Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-15 23:07:00
Linkiu sėkmės :-). Taip tau šauniai sekasi, smagu, džiaugiuosi kartu su tavimi:-)
2015-06-16 09:36:26
Ačiū, čihita!!!
2015-06-16 09:39:26
Rytas rytas suraitytas :) išsimiegojau kaip karalienė savo didelėj lovoj :D Saulė šviečia. Rytas sumuštinukų su avokadais užkąsti kviečia :) Savijauta puiki ir vidinė, ir išorinė :) atrodo vis geryn...atrodo-kalnus gali nuversti. Bet...gal tiesiog braškių nusipirksiu ir save palepinsiu visais 450 gramų :D ieškokime džiaugsmo smulkmenose, kiekvienoje dienoje!!! Laimė susideda iš mažų dalykėlių, tiesiog juos pamatykime!
2015-06-16 17:20:13
Valio mentoriams :) Vos vakar paprašiau parengti man mitybos ir sporto planą kitai savaitei - atostogoms. Šiandien jau turiu. Viskas atspausdinta ir laukia kitos savaitės. Tad dabar galiu ramiai gyventi toliau :)
O mūsų namai šiandien kvepia braaaškėm ir treeeešnėm :) yummy!
2015-06-18 10:33:32
Tai bent užimta diena vakar buvo. Vis dar švenčiu gimtadienį :D Vakar į svečius turėjo atvažiuot mano mama su mano dukra, brolienė su krikštadukte, tad plušėjau nuo pat ryto. Tada lėkėm su vyresnėle į paskutinę plaukimo treniruote. Ech, kaip aš ja didžiuojuosi, vos 6-ri metai, o ją, pačią jauniausią iš esamų mergaičių, treneris sutiko paimti į didelį baseiną. O ten vos per kelis kartus ją tiesiog pavergė vanduo su nuostabiu treneriu priešaky. Visus kitus bandytus būrelius lankė dėl draugių, o vienintelis plaukimas ją veža, ir draugės čia jai niekad nebuvo svarbu. O man net ašaros iš džiaugsmo veržiasi prisiminus, kaip ji prieš gerus pusę metų pareiškė, kad ji bus plaukike. Kas žino, gal. Padėsiu ir palaikysiu iki galo, o ji jau pati gyvenimo eigoj ištirs, ko ji tikrai nori. O aš tuo tarpu ir bandau siekti savo tikslo, tik tokią dieną kaip ši sunkiai sekasi :D neturėjau kada pietų gamintis, tai pietums sukirtau šaltibarščių, priešpiečiams/pavakariams kilo kokteilį, vakarienei su didžiausiu džiaugsmu, aišku, vėluodama, išsikepiau sveikuolių kiaušinienės :) bet pasekmė, kad nesuvartojau tiek kcal kiek reikėjo ir viliuosi, jog nesukėliau streso kūnui, nors svoris jau tą vakarą pakrito žemyn...bet įsivaizduojat, kad suvažiavo nuostabūs svečiai, o aš nei mamos torto man kepto, nei pyrago į burną nedėjau, kad netyčia nepasikabinčiau ir nepradėčiau ryti...tad laikau šitus skanumynus šeštadieniui :) Tik po to pažiūrėjau Ilkos seminarą, kaip valgyt per atostogas, tai va, pagalvojau, jog tikrai galėjau tą pyrago gabalėlį ramiai suvalgyt :) nes po to naktį ech kaip neramiai miegojau, vis ieškojau, ką čia užkąst ir sukirtau šokoladuką, po to graužiausi...po neramios dienos žengiu į šiandieną tikėdamasi, kad vėl grįšiu į ramų ritmą :)
2015-06-18 21:59:08
Antras vakaras kai neišeina tvarkingai valgyti...na, nukrypstu nuo režimo, bet...stengiuosi neviršyti kalorijų skaičiaus ir būtinai suvalgyti ko nors sveiko. Bet gi koks režimas gali būti galvoj, kai draugė iš toli grįžta vos kelis kartus per metus. O aš taaaip pasiilgus...maistas palauks :D šeštadienio :D :D :D
2015-06-20 10:24:55
Lucky day lucky day has already arrived :D Pusryčiams skrudinti sumuštinukai, mamos keptas tortas ir kąsnelis mamos kepto pyrago su kava :) užtat vakar kiek grožio procedūrų turėjau, tai visa laiminga ir pagražėjusi :D ir kažkaip atsipalaidavusi, supratau per pastarąsias dienas,kad dingo noras prisikišinėti skrandį...nes daug daug reikalų turėjau pastarosiom dienom ir žymiai mažiau valgiau ir jokių nesąmonių nekišau. Bet nesiparinu, tikėkimės, organizmas nesusiparins, o aš džiaugiuosi,kad nesusigundžiau jokiom nesąmonėm. Kažkaip natūralu atrodo,jog geriau nieko nevalgyt nei brudą ir vis palieku tą brudą šeštadieniui. Tačiau žinau, kad šiandien aš ką nors labai skanaus pasigaminsiu :) pasilepinsiu atsipalaiduosiu ir pradėsiu pakuotis atostogoms :) jėėėėėėėėė!!!!!!!!!!
2015-06-20 14:07:42
Neerzink tų, kurioms dar ne lucky day. Man dar tik ar jau bus rytoj.
Pasimėgauki šiandien!
2015-06-22 07:53:51
Shocker!!! Svoris sustojo vietoje, net negaliu patikėti,jog prieš porą dienų buvo keliais kg mažiau ir vėl šoktelėjo atgal...apimtys beveik nepakito. Hm...vistik per mažai valgyti nėra gerai ir sportuoti daugiau nei numatyta, bet ką padarysi priešatostoginis laikotarpis toks jau yra :) džiaugiuosi savimi, kad nekirtau visko iš eilės :) ir tikslas šią savaitę - nepriaugti daugiau :D o jei pavyks - sportuoti toliau :) Taigi nosį aukštyn ir keliam sparnus į jūrąąąąąąąąąąąą!!!
2015-06-22 09:06:32
labs, happy5, kiek išvis tau pavyko numesti? mes panašiai pradėjom..
Aš irgi kremtuosi po savaitgalio pas mamą, gi nepasakysi mamos maistui ne.. tai stovi vietoj mano kilogramai.. Tikiuos nesugalvos sugrįžti
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS