinigų išleisti :D Atsakymą greit pradėjo matyti pats :D
Gerda, pasikeitę vaizdai matomi realybėje :) čia pasidalinsiu nebent pačioje vasaros pabaigoje :)
2015-07-14 12:30:43
Oi, beliko vos kelios dienos iki mano mažulės krikštynų! O po poros dienų, mūsų su vyru 11-osios vestuvių metinės...ech..ta proga ir krikštysim mažulytę...ir tada...tradiciškai su draugų kompanija lėksim į boulingą! Prieš 11 metų per visą akropolį vestuvių dieną žygiavau su vestuvinę suknele ir ridenau tuos spalvotus kamuolius, tad stengiamės šią tradiciją išlaikyti :) todėl jauduliuko nemažai...o po to dar laukia maratoninis atostogų laikas, startuojantis šį sekmadienį. Tad mano tikslas - pasistengti nepriaugti daugiau svorio nei bus šį sekmadienį. Myliu vasarą, džiaugiuosi savo pastangomis, tuo, kad šį šeštadienį matysis mano pirmasis pasiektas tikslas - įlist į aptemptą figūrą paryškinančią suknelę, antrasis - kad per atostogas galėsiu apsirengti maudymkę, kurios nenešiojau 4 metus!!! O skaičiai telieka skaičiais, jei dar juos pavyks pasiekt vasaros pabaigoje, tai gal ir daugiau draugių išties pasijungs į šitą motyvuojantį projektą :)
2015-07-14 12:34:36
Kaip džiugu, kad yra tokių pozityvių žmonių kaip jūs. :) Sėkmės! O nuotraukos su suknele tai aš vis dar laukiu. ;D
2015-07-14 14:59:40
Gerda, teks kantriai laukti :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS