Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-29 08:49:44
Na ką ir vėl shocker! Visą savaitę atostogavom prie jūros :) tačiau visą savo chebrą perspėjau, jog valgysiu kartu tik pietus, o pusryčiai-vakarienė savo. Tačiau ant stalo visuomet būdavo liesos varškės su ridikėliais ar svogūnais, o vieną dieną brolis Jacekas (vienuolis, todėl vadinu broliu), kuris su didžiule meile kiekvienu rūpinosi, net specialiai man varškės proc.parūpino :D tad savim atskirai rūpintis nelabai ir reikėjo. O kas fainiausia, pasiūliau rytais chebrai sportuoti ir sportavom visus kartus per savaitę. Negalėjau atsidžiaugti ir visai nesvarbu man ten buvo, nukris tas svoris ar ne. Jaučiausi nuostabiai. Valgydama normalius pietus, o jie buvo tikrai gana sveiki, kaskart daržovių sriuba ir gausybė salotų (kokių makaronų atsisakydavau), nesigraužiau, nes žinojau, kad viso kito režimo kiek įmanoma stengiuosi laikytis. Sunkiai išėjo, nes aktyviai leidom laiką, vien prie jūros varydavom po porą kg pirmyn atgal dukart per dieną. O kur dar tolimesnės kelionės ir pasivaikščiojimai. Nuostabus laikas, atgaiva, kūnui ir sielai. O kai šįryt pasisvėriau ir akys šiek tiek nudžiugo:
65,7kg (-3,1 per savaitę; apie 6kg per 4savaites) nors realiai tiesiog jau pati jaučiuosi kitaip su rūbais, nebegėda pačiai prieš save apsirengt trumpą sijonukųą ar šortus :) ir tai mano esminis tikslas - kad gerai pati jausčiausi. Žodžiu, didelis pliusas atostogoms!
2015-06-29 11:02:27
Per savaitę numetėt 3 kilogramus??? Aš irgi noriu tokių atostogų. :D
2015-06-29 11:41:21
Smagu! Man taip pat per keturias savaites -5,4 kg! Šaunuolės mes ! :D
2015-06-29 15:47:38
Metamorphosis, aš ir norėčiau dar pakartot :D ypač kai tikslas nepriaugti nė gramo per atostogas, o čia ima ir nutirpsta :D žodžiu, jei renkatės, rinkitės aktyvias atostogas ir Ilkos siūlomas variantas laikytis režimo, o per vieną valgymą valgyti ką nori irgi veikia :) nors aš per tą valgymą valgiau gan sveikai tik ne pagal mano planą.
Eiveli, mes super super super mergaitės :D
2015-07-04 10:35:40
Laimės pilnos kelnės - juk VASARA!!! Ir aš įlindau į savo maudymkę, apie kurią tesvajojau jau kelis metus...ir ech, gerai atrodau!!! Na ir kaip gali nesidžiaugti, kaip gali nebūti motyvuotas siekti savo tikslo, ar tiesiog džiaugtis savo paties pokyčiais! O aš dar tik kone pasiekiau savo tarpinį tikslą. Ir jei su tuo tarpiniu jaučiuos gerai, tai kaip jausiuos pasiekusi tai ko troškau jau toli gražu ne vienerius metus??? Lucky day šiandien - dar vienas džiaugsmelis, kad sukaposiu kebabą ir ledų, ir mėgausiuos ežeru!
2015-07-04 10:39:40
Ir dar vis girdžiu "tau gerai, tavo stipri valia" Jei mano valia būtų stipri, nebūčiau taip apsileidusi...tačiau tik mano sprendimas, ką daryti su savo gyvenimu, tik aš renkuosi, suvalgyti tą šokolado gabalėlį ar atsigerti vandens. Bet be kilo lt aš nežinodavau, kaip nesijaust alkana, nežinojau, kokius pratimus ir kaip dažnai daryti. Ir dar kitas dalykas, per atostogas, kai su draugais sportavom, atradau, kad puiki dienos pradžia - sportas. Nes taip gerai pabundi per tą pusvalandį, kad į dieną keliauji žvalus ir džiugus. O dar kai rezultatai ima ryškėti, išvis nerealu! Tad ne dėl to, aš atrodyt imu vis geriau, nes mano stipri valia. Bet dėl to, kad įdedu daug pastangų kasdien. Gyvenime be pastangų vargu ar apskritai ką nors pasieksime...tad kai nesigauna savaime, nepasiduokime, kurį laiką pasistenkime, o tada vėl sparnai mus neš link tikslo!
2015-07-04 12:20:07
happy5 ir eiveli - jūs super šaunuolės ir pvz man bei kitoms, kad tikrai galim pasiekti savo tikslus.
Aš per 3 savaites numečiau 3 kg, tad irgi džiūgauju ir tęsiu toliau programą :)
2015-07-07 09:31:58
5 savaitės:
64,8kg (-7,2kg per visą tą laiką)
savijauta nuostabi! Tiesa, mankštintis darosi sunkiau, nes labiau imu jausti savo kūną...Tačiau, kaip vyras mano sako, jau nebegailėdamas tų pinigų, kuriuos išleidau kilo.lt, tai puikus pavyzdys draugams, kad gali viską ir tai gali užkrėsti kitus.
Taigi per 5 savaites tarpinis tiksas - 65kg - pasiektas. Pusiaukelė. Jaučiuosi graži, galiu rengtis jau beveik visus norimus drabužius :) ir žinant, kad artėja nemaža lavina atostogų...o dar pagaliau pribrendo naujos rimtos, sakyčiau gyvenimo, idėjos įgyvendinimas. Ir jei ją įgyvendinsiu, nežinau, būsiu pats laimingiausias žmogus pasaulyje! Tad daug poilsio ir darbo tuo pačiu laukia manęs. Pasiryžus žengti į svajonių gyvenimą toliau!
2015-07-08 15:05:07
Fantastiški rezultatai :) Šaunuolė!
2015-07-08 16:26:24
Jūs tikra šaunuolė - tokia pozityvi :) Paskaičius Jūsų temą motyvacija šoktelėjo kaip reikiant :) Nors dažniausiai susiduriu ne su fiziniais sunkumais (,,noriu valgyt"), bet daugiau su psichologiniais (,,nusipelniau pavalgyti sočiai ir skaniai"), tai Jūsų pasiekti rezultatai labai motyvuoja. O dar tai, kaip Jūs siekiate (su puikia nuotaika), padeda dar labiau :) Žinau dabar ką darysiu, kai vakare po darbo man atrodys, kad esu labai alkana - ateisiu pasiskaityti Jūsų pasiekimų :) Ačiū, kad dalinatės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS